Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford S44

Tkanina Wodoodporna Oxford S44 jest mocnym materiałem na tekstylia do mebli ogrodowych, pokrowce, torby i legowiska lub maty dla zwierząt.

Opis tkaniny:

Tkanina S44 to materiał o mocnym splocie, pochodnym splotu płóciennego, który charakteryzuje się dużą ścisłością i typową dla splotu oxford strukturą drobnej kostki. Oxford to tkanina wodoodporna dzięki pokryciu materiału, w procesie produkcji, powłoką wodoodporną, która chroni tkaninę przed chłonięciem wody, dodatkowo wzmacnia samą tkaninę. Tkanina wodoodporna jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, dlatego wykorzystywany jest do tworzenia produktów narażonych na intensywne użytkowane i zmienne warunki atmosferyczne. Wytrzymały oxford jest tkaniną wodoodporną- podobnie, jak inne materiały wodoodporne- łatwą w utrzymaniu, ponieważ przy zabrudzeniu nie wymaga prania, lecz wystarczy przetrzeć jej powierzchnię gąbką namoczoną wodą i delikatnym detergentem. Tkaniny wodoodporne, które posiadają powłoki ochronne, należy suszyć swobodnie rozwieszone w temperaturze pokojowej.

Walory użytkowe:

 • Oxford S44 to poliestrowa tkanina wodoodporna ścisłym i wytrzymałym splocie,
 • tkanina wodoodporna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i tarcie,
 • materiał wodoodporny jest łatwy w pielęgnacji, posiada też dobre właściwości użytkowe,
 • oxford z powłoką wodoodporną jest tkaniną odporną na czynniki atmosferyczne,
 • poliestrową tkaninę wodoodporną można drukować np. drukiem sublimacyjnym,
 • lekka tkanina wodoodporna jest materiałem popularnym w wielu branżach. 

Oxford S44 to tkanina wodoodporna, która ceniona jest za swoje właściwości użytkowe, które sprawdzają się szczególnie w bardziej wymagających warunkach np. przy tekstyliach stosowanych na zewnątrz lub odzieży narażonej na intensywne użytkowanie. Tkanina wodoodporna S44 może sprawdzić się do szycia odzieży roboczej, jako materiał na elementy wzmacniające np. na nakolanniki do spodni roboczych lub okolice łokci w bluzach zawodowych. Wytrzymała tkanina wodoodporna to materiał, który można drukować, dlatego wykorzystać można ją do produkcji wzorzystych poduszek ogrodowych, które przetrwają weekendowe spotkania ze znajomymi przy grillu. Poduszki z tkaniny wodoodpornej to praktyczna i trwała dekoracja mebli ogrodowych, która w połączeniu z zasłonami zadrukowanymi tym samym motywem, może stworzyć zestaw, który doda charakteru altanie lub pergoli tarasowej. 

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej S44?

 • mocna tkanina wodoodporna to materiał na elementy wzmacniające do odzieży roboczej,
 • poduszki ogrodowe drukowane w modne wzory z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej,
 • tkanina wodoodporna to materiał na zasłony ogrodowe, prysznicowe lub osłaniające garderobę,
 • materiał wodoodporny sprawdzi się na pokrowce do przechowywania i ochrony sprzętu lub narzędzi, 
 • torby reklamowe, zakupowe lub transportowe z trwałej tkaniny wodoodpornej Oxfordu S44,
 • z tkaniny wodoodpornej uszyć można lekkie legowiska i maty do samochodu dla zwierząt domowych.

Zasłony z tkaniny wodoodpornej zastosować można także w domowym wnętrzu w roli zasłony prysznicowej, kotary osłaniającej garderobę lub punkty mieszkania, które chcemy osłonić przed wzrokiem gości. Z solidnej tkaniny wodoodpornej uszyć można pokrowce do przechowywania np. pokrowiec na rower, koła zamienne do samochodu, czy sprzęt wędkarski. Ta funkcjonalna tkanina to materiał, z którego wyprodukować można lekkie saszetki, ale też różnego rodzaju torby np. reklamowe, zakupowe lub transportowe. Poliestrowe materiały nieprzemakalne posiadają wiele zastosowań w różnych gałęziach branży tekstylnej, do której wlicza się także produkcja akcesoriów materiałowych dla domowych pupili. Tkanina wodoodporna Oxford S44 może zostać wykorzystana do szycia legowisk dla zwierząt domowych lub mat do samochodu.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Oxfordu S44:

Oferujemy tkaninę wodoodporną oxford w kolorze białym, który sprawdzi się do produkcji artykułów tekstylnych w jednolitym kolorze, w branży reklamowej oraz do druku i realizacji projektów zdobionych modnymi wzorami. Posiadamy również materiał wodoodporny w kolorze czarnym, który wykorzystać można  m.in. w branży kaletniczej lub do produkcji odzieży roboczej. 

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej S44 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.