Tkanina Tkanina Wodoodporna Ortalion S42

Ortalion S42 to tkanina wodoodporna na odzież wierzchnią, zasłony i poduszki ogrodowe oraz torby wielorazowe.

Opis tkaniny:

Ortalion S42 to tkanina o mocnym i gęstym splocie, który wyróżnia się widoczną strukturą kostki powstającą podczas procesu tkania materiału. Wytrzymały oxford jest tkaniną, która w procesie produkcji zabezpieczona została apreturą wodoodporną. Tkanina wodoodporna posiada bardzo dobre właściwości użytkowe, które wynikają z budowy materiału, apretury i surowca w postaci włókien poliestrowych, z których tworzona jest przędza do produkcji tkaniny. Ortalion S42 to tkanina wodoodporna, ale także nieprzewiewna i szybko schnąca. Zastosowana apretura nie wpływa na chwyt materiału- tkanina jest gładka, miękka i dobrze układająca się. Materiały wodoodporne są łatwe w pielęgnacji, ponieważ delikatne zabrudzenia można zmyć z tkaniny za pomocą ściereczki nasączonej wodą. Jeżeli konieczne jest wypranie materiału, należy pamiętać o niskiej temperaturze prania, co przedłuży trwałość apretury i dobry wygląd tkaniny. Ortalion S42 to tkanina wodoodporna ciesząca się popularnością w branży odzieżowej, kaletniczej i dekoracyjnej.

Walory użytkowe:

 • tkanina Ortalion S42 to materiał o gęstym i mocnym splocie płóciennym,
 • lekki poliestrowy ortalion jest tkaniną wodoodporną dzięki zastosowanej apreturze,
 • materiał wodoodporny to tkanina nieprzewiewna i szybko schnąca,
 • wytrzymała tkanina wodoodporna to materiał łatwy w pielęgnacji i komfortowy w użytkowaniu, 
 • biały ortalion to tkanina wodoodporna, którą można drukować.

Materiał wodoodporny S42 to lekki ortalion, który najczęściej wykorzystywany jest do produkcji odzieży wierzchniej roboczej i codziennej. Wytrzymała tkanina wodoodporna sprawdzi się jako materiał na kurtki robocze, płaszcze i peleryny w jednolitym kolorze lub z nadrukowanym logo firmy, ponieważ biały ortalion S42 to materiał, który można drukować. Z tkaniny wodoodpornej uszyć można odzież wierzchnią na cieplejsze i chłodne dni- przy zastosowaniu odpowiedniego ocieplenia. Ortalion to materiał wodoodporny, który zastosować można jako tkaninę zewnętrzną do produkcji kamizelek- sprawdzą się one nie tylko jako odzież robocza, ale także konfekcja do codziennego użytku np. dla wędkarzy i myśliwych. Zwarta struktura tkaniny wodoodpornej i zastosowana apretura, pomagają w utrzymaniu komfortu termicznego, ułatwiają też pielęgnację materiału, który często narażony jest na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych i zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Ortalionu S42?

 • odzież wierzchnią roboczą i codzienną np. kurtki, parki i płaszcze z wytrzymałego ortalionu,
 • z tkaniny wodoodpornej produkuje się kamizelki robocze , które sprawdzą się jako odzież zawodowa,
 • Ortalion S42 to tkanina wodoodporna na wytrzymałe kamizelki turystyczne, 
 • lekka tkanina wodoodporna to materiał na torby wielorazowe codzienne i reklamowe,
 • worki do przechowywania i worko-plecaki z poliestrowej tkaniny wodoodpornej,
 • ortalion to materiał wodoodporny na poduszki do mebli ogrodowych, tarasowych i balkonowych,
 • lekkie i wytrzymałe zasłony ogrodowe z uniwersalnej tkaniny wodoodpornej.

Ortalion to uniwersalna tkanina wodoodporna, z której uszyć można m.in. torby wielorazowe- gładkie, drukowane we wzory lub z logo firmy dla branży reklamowej. Torba zakupowa z tkaniny wodoodpornej, to gadżet, który warto mieć spakowany w małym woreczku w razie nieplanowanych zakupów. Materiał wodoodporny Ortalion S42 to tkanina, którą wykorzystać można do szycia worków do przechowywania sprzętu i wytrzymałych worków na obuwie lub odzież sportową. Praktyczna tkanina wodoodporna może być dobrym materiałem na worko-plecaki, które przydadzą się szczególnie podczas krótkich wycieczek w teren, gdzie nie trudno o zabrudzenie tkaniny ziemią i przemoknięcie po nagłym załamaniu pogody. Z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej Ortalionu S42 uszyć można poduszki do mebli ogrodowych i lekkie zasłony ogrodowe, które zawiesić można na altanie lub pergoli.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Ortalionu S42:

Nasza hurtownia tkanin oferuje tkaninę wodoodporną w kolorze białym, który sprawdzi się w druku, a także paletę intensywnych kolorów m.in. czerwień, granat, niebieski i szarość.

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze miedzianym (3655)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze buraczkowej czerwieni (3745)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze navy (5023)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze jasnego granatu (5633)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze księżycowej nocy (5636)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze chłodnej zieleni butelkowej (6553)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze antracytowej szarości (8407)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze chłodnej szarości (8805)

Tkanina Wodoodporna Ortalion S40/ S41 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Ortalionu S42 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.