Tkanina Tkanina Wodoodporna SOFTSHELL SL34

Wodoodporny materiał Softshell SL34 to tkanina na kurtki, spodnie trekkingowe, ubranka dla zwierząt i akcesoria takie jak torby i plecaki.

Opis tkaniny:

Poliestrowy Softshell SL34 to funkcjonalny materiał warstwowy, składający się z tkaniny o mocnym splocie po prawej stronie i dzianiny polarowej po lewej. Połączenie obu warstw tworzy materiał softshellowy, który jest wiatroszczelny, oddychający i odprowadza parę wodną. Materiał ten posiada impregnację chroniącą przed przemakaniem i zabrudzeniem oraz cechuje się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Jest on popularny w produkcji odzieży wierzchniej i akcesoriów tekstylnych.

Walory użytkowe:

 • softshell jest materiałem warstwowym złożonym z tkaniny zewnętrznej i dzianiny polarowej,
 • materiał softshellowy łączy w sobie właściwości mocnej tkaniny i ocieplającego polaru,
 • warstwa zewnętrzna materiału Softshell S34 jest zabezpieczona impregnacją,
 • funkcjonalny, poliestrowy materiał softshellowy jest oddychający i wiatroszczelny,
 • softshell to materiał, który można drukować i haftować we wzory lub znaki firmowe,
 • tkanina softshellowa to materiał popularny w branży odzieżowej i do produkcji akcesoriów.

Z materiału Softshell SL34 można uszyć odzież wierzchnią na wiosnę, jesień i wietrzne dni. Jest to idealny materiał do szycia funkcjonalnych kurtek i płaszczy, które zapewniają komfort cieplny i ochronę przed deszczem, a warstwowa struktura tkaniny sprawia, że nie trzeba stosować dodatkowego docieplenia. Materiał ten jest popularny w produkcji odzieży dla dzieci, mężczyzn i kobiet, a także wyróżnia się ceną wśród miłośników aktywnego wypoczynku, takiego jak trekking, biegi i jazda na rowerze.

Co można wyprodukować z Materiału Softshell SL34?

 • poliestrowy materiał softshellowy to tkanina na codzienne kurtki damskie, męskie i dziecięce,
 • odzież wierzchnią roboczą i reklamową z wytrzymałej tkaniny softshellowej z nadrukowanym logo,
 • z materiału softshellowego uszyć można funkcjonalne spodnie trekkingowe i kombinezony,
 • kamizelki sportowe z wiatroszczelnego i impregnowanego materiału Softshell SL34,
 • komfortowe, lekkie rękawice sportowe i trekkingowe z praktycznego materiału softshellowego,
 • z materiału softshellowego uszyć można torby, plecaki i pokrowce na elektronikę.

Materiał softshellowy to wytrzymała tkanina, idealna do produkcji kamizelek trekkingowych, odzieży wierzchniej, konfekcji firmowej oraz ubranek dla zwierząt. Impregnowany materiał softshellowy nadaje się na rękawice do jazdy na rowerze i trekkingu. Softshell może być również wykorzystany do produkcji toreb, plecaków i pokrowców na sprzęt elektroniczny. Dzięki swoim właściwościom użytkowym, tkanina ta pozwala cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu, nawet podczas ponurej jesiennej pogody.

Dostępne kolory i wzory Materiału Softshell SL34?

Posiadamy w ofercie materiał softshellowy w kolorach nawiązujących do barw militarnych- zieleni, granacie, szarościach oraz czerni, a także ze wzorami kamuflażowymi moro Ukraina oraz Multicam.

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Softshell SL34 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.