Tkanina Elanobawełna Venetus 1803

Elanobawełna koszulowa Venetus 1803 to tkanina na koszule robocze, gastronomiczne, reklamowe oraz fartuchy medyczne.

Opis tkaniny:

Elanobawełna Venetus 1803 to tkanina, która wyprodukowana została z mieszanki włókien poliestrowych z bawełnianymi w proporcji 80% poliestru i 20% bawełny. Połączenie włókien syntetycznych i naturalnych sprawia, że elanobawełna jest tkaniną, która posiada bardzo dobre właściwości użytkowe i wytrzymałościowe. Elanobawełna 1803 to tkanina o mocnym splocie płóciennym, który wpływa na to, że jest ona materiałem nie podatnym na rozciąganie. Venetus jest elanobawełną, która podobnie, jak inne tkaniny z mieszanki włókien poliestrowych z bawełnianymi, jest materiałem dobrze odprowadzającym pot i nie elektryzującym się. Tkanina 1803 to elanobawełna miękka w chwycie, gładka i dobrze poddająca się formowaniu. Przewaga poliestru w składzie elanobawełny wpływa na to, że jest to tkanina szybkoschnąca i łatwa w utrzymaniu.

Walory użytkowe:

 • Venetus to elanobawełna o składzie 80% poliestru i 20% bawełny,
 • elanobawełna 1803 to tkanina o wytrzymałym splocie płóciennym,
 • tkanina elanobawełniana jest materiałem nie podatnym na rozciąganie,
 • elanobawełna jest materiałem dobrze „oddychającym” i nie elektryzującym się,
 • Venetus 1803 to elanobawełna miękka w chwycie i poddająca się modelowaniu,
 • elanobawełna to tkanina łatwa w utrzymaniu i szybko odparowująca wilgoć,
 • jednokolorowa elanobawełna jest materiałem, który można drukować i haftować.

Tkanina Venetus 1803 jest elanobawełną, której głównym przeznaczeniem jest produkcja odzieży roboczej. Elanobawełna to materiał na koszule robocze np. Dla służb mundurowych, pracowników firm transportowych, ale jest to także tkanina na koszule kapłańskie. Wytrzymała elanobawełna koszulowa może sprawdzić się jako materiał na lekkie koszule dla personelu medycznego oraz dla farmaceutów i pracowników placówek weterynaryjnych. Z materiału elanobawełnianego szyje się koszule dla obsługi restauracji np. kelnerów i barmanów. Odzież robocza uszyta z elanobawełny będzie nie tylko komfortowa, ale też odporna na intensywne użytkowanie oraz częste pranie i prasowanie, które są czynnościami koniecznymi w przypadku odzieży zawodowej.

Co można wyprodukować z Elanobawełny Venetus 1803?

 • elanobawełna Venetus to tkanina na koszule robocze np. dla służb mundurowych i kierowców zawodowych,
 • lekkie koszule dla personelu medycznego, farmaceutów i pracowników weterynarii z elanobawełny,
 • Venetus 1803 to tkanina na wytrzymałe koszule dla pracowników lokali gastronomicznych,
 • tkanina elanobawełniana to materiał na fartuchy np. dla obsługi sklepów i personelu sprzątającego,
 • praktyczne maseczki wielorazowe z trwałej elanobawełny Venetus 1803,
 • elanobawełna koszulowa to materiał na odzież reklamową z  drukowanym lub haftowanym logo marki.

Elanobawełna Venetus to tkanina o wszechstronnym zastosowaniu w produkcji odzieży roboczej, dlatego sprawdzić się może jako materiał na fartuchy. Z elanobawełny 1803 wyprodukować można fartuchy produkcyjne, koszulowe fartuchy dla obsługi sklepów spożywczych lub lekkie fartuszki dla personelu sprzątającego. Venetus 1803 jest elanobawełną, która dzięki swojej dobrej oddachalności i trwałości, może zostać wykorzystana do produkcji maseczek do wielokrotnego użytku, które dla zachowania czystości powinno się prać zaraz po każdym użyciu. Tkanina koszulowa to elanobawełna, którą można drukować i haftować, dlatego sprawdzi się jako materiał do produkcji odzieży reklamowej np. koszul i fartuchów roboczych z logo firmy.

Dostępne kolory Elanobawełny Venetus 1803:

Elanobawełna na odzież roboczą występuje u nas w uniwersalnej bieli oraz palecie kolorów, które można wykorzystać jako materiały na jednolite koszule lub wstawki kolorystyczne do białych koszul. Posiadamy w ofercie elanobawełnę koszulową w kolorze różowym, intensywnej czerwieni, ciemnej czerwieni bordo, odcieniach niebieskiego i czerni.

Tkanina Elanobawełna Venetus 1803 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1803 w kolorze różowym (2311)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1803 w kolorze malinowej czerwieni (3655)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1803 w kolorze buraczkowej czerwieni (3745)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1803 w kolorze lazurowego niebieskiego (5148)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1803 w kolorze stalowego błękitu (5937)

Kolory Elanobawełny Venetus 1803 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.