Tkanina Tkanina Wodoodporna RIPSTOP S84

Tkanina wodoodporna RIPSTOP S84 to szczególnie wytrzymały materiał na torby, plecaki turystyczne, pokrowce ochronne, a także legowiska dla zwierząt i elementy wzmacniające do odzieży.

Opis tkaniny:

Tkanina Ripstop S84 to wyjątkowo wytrzymały materiał o charakterystycznym splocie płóciennym- dodatkowo wzmacniany grubszą przędzą- zarówno w wątku, jak i osnowie. Sposób tkania materiału, tworzy na powierzchni tkaniny ripstop typową dla niej strukturę delikatnie zaznaczonej kratki. Budowa poliestrowej tkaniny ripstop sprawia, że jest to materiał nadzwyczaj odporny na rozrywanie, prucie się i strzępienie. Mocna tkanina ripstop została dodatkowo zabezpieczona powłoką wodoodporną, która chroni materiał przed przemakaniem i powstawaniem na jego powierzchni trwałych zabrudzeń. Wszystkie wspomniane wcześniej cechy, sprawiają, że materiał ripstop jest tkaniną do zadań specjalnych- niezwykle trwałą i odporną zarówno na czynniki mechaniczne, jak i zmienne warunki atmosferyczne. Tkanina wodoodporna Ripstop S84 to materiał o szerokim wachlarzu zastosowań w wielu branżach m.in. w kaletnictwie i do produkcji odzieży zawodowej.

Walory użytkowe:

 • tkanina Ripstop S84 to materiał poliestrowy o splocie płóciennym wzmacnianym grubszą przędzą,
 • struktura lekko wypukłej kratki jest typowa dla tkaniny wodoodpornej ripstop,
 • tkanina ripstop jest odporna na rozdzieranie, prucie się i strzępienie,
 • wytrzymały materiał Ripstop S84 to tkanina wodoodporna i szybko schnąca,
 • tkanina ripstop jest materiałem powszechnie stosowanym w wielu branżach.

Bardzo duża trwałość i wytrzymałość tkaniny ripstop wpływa na jej popularność jako materiału do produkcji akcesoriów, od których oczekuje się dużej odporności na działanie różnego rodzaju czynników mechanicznych. Tkanina wodoodporna ripstop to materiał, z którego szyje się odzież turystyczną, do sportów ekstremalnych, a także dla myśliwych i wędkarzy- zazwyczaj stosowany jest w postaci elementów wzmacniających konstrukcję ubrań w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia. Mocna tkanina wodoodporna ripstop sprawdza się również do produkcji toreb transportowych oraz plecaków turystycznych, które zniosą niejedną wyprawę na skaliste szczyty gór. W turystyce tkanina ripstop wykorzystywana jest także do produkcji wytrzymałych wodoodpornych worków, w których przechowywać można sprzęt, który nie może ulec zamoczeniu, jak i zapasową odzież oraz obuwie. Zmienne warunki pogodowe i trudny teren do pokonania to przeszkody, z którymi bez problemu poradzi sobie odporna tkanina wodoodporna ripstop.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Ripstop S84?

 • elementy wzmacniające do odzieży m.in. turystycznej i roboczej z mocnej tkaniny ripstop,
 • tkanina wodoodporna ripstop to materiał na torby transportowe i plecaki turystyczne,
 • legowiska dla zwierząt z wodoodpornej i wytrzymałej tkaniny ripstop,
 • z materiału ripstop uszyć można wodoodporne worki ochronne np. na sprzęt turystyczny,
 • tkanina wodoodporna ripstop to materiał na pokrowce ochronne np. na plecak lub śpiwór, 
 • akcesoria dla miłośników jednośladów z mocnej i wodoodpornej tkaniny ripstop,
 • tkanina wodoodporna ripstop o strukturze kratki to materiał na kosmetyczki i piórniki.

Ripstop S84 to tkanina wodoodporna, która bardzo dobre sprawdzi się jako materiał do produkcji legowisk dla zwierząt. Szczególnie w przypadku posłań dla domowych pupili ważne jest aby materiał, z którego będą wykonane był odporny na destrukcyjne działanie ostrych kłów i mocnych pazurów. W tym przypadku wzmacniana tkanina ripstop sprawi, że legowisko będzie służyć zwierzakom przez bardzo długi czas, a zastosowana w produkcji powłoka wodoodporna , zabezpieczy materiał przed przemoknięciem i znacznie ułatwi czyszczenie materiału z sierści i zabrudzeń. Tkanina wodoodporna ripstop jest materiałem, który posiada wiele zastosowań m.in. można wyprodukować z niego pokrowce ochronne, akcesoria dla motocyklistów, a także kosmetyczki i piórniki, ponieważ ripstop to nie tylko materiał wytrzymały, ale też posiadający ciekawą strukturę kratki.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Ripstop S84?

Nasza hurtownia tkanin oferuje tkaninę ripstop w kolorze czerwonym, zieleni i czerni.

Tkanina Wodoodporna Ripstop S84, kol. czerwieni meksykańskiej (3017)

Tkanina Wodoodporna Ripstop S84, kol. zieleni khaki (4315)

Tkanina Wodoodporna Ripstop S84, kol. czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Ripstop S84 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.