Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford S34

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 jest materiałem, z którego wyprodukować można akcesoria do mebli ogrodowych, pokrowce, saszetki i legowiska dla zwierząt.

Opis tkaniny:

Oxford S34 to poliestrowa tkanina wodoodporna o ścisłym i mocnym splocie. Tkanina wodoodporna swoje właściwości zawdzięcza apreturze wodoodpornej, którą pokrywana jest w procesie produkcji. Wytrzymała poliestrowa tkanina wodoodporna jest materiałem nieprzewiewnym, lekkim i miękkim mimo posiadanej impregnacji. Oxford to tkanina łatwa w pielęgnacji, z której lekkie zabrudzenia usunąć można za pomocą gąbki zwilżonej wodą i np. mydłem- w celu odświeżenia materiału można zastosować pranie w możliwie najniższej temperaturze do 30°C z użyciem delikatnych środków piorących. Tkanina wodoodporna jest popularna w wielu branżach do produkcji wodoodpornych akcesoriów tekstylnych m.in. w kaletnictwie, branży dekoracyjnej i zoologicznej. Biały materiał oxford można drukować, dlatego jest to tkanina wodoodporna, która może sprawdzić się w branży reklamowej do produkcji gadżetów z logo marki.

Walory użytkowe:

 • tkanina Oxford S34 to wytrzymały poliestrowy materiał o gęstym splocie,
 • tkanina wodoodporna posiada apreturę zabezpieczającą materiał przed przemakaniem,
 • oxford jest tkaniną wodoodporną łatwą w pielęgnacji, którą można prać w niskiej temperaturze,
 • biały i kremowy materiał wodoodporny dobrze sprawdza się w druku np. sublimacji,
 • wytrzymała tkanina wodoodporna jest materiałem popularnym w wielu branżach.

Tkanina wodoodporna to wszechstronny materiał, który wykorzystywany jest do produkcji m.in. tekstyliów ogrodowych. Wytrzymały oxford jest tkaniną wodoodporną na zasłony ogrodowe do pergoli i altan- sprawdzi się również do zastosowania jako zasłona prysznicowa lub materiał osłaniający garderobę. Tkanina wodoodporna może posłużyć do produkcji parawanów i ścian bocznych do namiotów ogrodowych, które osłonić mogą przed mocnym letnim słońcem. Lato to czas, kiedy dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, dlatego w tym okresie dużą popularnością cieszą się materiałowe akcesoria do mebli ogrodowych. Z tkaniny wodoodpornej uszyć można poduszki dekoracyjne w jednolitym kolorze lub drukowane w modne motywy kwiatowe lub geometryczne. Oxford S34 to materiał, który sprawdzi się do produkcji siedzisk do krzeseł, foteli i kanap ogrodowych- ta praktyczna tkanina wodoodporna pozwoli cieszyć się wypoczynkiem na łonie natury i spotkaniami przy grillu bez obawy o plamy na materiale.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej S34?

 • tkanina wodoodporna to materiał na zasłony ogrodowe, prysznicowe lub do garderoby,
 • z poliestrowej tkaniny wodoodpornej uszyć można lekkie parawany balkonowe,
 • materiał wodoodporny sprawdzi się jako tkanina na ściany boczne do namiotów ogrodowych,
 • poduszki dekoracyjne i siedziska do mebli ogrodowych z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej,
 • z tkaniny wodoodpornej uszyć można różnego rodzaju lekkie pokrowce do przechowywania,
 • saszetki i kosmetyczki z mocnej tkaniny wodoodpornej oxfordu S34,
 • tkanina wodoodporna to materiał na kosze i pojemniki do segregowania,
 • wytrzymałe torby np. transportowe, reklamowe i zakupowe z tkaniny oxford S34,
 • oxford to tkanina wodoodporna na lekkie i łatwe w pielęgnacji legowiska dla psów i kotów.

Oxford S34 to tkanina wodoodporna o bardzo dobrych właściwościach użytkowych i wytrzymałościowych, dlatego uszyć można z niej pokrowce do przechowywania sprzętu rowerowego lub samochodowego, oraz lekkie pokrowce na meble ogrodowe, które zabezpieczą sprzęty po sezonie letnim. Tkanina wodoodporna oxford to materiał wierzchni na saszetki i kosmetyczki, które mogą się sprawdzić podczas długiej podróży. Wytrzymały oxford to tkanina wodoodporna na różnego rodzaju pojemniki tekstylne do przechowywania i segregowania, a także materiałowe kosze na pranie, które zawiesić można na stelażu. Z tkaniny Oxford S34 uszyć można torby zakupowe i reklamowe, ale też duże torby transportowe, które przydają się np. podczas przeprowadzek. Tkanina wodoodporna to także materiał na lekkie i praktyczne legowiska dla zwierząt domowych.

Dostępne kolory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S34:

Oferujemy tkaninę wodoodporną oxford w bieli i kolorze ecru, które wykorzystać można jako gładkie, jednokolorowe materiały, ale sprawdzić się mogą także do druku i produkcji wzorzystych produktów tekstylnych. Nasza hurtownia tkanin posiada w ofercie materiał oxford w palecie kolorów m.in. czerwieni bordo, odcieniach brązu, beżu, szarościach i czerni. 

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze mlecznej bieli (1006)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze purpury (3025)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze ciemnego beżu (4012)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze czekoladowym (4015)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze latte (4108)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze jasnej szarości (8502)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze piaskowego beżu (8507)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze jasnego antracytu (8903)

Tkanina Wodoodporna Oxford S34 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S34 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.