Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford S66

Tkanina Wodoodporna Oxford S66 to materiał na białe lub wzorzyste plamoodporne obrusy, dekoracyjne bieżniki i serwety oraz zasłony i torby.

Opis tkaniny:

Materiał Oxford S66 to tkanina poliestrowa o grubszym splocie płóciennym z wyraźnie widocznym krzyżowaniem się wątku i osnowy, które tworzy na powierzchni materiału strukturę drobnej kostki. Oxford to tkanina wodoodporna, która w procesie produkcji pokryta została apreturą zabezpieczającą materiał przed przemakaniem i powstawaniem trwałych plam. Tkanina wodoodporna Oxford S66 posiada lekką apreturę, która nie wpływa na chwyt materiału- jest ona matowa, miękka i dobrze poddaje się formowaniu. Apretura wodoodporna sprawia, że woda lub inny płyn perli się na powierzchni materiału- nie wsiąka w tkaninę, dlatego do czyszczenia tkaniny wodoodpornej wystarczy papierowy ręcznik lub gąbka lekko zwilżona wodą. Oxford S66- podobnie jak inne tkaniny wodoodporne- jest materiałem, który szybko schnie, nie wymaga także częstego prania. Poliestrowa tkanina wodoodporna może być drukowana i haftowana, dlatego to materiał popularny głównie w branży reklamowej, dekoracyjnej i do produkcji tekstylnych akcesoriów ogrodowych.   

Walory użytkowe:

 • Oxford S66 jest materiałem o gęstym i wytrzymałym splocie z charakterystyczną strukturą kostki,
 • materiał oxford to wszechstronna tkanina wodoodporna zabezpieczona apreturą,
 • tkanina wodoodporna jest lekko szorstka w chwycie, miękka i dobrze układająca się, 
 • plamoodporna tkanina oxford jest łatwa w pielęgnacji i wygodna w użytkowaniu,
 • tkanina wodoodporna S66 to materiał, który można drukować i ozdabiać haftem.

Tkanina wodoodporna S66 jest materiałem, który z powodzeniem stosuje się do produkcji konfekcji stołowej. Ten wytrzymały materiał wodoodporny bardzo dobrze sprawdza się jako tkanina na obrus plamoodporny, bieżnik na stół i serwetki. Konfekcja stołowa, na naszych stołach, najczęściej pojawia się w kolorze białym, jednak coraz większą popularnością cieszą się obrusy z nadrukowanymi motywami roślinnymi lub abstrakcyjnymi wzorami. Obrusy plamoodporne z tkaniny wodoodpornej Oxfordu S66, mogą zdobić stół w jadalni, ale także na tarasie lub w ogrodzie. Poliestrowy materiał wodoodporny wykorzystać można jako tkaninę na poduszki dekoracyjne, które będą praktyczną ozdobą salonu- mogą być także używane na zewnątrz w charakterze miękkich poduch do mebli ogrodowych lub tarasowych.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S66?

 • materiał wodoodporny to biała tkanina na plamoodporne obrusy, bieżniki i serwety,
 • z tkaniny wodoodpornej drukowanej uszyć można konfekcję stołową w modne wzory,
 • poduszki dekoracyjne do salonu i ogrodu z gładkiej lub drukowanej tkaniny wodoodpornej,
 • tkanina wodoodporna to materiał na lekkie zasłony do altany lub pergoli tarasowej,
 • z Oxfordu S66 uszyć można torby reklamowe i gładkie torby zakupowe,
 • poliestrowa tkanina wodoodporna to materiał na wytrzymałe worko-plecaki.

Wszechstronny materiał wodoodporny sprawdzi się jako tkanina na zasłony do altany ogrodowej lub pergoli tarasowej. Możliwość drukowania tkaniny, pozwala na tworzenie oryginalnych aranżacji i dopasowanie ich do indywidualnych preferencji. Oxford S66 to tkanina wodoodporna, którą wykorzystać można do produkcji gadżetów np. toreb reklamowych - uszyć można z niego także gładkie torby zakupowe, które nie tylko wyróżnią się dużą wytrzymałością, ale nie będą też wymagać częstego prania. Wodoodporna tkanina oxford zadrukowany modnymi wzorami to również materiał, z którego uszyć można popularne worko-plecaki. 

Dostępne kolory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S66?

Oferujemy tkaninę wodoodporną S66 w uniwersalnej bieli, która dobrze sprawdzi się do druku i haftu.

Tkanina Wodoodporna Oxford S66, kol. śnieżnobiały (0001)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Oxford S66 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.