Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford S64

Mocna Tkanina wodoodporna Oxford S64 to materiał na pokrowce, siedziska do mebli ogrodowych, pufy i legowiska dla zwierząt.

Opis tkaniny:

Materiał Oxford S64 to poliestrowa tkanina o ścisłym splocie typu oxford, który wywodzi się ze splotu płóciennego. Ten wytrzymały materiał zabezpieczony został w procesie produkcji powłoką wodoodporną, która chroni tkaninę przed przemakaniem. Tkanina wodoodporna S64 jest materiałem, który można łatwo wyczyścić z zabrudzeń, a powłoka wodoodporna sprawia, że bardzo szybko można go także wysuszyć, ponieważ nie chłonie wody. Czarny materiał wodoodporny oxford jest tkaniną matową, z wyraźną fakturą drobnej kostki, wynikającą z rodzaju splotu. Poliestrowa tkanina wodoodporna jest materiałem wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, dlatego cieszy się popularnością m.in. jako tkanina na odzież roboczą, materiał na legowiska, a także w kaletnictwie np. jako tkanina na pokrowiec lub torbę.

Walory użytkowe:

 • Oxford S64 to tkanina wytrzymała na uszkodzenia dzięki mocnemu splotowi,
 • materiał S64 to tkanina wodoodporna z powłoką zabezpieczającą przed przemakaniem,
 • tkanina wodoodporna jest łatwa w pielęgnacji i komfortowa w użytkowaniu,
 • wodoodporna tkanina Oxford S64 jest matowa i nieco szorstka w chwycie,
 • czarna tkanina wodoodporna to materiał popularny w wielu branżach.

Czarna tkanina wodoodporna Oxford S64 jest wszechstronnym materiałem, z którego wyprodukować można różnego rodzaju pokrowce. Wytrzymałe pokrowce z tkaniny wodoodpornej wykorzystuje się do przechowywania kół samochodowych, sprzętu rowerowego lub wędkarskiego. Z materiału wodoodpornego uszyć można podręczne saszetki, ponieważ jest to tkanina na torby np. podróżne, transportowe oraz codzienne. Oxford S64 to tkanina wodoodporna, która znajduje swoje zastosowanie także w produkcji odzieży jako elementy wzmacniające jej konstrukcję np. w spodniach roboczych lub trekkingowych. Czarną tkaninę wodoodporną wykorzystać można także jako wstawki do kurtek roboczych i kamizelek.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S64?

 • materiał wodoodporny to tkanina na pokrowiec np. samochodowy lub rowerowy,
 • z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej uszyć można saszetki i torby np. transportowe, podróżne,
 • tkanina wodoodporna to materiał na wstawki wzmacniające konstrukcję odzieży,
 • materiał Oxford S64 to wodoodporna tkanina na siedziska do mebli ogrodowych,
 • czarna tkanina wodoodporna jest materiałem na pufy worki sako i poduchy podłogowe,
 • tkanina wodoodporna to materiał na legowiska  dla zwierząt domowych,
 • z materiału wodoodpornego uszyć można maty ochronne do samochodu np. dla psów.

Uniwersalna tkanina wodoodporna to materiał na siedziska do mebli ogrodowych m.in. kanap, foteli i mebli z palet. Ten szczególnie wytrzymały materiał użyć można do szycia popularnych puf worków sako, które cenią nie tylko dzieci, ale też dorośli. Pufy worki z tkaniny wodoodpornej spotkać można coraz częściej w biurach, w miejskich strefach relaksu np. w parkach oraz oczywiście w przydomowych ogrodach. Popularne są także siedziska w formie dużych poduch, które wykorzystać można w domu, jak i na tarasie lub w ogrodzie. Czarna tkanina wodoodporna sprawdzi się jako materiał na legowiska dla zwierząt- zwarta budowa materiału wodoodpornego, przetrwa działanie ostrych pazurów, oraz znacznie ułatwi pielęgnację i czyszczenie tkaniny z sierści.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S64:

Nasza hurtowania tkanin posiada w ofercie tkaninę wodoodporną w kolorze czarnym, który sprawdzi się w kaletnictwie, jak i do produkcji konfekcji odzieżowej i tekstyliów ogrodowych.

Tkanina Wodoodporna Oxford S64 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S64 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.