Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford S70

Oxford S70 to tkanina wodoodporna, z której wyprodukować można m.in. praktyczne tekstylia do mebli ogrodowych, legowiska dla psów i kotów, torby, zasłony i pokrowce ochronne.

Opis tkaniny:

Tkanina Oxford S70 to materiał o wysokiej gramaturze i ścisłym splocie pochodzącym od splotu płóciennego. Mocną tkaninę S70 wzmocniono w procesie produkcji apreturą, która zabezpiecza materiał przed przemakaniem i powstawaniem na jego powierzchni trwałych zabrudzeń. Tkanina wodoodporna S70 jest mocnym materiałem poliestrowym odpornym na uszkodzenia  mechaniczne i zmienne warunki pogodowe, co jest szczególnie ważne przy stosowaniu tkaniny oxford na zewnątrz m.in. jako materiału na tekstylia ogrodowe. Oxford- tkanina wodoodporna o bardzo dobrych właściwościach użytkowych, to materiał, z którego bardzo łatwo jest usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Powłoka wodoodporna sprawia, że woda lub inne płyny perlą się na powierzchni materiału wodoodpornego- nie wsiąkają w jego pory, dlatego tkaninę oxford zabrudzoną np. błotem, można wyczyścić miękką gąbką nawilżoną wodą i delikatnym detergentem i wysuszyć na świeżym powietrzu. Tkanina wodoodporna jest popularna szczególnie w branży kaletniczej, zoologicznej i do produkcji tekstyliów do mebli ogrodowych.  

Walory użytkowe:

 • Oxford S70 to wytrzymała poliestrowa tkanina o mocnym i gęstym splocie, 
 • materiał oxford to tkanina wodoodporna, wiatroszczelna  i szybko schnąca,
 • oxford jest tkaniną wodoodporną wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne,
 • tkanina wodoodporna jest łatwa w pielęgnacji i komfortowa w użytkowaniu,
 • poliestrowy materiał wodoodporny Oxford S70 to tkanina, która sprawdzi się do druku,
 • oxford to wszechstronna tkanina wodoodporna stosowana w wielu branżach.

Tkanina wodoodporna jest szeroko stosowana do produkcji tekstylnych artykułów do ogrodu, tarasu lub na balkon. Z tkaniny Oxford uszyć można zasłony zewnętrzne, które dobrze sprawdzą się m.in. do altany lub pergoli. Tkaninę wodoodporną wykorzystać można także w domu jako materiał na zasłony prysznicowe lub osłaniające garderobę. Wytrzymała tkanina wodoodporna Oxford S70 może sprawdzić się jako materiał na boczne ściany namiotów ogrodowych, a także jako zadaszenia do huśtawek. Materiał wodoodporny oxford to tkanina na żagle ogrodowe, które osłaniają przed palącym słońcem i wiatrem. Tkanina wodoodporna posiada wiele zastosowań m.in. na drukowane poduszki do użytkowania na zewnątrz np. poduszki do mebli ogrodowych lub duże poduchy na meble z palet. Popularne są również duże poduchy z tkaniny wodoodpornej i pufy worki sako, które mogą być elementem wyposażenia mieszkania np. do pokoju dziecięcego.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Oxford S70?

 • Tkanina wodoodporna to materiał na zasłony ogrodowe, tarasowe lub na balkon,
 • zasłony prysznicowe i oddzielające garderobę z uniwersalnej tkaniny wodoodpornej Oxfordu S70,
 • Oxford S70 to materiał wodoodporny na ściany namiotów ogrodowych i zadaszenia, 
 • z tkaniny wodoodpornej uszyć można siedziska do mebli ogrodowych i tarasowych,
 • żagle ogrodowe z mocnej tkaniny wodoodpornej osłaniające przed słońcem i wiatrem,
 • Oxford S70 to wytrzymały i wodoodporny materiał na poduszki ogrodowe do zestawów mebli,
 • tkanina wodoodporna jest materiałem na poduchy podłogowe i pufy worki  sako,
 • wytrzymałe legowiska dla zwierząt z praktycznej tkaniny wodoodpornej,
 • z tkaniny wodoodpornej uszyć można torby- od małych saszetek po torby podróżne,
 • pokrowce wodoodporne z tkaniny oxford m.in. pokrowce do mebli ogrodowych i akcesoriów samochodowych.

Z wszechstronnej tkaniny wodoodpornej oxford uszyć można legowiska dla zwierząt np. z materiału zadrukowanego modnymi wzorami. Posłanie dla zwierząt może być elementem dekoracyjnym we wnętrzu, który oprócz tego będzie praktyczny i łatwy w pielęgnacji. Materiał wodoodporny Oxford wykorzystać można do produkcji piórników, kosmetyczek i różnego rodzaju toreb np. jako tkaninę na torby sportowe, podróżne lub małe nerki. Oxford S70 to uniwersalna tkanina wodoodporna, z której szyje się pokrowce na krzesła ogrodowe, a także pokrowce do przechowywania sprzętu rowerowego, kół samochodowych i sprzętu wędkarskiego. Zastosowanie, niezwykle funkcjonalnej, tkaniny wodoodpornej Oxford jest bardzo szerokie i zależy tak naprawdę od naszej wyobraźni, ponieważ jest to materiał, który sprawdzi się użyty zarówno w małej, jak i dużej skali.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Oxford S70?

Posiadamy w ofercie tkaninę wodoodporną S70 w kolorze białym, którą wykorzystać można do produkcji jednokolorowych artykułów tekstylnych, a także do tworzenia tkanin drukowanych przeznaczonych na wzorzyste produkty.

Tkanina Wodoodporna Oxford S70 (100% poliester), kol. śnieżnobiałym (0001)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S70 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.