Tkanina Tkanina Wodoodporna Ortalion L790

Tkanina wodoodporna Ortalion L790 to materiał m.in. na odzież wierzchnią, parasole, torby reklamowe oraz fartuchy fryzjerskie i ubranka dla zwierząt.

Opis tkaniny:

Materiał Ortalion L790 to poliestrowa tkanina wodoodporna. Wodoodporny ortalion to mocna tkanina, która tkana jest bardzo gęsto z cienkiej przędzy syntetycznej- dodatkowo materiał pokryty jest impregnacją, która zabezpiecza go przed przemakaniem. Tkanina wodoodporna L790 to materiał, na którego powierzchni woda skrapla się, nie wsiąka od razu w pory tkaniny i daje się strząsnąć, co pozwala na ochronę odzieży przed szybkim przemoknięciem. Ortalion to tkanina wodoodporna, która nie rozciąga się, ale jest materiałem wytrzymałym, miękkim i delikatnie transparentnym. Poliestrowa tkanina wodoodporna to materiał łatwy w pielęgnacji- można ją prać w temperaturze do 40°C i prasować w niskich temperaturach. Lekkie zabrudzenia można usunąć za pomocą gąbki zwilżonej wodą i odrobiną delikatnego detergentu. Ortalion L790 to tkanina wodoodporna, która szybko schnie, a to za sprawą zastosowanych w produkcji włókien poliestrowych i dodatkowej impregnacji. Gęsty splot ortalionu sprawia, że jest to także tkanina wiatroszczelna, co znacząco wpływa na komfort termiczny przy zastosowaniu tkaniny wodoodpornej w produkcji odzieży. Materiał ortalionowy jest tkaniną wodoodporną o wszechstronnym zastosowaniu w branży odzieżowej, ale także reklamowej, kaletniczej i zoologicznej.

Walory użytkowe:

 • Ortalion L790 to poliestrowa tkanina wodoodporna dzięki zastosowanej impregnacji,
 • tkanina wodoodporna poliestrowa to materiał wiatroszczelny i szybkoschnący,
 • materiał wodoodporny jest tkaniną gęsto tkaną i wytrzymałą na uszkodzenia,
 • poliestrowy ortalion to tkanina dobrze układająca się, miękka i lekko prześwitująca, 
 • tkanina wodoodporna to materiał łatwy w pielęgnacji i komfortowy w użytkowaniu,
 • materiał L790 to tkanina wodoodporna o szerokim wachlarzu zastosowań w wielu branżach.

Tkanina wodoodporna ortalionowa to materiał szeroko stosowany w produkcji odzieży wierzchniej. Z poliestrowej tkaniny wodoodpornej szyte są przede wszystkim kurtki wiosenno- letnie dziecięce i dla dorosłych, ale także kamizelki i kurtki zimowe pikowane z ociepleniem, które będą niezastąpione podczas niekorzystnej zimowej pogody. Tkanina L790 to także ortalion na peleryny dla dzieci, które sprawdzą się przy wietrznej wiosennej aurze. Wytrzymała tkanina wodoodporna to materiał, z którego szyje się odzież roboczą taką, jak lekkie peleryny, kurtki wiosenno-letnie i kamizelki- używa się go także jako materiału na wstawki wzmacniające do odzieży zawodowej. Pikowana tkanina wodoodporna gładka lub podszyta podkładem z włókniny, to materiał na ubranka dla domowych pupili- pies wyposażony w ochronne ubranko będzie dobrze zabezpieczony przed wychłodzeniem i przemoknięciem. Wiosna i lato to okres, kiedy więcej czasu spędzamy aktywnie na świeżym powietrzu i właśnie wtedy dobrze mieć ze sobą odzież funkcyjną, jak lekka kurtka ortalionowa lub spodnie z tkaniny wodoodpornej. Tego typu odzież sportowa sprawdza się głównie podczas jazdy na rowerze, biegach w terenie lub wyprawach pieszych w góry, gdzie kurtka lub spodnie z tkaniny wodoodpornej, spakowane w mały woreczek, mogą stanowić dodatkową ochronę przed dynamicznie zmieniającą się pogodą.

Co można wyprodukować z Tkaniny Wodoodpornej Ortalionu L790?

 • tkanina wodoodporna to materiał na odzież wierzchnią codziennego użytku m.in. kurtki, kamizelki i peleryny,
 • z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej szyje się odzież roboczą taką jak kamizelki, kurtki i peleryny,
 • Ortalion L790 to tkanina na ubranka dla zwierząt domowych- pelerynki lub pikowane ubranka,
 • tkanina  wodoodporna jest materiałem na odzież sportową, jak kurtki i spodnie,
 • z drukowanego ortalionu uszyć można odzież i akcesoria w modne wzory,
 • worko-plecaki i torby wielorazowe zakupowe z tkaniny wodoodpornej,
 • ortalion to materiał na torby i parasole reklamowe, na które nadrukować można np. logo,
 • tkanina wodoodporna to materiał na podszewkę do kosmetyczek i torebek, 
 • pokrowce i woreczki do przechowywania z wytrzymałego materiału wodoodpornego,
 • ortalionowe peleryny dla salonów fryzjerskich i barberskich- gładkie lub z logo firmy.

Tkanina wodoodporna ortalionowa to materiał, który bardzo dobrze sprawdza się w druku, dlatego jest ona popularna w produkcji worko-plecaków drukowanych w modne wzory. Tego typu lekkie plecaki będą gadżetem, który wykorzystać można na co dzień przy okazji zakupów, ale także na wycieczkach rowerowych lub krótkich spacerach po lesie. Tkanina wodoodporna L790 jest mocnym materiałem, który wykorzystać można do szycia toreb wielorazowych, których popularność cały czas rośnie. Lekkie torby zakupowe spakowane w mały pokrowiec, można schować do dużej codziennej torebki aby w razie zakupów zawsze mieć ja pod ręką. Ortalionowa tkanina wodoodporna często wykorzystywana jest w kaletnictwie jako podszewka do kosmetyczek i torebek damskich. Z cienkiego materiału wodoodpornego uszyć można pokrowce i woreczki do przechowywania drobiazgów lub np. osłonę na fotel samochodowy. Drukowane tkaniny wodoodporne popularne są w branży reklamowej do produkcji parasoli i toreb z nadrukowanym hasłem reklamowym lub logo marki. Materiał Ortalion L790 to tkanina wodoodporna, która może sprawdzić się przy produkcji śpiworów turystycznych i akcesoriów przydatnych w podróży. Mocny materiał wodoodporny wybierany jest także jako tkanina na peleryny dla salonów fryzjerskich i barberskich- tego typu peleryny mogą występować w wersji jednokolorowej oraz zadrukowane wzorem lub logo salonu.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Wodoodpornej Ortalionu L790:

Tkanina wodoodporna występuje u nas w bieli, która sprawdzi się w druku i do produkcji białych produktów tekstylnych. Nasza hurtownia oferuje również tkaninę Ortalion L790 w odcieniach pomarańczu, czerwieni, niebieskim, zieleni, szarościach i czerni.

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze miedzianym (2437)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze jaskrawego pomarańczu (2811)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze czerwieni meksykańskiej (3017)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze czekoladowym (4015)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze jasnego granatu (5633)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze chłodnej zieleni butelkowej (6553)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze ciemnej stali (8607)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze szaro-niebieskim (8901)

Tkanina Wodoodporna Ortalion L790 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Wodoodpornej Ortalionu L790 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.