Tkanina Tkanina ŻAKARD AZ01R na wybicia do trumien

Tkanina żakardowa AZ01R z motywem róży to materiał na eleganckie wybicia do trumien lub sarkofagów.

Opis tkaniny:

Tkanina żakardowa AZ01R powstaje w jednym z bardziej skomplikowanych procesów tkackich, ponieważ wymaga zastosowania odpowiednich krosien z mechanizmem Jacquard’a. Tkaninę żakardową wyróżnia przede wszystkim dwustronny wzór w róże- strona lewa tkaniny jest negatywem strony prawej. Motyw róży uwypukla się na tkaninie żakardowej pod wpływem światła padającego na materiał i delikatnie połyskuje. Tkaniny żakardowe to materiały niezwykle eleganckie i dekoracyjne, a przy tym bardzo trwałe za sprawą użytej w produkcji przędzy poliestrowej. Biała tkanina żakardowa to materiał popularny głównie w branży funeralnej do produkcji tekstyliów pogrzebowych oraz jako tkanina podszewkowa.

Walory użytkowe:

  • biała tkanina AZ01R to poliestrowy materiał żakardowy dwustronny,
  • tkanina żakardowa jest szczególnie dekoracyjna i elegancka dzięki ozdobnym wzorom,
  • poliestrowa tkanina żakardowa to materiał trwały i odporny na działanie czynników biologicznych,
  • materiał żakardowy to tkanina dekoracyjna, obiciowa i podszewkowa.

Żakard AZ01R to biała tkanina z motywem kwitnącej róży, która jest wzorem ozdobnym, a przy tym subtelnym i nadającym materiałowi szlachetnego charakteru. Z białej tkaniny żakardowej uszyć można tekstylia do dekoracji trumien i sarkofagów. Materiał żakardowy to tkanina na ozdobne wybicia do trumien, które wyróżnią się wyjątkowym klasycznym wzornictwem.

Co można wyprodukować z tkaniny żakardowej AZ01R?

  • tkanina żakardowa z motywem róży to materiał na obicia do trumien i sarkofagów,
  • z białej tkaniny żakardowej uszyć można ozdobne poszewki na poduszki do trumien,
  • gustowne kapy do trumien i sarkofagów z eleganckiej tkaniny żakardowej AZ01R,
  • materiał żakardowy to dekoracyjna tkanina na narzuty do wózków pogrzebowych,
  • uniwersalna tkanina żakardowa to tkanina podszewkowa do odzieży np żakietów i marynarek.

Biała tkanina żakardowa z motywem róży to materiał na poszewki do poduszek- gładkie lub pikowane, które połączone z wybiciem trumny z tym samym motywem, pozwoli stworzyć komplet elegancki i gustowny. Materiał żakardowy wykorzystywany jest do szycia kap do trumien i sarkofagów, a także na narzuty i obicia wiek. Wzorzysta tkanina żakardowa to materiał uniwersalny, który odnajdzie się w produktach funeralnych o różnych stylach. Tkanina żakardowa może sprawdzić się również jako  ozdobna tkanina podszewkowa do odzieży np. żakietów i marynarek.

Dostępne kolory i wzory tkaniny żakardowej AZ01R:

Nasza hurtowania tkanin oferuje tkaninę żakardową w kolorze białym w żakardowym wzorze z motywem kwitnącej róży.

Zdjęcie przedstawia art. AZ, inaczej zwany jako ŻAKARD (100% poliester, gramatura 100 g/m2, szerokość 160 cm) w kolorze białym, we wzorze (AZ01 Rose, kol. 0001) w przybliżeniu, pod lupą.
AZ - wzór 01 Rose, kol. 0001 - zdjęcie przedstawiające strukturę tkaniny
AZ - wzór 01 Rose, kol. 0001 - zdjęcie przedstawiające strukturę tkaniny
Zdjęcie przedstawia art. AZ, inaczej zwany jako ŻAKARD (100% poliester, gramatura 100 g/m2, szerokość 160 cm) w kolorze białym, we wzorze (AZ01 Rose, kol. 0001) widocznym na zdjęciu.
AZ - wzór 01 Rose, kol. 0001 - zdjęcie przedstawiające wzór
AZ - wzór 01 Rose, kol. 0001 - zdjęcie przedstawiające wzór

Kolory Tkaniny Obiciowej do Trumien Żakardu AZ01R wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.