Historia

2019

Prezentujemy nową odsłonę strony internetowej Himmeltek® - po raz pierwszy w historii prezentujemy pełny, elektroniczny katalog tkanin.

2018

Cały czas rośniemy, dodając nowe artykuły do naszej oferty i metry tkanin w naszym magazynie. Obecnie w magazynie w Polsce jest ponad 5 milionów metrów bieżących różnych tkanin, dlatego jesteśmy gotowi do zaspokajania potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Czujemy bicie serca rynku, więc walczymy o bycie najlepszymi.

2017

Himmeltek® przechodzi rebranding – zmieniamy kolor zielony na niebieski. Wprowadzamy nowe katalogi: „For printing” (tkaniny do wydruku) i „HoReCa” (tkaniny do hoteli, restauracji oraz kawiarni). W tym samym roku wchodzimy na estoński rynek (powstaje oddział Himmeltek® w Tallinnie).

2016

Świętujemy 20-lecie działalności na europejskim rynku. Posiadamy ponad 40 rodzajów tkanin, około 1,5 miliona metrów w magazynie na Ukrainie oraz 1,5 miliona metrów dostępnych w Polsce. Oferujemy materiały na odzież roboczą i medyczną, do wystrojów wnętrz, materiały specjalistyczne oraz nadające się do druku.

2012

Rozpoczynamy pracę na terenie Polski. Powstaje nasza siedziba w Pabianicach oraz rozpoczynamy współpracę z pierwszymi klientami.

2000

Nowe tysiąclecie, nowe tkaniny – każdego roku poszerzamy nasz asortyment o kolejne rodzaje tekstyliów.

1992

Marka Himmeltek® rozpoczyna swoją działalność na rynku ukraińskim – Kijów, Chmielnicki czy też Dnietropietrowsk. Rozwijamy się i jesteśmy tam, gdzie nasi klienci.