Elanobawełna Kamuflaż 2609

Elanobawełna Kamuflaż 2609 to odporna tkanina ze wzorem moro do produkcji odzieży w stylu militarnym m.in. kurtek i spodni.

Nazwa katalogowa: 2609

Gramatura: 260 g/m2
Skład: 65% poliester, 35% bawełna

Szerokość: 150 cm 

Opis tkaniny:

Elanobawełna 2609 to tkanina o składzie 65% poliestru i 35% bawełny. Materiał ten charakteryzuje się mocnym splotem skośnym- na powierzchni tkaniny widoczny jest wyraźny ukośny prążek. Tkanina na odzież militarną, wojskową to materiał bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i rozciąganie. Cechy te są szczególnie pożądane w przypadku odzieży zawodowej użytkowanej często w trudnych warunkach i przy dużych obciążeniach działających na materiał. Elanobawełna ze wzorem kamuflażowym jest tkaniną posiadającą trwałe wybarwienie, odporne na wielokrotne pranie w wyższych temperaturach. Wszystkie wymienione właściwości użytkowe elanobawełny, sprawiają, że jest to materiał, który cieszy się popularnością jako materiał do produkcji odzieży i akcesoriów, od których wymagana jest szczególna odporność.

Walory użytkowe:

  • elanobawełna 2609 to tkanina zawierająca w składzie poliester i bawełnę,
  • tkanina na odzież militarną, posiada mocny splot z wyraźnym ukośnym prążkiem,
  • tkanina na odzież wojskową to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i rozciąganie,
  • elanobawełna na ubrania w stylu militarnym to materiał odporny na wielokrotne pranie,
  • tkanina ze wzorami kamuflażowymi posiada trwałe wybarwienia.

Tkanina ze wzorem moro to elanobawełna, która ze względu na wysoką gramaturę oraz dużą trwałość, najczęściej stosowana jest do szycia odzieży wierzchniej. Odporny i trwały materiał 2609 wykorzystać można do produkcji kurtek zimowych, jako tkaninę zewnętrzną, ale także w formie wzmocnień do lżejszej odzieży np. spodni i bluz polarowych. Elanobawełna ze wzorem militarnym będzie także doskonałym wyborem jeśli planujesz produkcję bluz w stylu wojskowym, które sprawdzić się mogą nie tylko jako odzież zawodowa, ale także dla miłośników sportów terenowych, takich jak Paintball, ASG oraz grup rekonstrukcyjnych. Oferowana przez nas elanobawełna, łączy w sobie najlepsze cechy syntetycznego poliestru i naturalnej bawełny, zapewniając komfort podczas codziennego użytkowania odzieży.

Co można wyprodukować z Elanobawełny  Kamuflaż 2609?

  • mocna elanobawełna to tkanina na komfortowe kurtki i bluzy w stylu militarnym,
  • odzież wierzchnią do codziennego użytku np. parki z wytrzymałej elanobawełny,
  • oryginalne spodnie ze wzmocnieniami z trwałej tkaniny na ubrania militarne,
  • torby, saszetki oraz pokrowce z wytrzymałej tkaniny ze wzorem kamuflażowym.

Elanobawełna ze wzorem militarnym to tkanina, która posiada wiele  zastosowań- nie związanych z produkcją odzieży. Tkanina 2609, która zwykle wykorzystywana jest do tworzenia cięższych, zimowych kurtek i spodni, może sprawdzić się także do szycia akcesoriów codziennego użytku. Torby ale także różnego rodzaju saszetki i kosmetyczki z tkaniny w stylu wojskowym, będą wyróżniać się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale też większą trwałością. Materiał ze wzorem moro znajdzie swoje zastosowanie także w produkcji pokrowców na sprzęt m.in. sportowy, surwiwalowy lub fotograficzny.

Dostępne kolory Elanobawełny Kamuflaż 2609 :

Posiadamy w ofercie elanobawełnę ze wzorem kamuflażowym Digital Camo  "Piksel" (Wojsko Ukraińskie) w odcieniach zieleni oliwkowej.

 

Kolory Elanobawełny 2609 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.