Top Home

Międzynarodowe Targi Tekstylne FAST TEXTILE

‹ wróć

Już 21 listopada, w Nadarzynie pod Warszawą, rozpoczną się 9. Międzynarodowe Targi Tekstylne „Fast Textile”. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki branży tekstylnej, której oddziaływanie na zmysły odbiorcy jest niezrównane.

To prestiżowe wydarzenie branżowe w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie stanowi doskonałą platformę do prezentacji ofert i najnowszych trendów na rok 2024. Targi FAST TEXTILE, gromadzące firmy z całej Europy, umożliwiają wymianę pomysłów oraz zapoznanie się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi dla branży tekstylnej.

W ramach tego wydarzenia, marka Himmeltek® weźmie udział, prezentując swoją ofertę tkanin do druku- zarówno w formie gotowych produktów, jak i wizualizacji.

W kontekście obecnej sytuacji geopolitycznej, Międzynarodowe Targi Tekstylne stanowić będą także platformę prezentacyjną dla oferty tkanin ze wzorami kamuflażowymi. Te dedykowane są zarówno wojsku, jak i entuzjastom militariów.

Targi odbędą się w dniach 21-23 listopada w PTAK WARSAW EXPO, przy al. Katowickiej 62, 05-830 Nadarzyn, Wolica 114D. Stoisko Himmeltek® (C3.31a) oraz ekspozycję prezentującą nasze tkaniny i produkty można będzie znaleźć w hali C.