Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford TU36

Tkanina Wodoodporna TU36 to wytrzymały materiał na pufy, pokrowce ochronne na sprzęt, a także różnego rodzaju torby i saszetki.

Opis tkaniny:

Tkanina wodoodporna TU36 to materiał o ścisłym i wytrzymałym splocie z przędzy poliestrowej. Swoją wodoodporność tkanina TU36 zawdzięcza powłoce wodoodpornej, która nałożona została na materiał w procesie produkcji. Dzięki zabezpieczeniu materiału, jest to nie tylko tkanina wodoodporna, ale też wiatroszczelna. Tkanina wodoodporna jest materiałem łatwym w pielęgnacji, ponieważ nie wymaga częstego prania, jest także szybkoschnąca- woda zbiera się na powierzchni tkaniny wodoodpornej w postaci kropel i nie wsiąka tak szybko w jej włókna. Wytrzymały materiał wodoodporny to tkanina do zadań specjalnych, która sprawdzi się szczególnie podczas zmiennych warunków pogodowych, dlatego cieszy się popularnością m.in. w produkcji  tekstylnych artykułów ogrodowych oraz  branży kaletniczej.

Walory użytkowe:

  • tkanina TU36 to wytrzymała tkanina poliestrowa o ścisłym splocie,
  • tkanina wodoodporna posiada powłokę zabezpieczającą przed szybkim przemakaniem,
  • materiał wodoodporny TU36 jest wiatroszczelny i szybkoschnący,
  • wytrzymała tkanina wodoodporna to materiał łatwy w pielęgnacji i komfortowy w użytkowaniu.

Materiał TU36 to tkanina wodoodporna, którą wykorzystać można jako materiał na wzmocnienia do odzieży roboczej i konfekcji do codziennego użytku np. kurtek wiosennych lub zimowych, bluz  i jako elementy spodni roboczych lub turystycznych. Z tkaniny wodoodpornej uszyć można wygodne pufy worki i kostki, które sprawdzą się nie tylko do użytku domowego, ale też na świeżym powietrzu np. na balkonie lub zadaszonym tarasie. Pufy z tkaniny wodoodpornej często wykorzystywane są jako siedziska do stref relaksu w biurach. Poliestrowa tkanina wodoodporna to materiał, z którego szyte są ściany boczne do namiotów m.in. ogrodowych.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej TU36?

  • tkanina wodoodporna to materiał na wzmocnienia do odzieży roboczej i turystycznej,
  • z mocnej tkaniny wodoodpornej uszyć można pufy worki i kostki do użytku domowego lub na zewnątrz,
  • trwałe pokrowce ochronne na sprzęt z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej, 
  • lekki materiał wodoodporny TU36 to tkanina na torby, saszetki i kosmetyczki.

Tkanina TU36 to materiał wodoodporny, który sprawdzi się do produkcji różnego rodzaju pokrowców ochronnych. Z tkaniny wodoodpornej uszyć można pokrowce do osłaniania  maszyn produkcyjnych np. szwalinczych. Pokrowce z tkaniny wodoodpornej wykorzystać można do osłaniania sprzętu motocyklowego, rowerowego i samochodowego np. na koło zapasowe. Mocna tkanina wodoodporna to materiał, z którego uszyć można także torby, kosmetyczki i saszetki, w których TU36 stanowić będzie warstwę zewnętrzną.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej TU36:

Oferujemy tkaninę wodoodporną w odcieniach granatu, ciemnej zieleni, neutralnej szarości i czerni.

Tkanina Wodoodporna TU36 w kolorze malinowa czerwień (3655)

Tkanina Wodoodporna TU36 w kolorze ciemnego granatu (5075)

Tkanina Wodoodporna TU36 w kolorze jasnego granatu (5633)

Tkanina Wodoodporna TU36 w kolorze ciemnej zieleni szmaragdowej (6707)

Tkanina Wodoodporna TU36 w kolorze szaro-niebieskim (8901)

Tkanina Wodoodporna TU36 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Obiciowej TU36 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.