Tkanina Tkanina Wodoodporna Oxford M700

Wytrzymała tkanina wodoodporne M700 to materiał do produkcji odzieży, toreb, plecaków i saszetek oraz pokrowców ochronnych.

Opis tkaniny:

Tkanina M700 to poliestrowy materiał o ścisłym splocie, zabezpieczony dodatkowo powłoką wodoodporną. Tkanina wodoodporna posiada na lewej stronie materiału, warstwę zabezpieczającą przed przemakaniem. Powłoka hydrofobowa na tkaninie wodoodpornej chroni nie tylko przed wodą, ale też znacznie ułatwia pielęgnację materiału wodoodpornego- w celu usunięcia zabrudzeń, wystarczy przetrzeć materiał miękką gąbką zwilżoną wodą i odrobiną delikatnego detergentu. Tkaninę wodoodporną należy prać w niskich temperaturach, co znacznie przedłuży dobry wygląd materiału i jego funkcjonalność. Materiał M700 jest tkaniną wodoodporną wytrzymałą także mechanicznie i wiatroszczelną, a to za sprawą mocnego splotu z cienkiej przędzy poliestrowej i powłoki nieprzemakalnej. Wszystkie cechy tkaniny wodoodpornej mają wpływ na jej popularność w produkcji odzieży wierzchniej i wodoodpornych artykułów tekstylnych.

Walory użytkowe:

  • materiał M700 to tkanina o gładkim, ścisłym splocie z przędzy poliestrowej, 
  • artykuł M700 jest tkaniną wodoodporną- posiada powłokę zabezpieczającą przed przemakaniem,
  • tkanina wodoodporna jest łatwa w pielęgnacji i komfortowa w użytkowaniu,
  • funkcjonalna tkanina wodoodporna to materiał wiatroszczelny i szybko schnący,
  • wszechstronny materiał wodoodporny popularny jest m.in. w branży kaletniczej.

Poliestrowa tkanina wodoodporna jest materiałem, który często wykorzystuje się do produkcji odzieży wierzchniej. Materiał M700 to wytrzymała tkanina wodoodporna, z której uszyć można kurtki przeciwdeszczowe, a także lekkie płaszcze i parki, które ochronią nie tylko przed deszczem, ale też przed wiatrem. Tkanina wodoodporna jest materiałem, który zapewnia komfort użytkowania odzieży z niej uszytej szczególnie podczas deszczowej i wietrznej pogody. Uniwersalna tkanina wodoodporna to materiał, z którego uszyć można różnego rodzaju torby transportowe wodoodporne i plecaki- sprawdzą się one szczególnie w turystyce, gdzie przydatne są akcesoria, które zabezpieczą, na czas podróży, niezbędny sprzęt np. mapy, latarkę i obuwie na zmianę. 

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej M700?

  • odzież wierzchnią z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej np. kurtki, płaszcze, parki,
  • poliestrowy materiał wodoodporny to tkanina na lekkie torby transportowe np. podróżne, sportowe,
  • tkanina wodoodporna to materiał na nieprzemakalne worko-plecaki turystyczne,
  • z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej uszyć można praktyczne apteczki, saszetki i kosmetyczki, 
  • ochronne pokrowce na sprzęt z poliestrowej tkaniny wodoodpornej M700.

Tkanina wodoodporna M700 jest uniwersalnym materiałem, który może sprawdzić się do produkcji apteczek pierwszej pomocy, a także podręcznych saszetek i kosmetyczek. Wytrzymała i przede wszystkim nieprzemakalna kosmetyczka z tkaniny wodoodpornej to obowiązkowy ekwipunek podczas każdej podróży- niezależnie od tego, czy to weekendowy wyjazd poza miasto, czy lot samolotem na inny kontynent. Wszechstronna tkanina wodoodporna może pomóc zabezpieczyć zawartość walizki przed kosmetykami, które mogłyby wylać się podczas drogi. Materiał M700 jest tkaniną wodoodporną, którą wykorzystać można do produkcji pokrowców np. na sprzęt turystyczny, rowerowy lub samochodowy.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej M700:

Posiadamy w ofercie tkaninę wodoodporną w kolorze czerwonym, która sprawdzi się zarówno w kaletnictwie, jak i do produkcji odzieży wierzchniej.

Tkanina Wodoodporna M700 w kolorze czerwieni meksykańskiej (3017)

Tkanina Wodoodporna M700 w kolorze malinowej czerwieni (3655)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej M700 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.