Tkanina Tkanina Wodoodporna RIPSTOP S86

Tkanina wodoodporna Ripstop S86 to wzmacniany materiał na solidne torby, plecaki i pokrowce.

Opis tkaniny:

Ripstop S86 to tkanina, która wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne m.in. tarcie, rozrywanie- jest to także materiał, znacznie mniej podatny na prucie się i strzępienie na brzegach. Tkanina ripstop jest materiałem o charakterystycznej strukturze delikatnie wypukłej kratki, która powstaje podczas procesu tkania splotu płóciennego, dodatkowo wzmacnianego, w równych odstępach, grubszą przędzą zarówno w wątku jaki i osnowie. Materiał ripstop posiada również powłokę wodoodporną, która nie przepuszcza wody przez tkaninę i chroni przed powstawaniem trwałych plam. Poliestrowa tkanina wodoodporna ripstop to materiał bardzo praktyczny i łatwy w pielęgnacji, a także komfortowy w codziennym użytkowaniu, dlatego cieszy się dużą popularnością w kaletnictwie i do produkcji akcesoriów m.in. turystycznych.

Walory użytkowe:

  • tkanina Ripstop S86 to materiał z przędzy poliestrowej o wzmacnianym splocie płóciennym,
  • materiał ripstop jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania,
  • wytrzymały materiał pokryty jest powłoką wodoodporną, która zabezpiecza tkaninę przed przemakaniem,
  • tkanina wodoodporna to materiał szybkoschnący  i łatwy w pielęgnacji,
  • wzmacniana tkanina wodoodporna to materiał szeroko stosowany w kaletnictwie.

Tkanina wodoodporna Ripstop S86 to materiał, który sprawdzi się do produkcji różnego rodzaju toreb np. na torby ratownicze oraz transportowe. Wytrzymała i dodatkowo wodoodporna torba podróżna z tkaniny ripstop to akcesorium, które wykorzystać można podczas weekendowych wypadów za miasto, ale też kiedy zamierzamy lecieć na inny kontynent- szczególnie wtedy przydaje się torba, która przetrwa długą podróż. Mocna tkanina wodoodporna to materiał na torby, które ochronić mają cenny sprzęt np. fotograficzny i elektroniczny. Tkanina wodoodporna posłużyć może także jako materiał na pokrowce np. na sprzęt wędkarski, raki i kije trekkingowe lub do nordic walking, które często posiadają elementy mogące uszkodzić tkaninę. Z materiału ripstop wyprodukować można również walizki podróżne, które niekiedy narażone są na uszkodzenia wynikające z częstego przenoszenia ich do różnych środków transportu.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Ripstop S86?

  • wytrzymałe torby transportowe np. podróżne, ratownicze z tkaniny wodoodpornej,
  • z materiału wodoodpornego uszyć można torby na sprzęt elektroniczny np. fotograficzny,
  • pokrowce na sprzęt turystyczny i wędkarski z mocnej tkaniny ripstop S86,
  • wzmacniana tkanina wodoodporna to materiał na akcesoria rowerowe i motocyklowe,
  • z tkaniny wodoodpornej uszyć można trwałe plecaki turystyczne oraz plecaki na sprzęt elektroniczny.

Mocna tkanina wodoodporna  jest materiałem, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie pożądana jest wytrzymałość i wodoodporność materiału, dlatego nie słabnie jego popularność w branży kaletniczej do produkcji akcesoriów m.in. dla rowerzystów i motocyklistów. Wytrzymała torba rowerowa to niezbędna część wyposażenia jednośladu, kiedy chcemy wyruszyć w dłuższą wyprawę, sprawdzi się też na krótszych trasach, gdy potrzebujemy podręcznego schowka na klucze lub telefon. Z tkaniny wodoodpornej Ripstop S86 wyprodukować można solidne plecaki na laptopa, a także plecaki turystyczne, które zniosą nie tylko trudne warunki pogodowe, ale też nie ulegną uszkodzeniu po częstym kontakcie ze skałami, ziemią czy gałęziami, które są nieuniknione podczas wyjść w góry. 

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Ripstop S86?

Posiadamy w ofercie wzmacnianą tkaninę wodoodporną w kolorze czerwonym i czarnym.

Tkanina Wodoodporna Ripstop S86, kol. czerwieni meksykańskiej (3017)

Tkanina Wodoodporna Ripstop S86, kol. czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Ripstop S86 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.