Tkanina Żakard Brokat M305

Plamoodporna tkanina Żakard Brokat, to materiał na obrusy, bieżniki i dekoracyjne serwety do użytku codziennego i podczas świąt.

Opis tkaniny:

Tkanina żakardowa M305 to materiał, który powstaje na specjalnych krosnach. Materiał o splocie żakardowym jest dwustronny, dodatkowo strona lewa tkaniny jest negatywem strony prawej. Tkaniny żakardowe produkowane są w różnych wersjach- białych, kolorowych lub tak, jak Żakard M305 białe z metalicznymi akcentami np. złotymi, srebrnymi i szarymi. Materiał żakardowy jest tkaniną odporną mechanicznie, a zastosowane do jego tworzenia włókna poliestrowe, sprawiają, że jest on szybkoschnący w porównaniu do podobnych tkanin wyprodukowanych z naturalnej bawełny. Brokatową tkaninę żakardową zabezpieczono apreturą wodoodporną teflonową, która chroni materiał przed przemakaniem i powstawaniem plam. Impregnacja sprawia także, że tkanina żakardowa jest mniej wymagająca w pielęgnacji, ponieważ nie wymaga częstego prania- niewielkie zabrudzenia można usunąć za pomocą gąbki zwilżonej wodą i delikatnym środkiem piorącym. Bardzo dobre właściwości użytkowe tkaniny żakardowej przekładają się na jej popularność jako tkaniny na konfekcję stołową taką jak obrusy, bieżniki, serwety i podkładki.

Walory użytkowe:

 • tkanina żakardowa to materiał dwustronny- lewa strona to negatyw strony prawej,
 • materiał Żakard M305 to tkanina z przędzy białej i metalicznej w kolorze złotym, srebrnym i szarym,
 • poliestrowa tkanina żakardowa jest odporna mechanicznie i szybkoschnąca,
 • tkanina żakardowa brokatowa jest plamoodporna dzięki apreturze teflonowej,
 • mocny materiał żakardowy jest łatwy w pielęgnacji i komfortowy w użytkowaniu,
 • brokatowa tkanina żakardowa cieszy się popularnością w branży dekoracyjnej.

Materiał żakardowy ze wzorem brokatowym to dekoracyjna tkanina, która sprawdzi się do produkcji konfekcji stołowej. Brokatową tkanina Żakardowa M305 to materiał na elegancki obrus codzienny, który sprawdzi się w przestrzeniach nowoczesnych m.in. w stylu glamour. Obrus z tkaniny żakardowej będzie nie tylko dekoracyjnym, ale też praktycznym elementem wystroju. Tkanina żakardowa to materiał na obrus świąteczny, który wraz z odpowiednimi dodatkami sprawdzi się w każdym wnętrzu m.in. jako obrus bożonarodzeniowy lub wielkanocny. Żakardowa tkanina plamoodporna to materiał na obrus, który doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości i pozwoli na celebrowanie wspólnych chwil bez obawy o plamy z rozlanych napojów, czy żywności.

Co można wyprodukować z tkaniny żakardowej M305?

 • Żakard M305 to tkanina na obrus plamoodporny codzienny np. do wnętrz w stylu glamour, 
 • tkanina żakardowa to materiał na obrus świąteczny plamoodporny m.in. na Wielkanoc i Boże Narodzenie, 
 • ozdobne plamoodporne bieżniki na codzień i szczególne okazje z tkaniny żakardowej M305,
 • materiał żakardowy to tkanina na plamoodporne serwety dekoracyjne do użytku domowego i dla branży HoReCa,
 • brokatową tkanina żakardowa to materiał na plamoodporne podkładki na stół.

Brokatowa tkania żakardowa często wykorzystywana jest jako materiał na dekoracyjny bieżnik na stół, który popularny jest w rożnych formach- w zależności od kształtu stołu- prostokątny, owalny lub z dodatkowymi ozdobami w formie ażurów, taśm ozdobnych lub oryginalnych chwostów. Materiał Żakard M305 to tkanina na serwetki, które sprawią, że stół podczas każdej uroczystości prezentować się będzie wyjątkowo elegancko i odświętnie. Tkanina żakardowa z powłoką teflonową jest materiałem, który łączy w sobie funkcję dekoracyjną z praktycznością. Nowoczesna tkanina żakardowa z motywem złotego, szarego lub srebrnego brokatu to materiał na podkładki na stół, które z powodzeniem mogą stanowić codzienną dekorację i ochronę stołu- przecież nie tylko podczas świąt jadalnia może prezentować się stylowo i cieszyć oczy domowników.

Dostępne kolory i wzory tkaniny żakardowej M305:

Oferujemy tkaninę żakardową brokatową w kolorze białym z elementami szarości, biało-srebrną oraz biało-złotą.

Tkanina Żakard Brokat, kol. biały (0008)

Kolory tkaniny Żakard Brokat M305 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.