NOWOŚCI

Nowości tkanin Himmeltek®

Doświadczona załoga Himmeltek® na bieżąco śledzi najnowsze trendy i potrzeby rynku tekstylnego. Posiadamy stały szeroki asortyment tkanin poliestrowych, elanobawełny i bawełny, które z powodzeniem sprawdzają się do produkcji niezliczonej ilości wyjątkowych produktów dla wielu branż. Nowe materiały sprowadzamy cyklicznie kilka razy w roku od naszych zaufanych dostawców, dzięki temu nasza oferta jest stale aktualizowana, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom. 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i zapotrzebowanie na konkretne materiały- mamy możliwość sprowadzenia materiału pod indywidualne zamówienie. Jako importer z ponad 25-letnim doświadczeniem hurtownia Himmeltek® może oferować Państwu tkaniny w korzystnych cenach z szybką dostawą do dowolnej lokalizacji w Polsce.

Jakie tkaniny znajdą Państwo w naszym asortymencie?

Posiadamy w ofercie ponad 50 rodzajów tkanin o różnych gramaturach, szerokościach i kolorystyce. Współpracujemy z producentami konfekcji pościelowej- z naszej mikrofibry powstają piękne pościele, kołdry i narzuty. Branża dekoracyjna wykorzystuje oferowane przez nas tkaniny obrusowe, firanowe i zasłonowe do tworzenia wyjątkowych aranżacji. Z naszych nowości m.in. pluszowego Velvetu VLV26 dekoracyjnego, szyte są stylowe narzuty na łóżko i poduszki dekoracyjne, a elegancki Blackout BA23 to tkanina idealna na zasłony zaciemniające. 

Nasze tkaniny takie jak elanobawełna to materiały popularne wśród producentów odzieży roboczej, dla pracowników ochrony zdrowia, ale także na odzież codzienną, jak kurtki, spodnie i torby wielorazowe. Wytrzymałe oxfordy to materiały, które sprawdzą się na leżaki ogrodowe, zasłony do altany i legowiska dla zwierząt. Bogata oferta tkanin poliestrowych elanobawełny i bawełny, którą dysponujemy, otwiera przed Państwem nieskończone możliwości wykorzystania ich do realizacji ambitnych projektów. 

 Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą tkanin!