Tkanina Tkanina Bawełniana BZ15

Tkanina Bawełniana BZ15 jest uniwersalnym materiałem na fartuchy laboratoryjne, pościele, torby, worko-plecaki, oraz namioty tipi.

Opis tkaniny:

Bawełna BZ15 to tkanina pościelowa, która branżowo nazywana jest „Noris”. Bawełna pościelowa to tkanina o gęstym splocie płóciennym, w którym jedna nitka wątku przeplata się nad i pod jedną nitką osnowy. Powierzchnia tkaniny pościelowej jest gładka i matowa. Bawełna pościelowa to tkanina, która w 100% wyprodukowana jest z naturalnej przędzy bawełnianej. Surowiec jakim jest bawełna, sprawia, że tkanina pościelowa jest materiałem dobrze oddychającym i zapobiegającym przegrzewaniu. Oferowana przez nas biała bawełna pościelowa to tkanina, która nie ma tendencji do rozciągania się, jest też lekko sztywna. Tkaniny bawełniane takie, jak Noris BZ15, to materiały, które nie elektryzują się- wszystkie te cechy łącznie sprawiają, że tkanina pościelowa jest materiałem komfortowym w codziennym użytkowaniu. Delikatna sztywność wynikająca z naturalnych cech bawełny, sprawia, że bawełna pościelowa jest materiałem łatwym do modelowania i szycia.

Walory użytkowe:

 • tkanina pościelowa to materiał w 100% wyprodukowany z naturalnej bawełny,
 • bawełna pościelowa Noris BZ15 to wytrzymała tkanina o splocie płóciennym,
 • naturalne tkaniny bawełniane są oddychające i nie elektryzują się,
 • tkanina bawełniana to materiał gładki, odporny na rozciąganie i lekko sztywny,
 • bawełna pościelowa jest materiałem popularnym w różnych branżach.

Tkanina bawełniana to materiał, który szeroko stosowany jest do produkcji konfekcji pościelowej takiej jak prześcieradła, które sprawdzić się mogą nie tylko do użytku domowego, ale także w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i pensjonatach. Ta biała tkanina bawełniana może również zostać wykorzystana do szycia poszewek na poduszki i pościele. Bawełnę pościelową noris posiadamy także w wersji surowej i czarnej, która tak, jak bawełna bielona, może sprawdzić się jako materiał na wytrzymałe torby wielorazowe, ale również do szycia różnego rodzaju woreczków do przechowywania np. lawendy lub innych ziół, które można zawiesić w szafie. Noris to tkanina bawełna, z której uszyć można także pokrowce na pościel lub maty do ćwiczeń. Biała i surowa tkanina pościelowa, to materiał stosowany do produkcji haftowanych obrusów, bieżników dekoracyjnych i serwet, które w zależności od zastosowanego wzoru, sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych.

Co można wyprodukować z Tkaniny Bawełnianej BZ15?

 • bawełna pościelowa to materiał do szycia konfekcji takiej jak pościele i poszewki,
 • z Tkaniny bawełnianej- białej, surowej i czarnej uszyć można torby zakupowe,
 • bawełna pościelowa to tkanina na woreczki i pokrowce do przechowywania,
 • biała i surowa tkanina bawełniana BZ15 to materiał na haftowane obrusy, serwety i bieżniki,
 • tkanina bawełna pościelowa może być stosowana jako podszewka do torebek typu shopper,
 • z cienkiej bawełny pościelowej uszyć można proste worko-plecaki dla dzieci i dorosłych,
 • lekka tkanina bawełniana pościelowa to materiał na tipi lub namiot- do użytku w domu lub ogrodzie,  
 • Naturalna tkanina bawełniana to materiał na fartuchy np. laboratoryjne.

Bawełna pościelowa Noris to materiał uniwersalny i popularny nie tylko w produkcji konfekcji pościelowej, ale także jako materiał główny lub wewnętrzny na różnego rodzaju akcesoria tekstylne. Tkaniny bawełniane to trwałe materiały, które mogą zostać wykorzystane jako podszewka do kosmetyczek i toreb typu shopper- bardzo dobrze sprawdzą się też do szycia popularnych worko-plecaków. Worko-plecaki z naturalnej tkaniny bawełnianej, ozdobione dekoracyjnymi frędzlami lub chwostami, idealnie wpiszą się w modny styl boho. Bawełna pościelowa, to materiał, który może sprawdzić się do szycia namiotów tipi dla dzieci, których używać można nie tylko w domu, ale też na zewnątrz podczas dobrej pogody- lekki i przewiewny materiał naturalny nie nagrzewa się i może stanowić lekką osłonę przed słońcem. Uniwersalna tkanina bawełniana może zostać wykorzystana także do szycia fartuchów ochronnych dla laboratoriów. Bawełna to tkanina niezwykle uniwersalna o dobrych cechach użytkowych, które mają wpływ na jej popularność w wielu branżach.

Dostępne kolory Tkaniny Bawełnianej BZ15:

Tkanina bawełniana to materiał, który oferujemy w trzech wersjach kolorystycznych- bieli, naturalnym kolorze bawełny i czerni.

Tkanina Bawełniana BZ15 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Bawełniana BZ15 w kolorze naturalnym (00M1)

Tkanina Bawełniana BZ15 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Bawełnianej BZ15 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.