Tkanina Tkanina Wodoodporna Obiciowa SM54

Wodoodporna Tkanina Obiciowa SM54 to materiał na poduszki i siedziska do mebli ogrodowych, saszetki oraz legowiska dla zwierząt domowych.

Opis tkaniny:

Materiał SM54 to mocna tkanina o splocie płóciennym, wykonana z grubszej przędzy poliestrowej, która w wyglądzie imituje naturalny len. Tkanina obiciowa została w procesie produkcji zabezpieczona apreturą wodoodporną, która ochrania materiał przed przemakaniem i powstawaniem trwałych zabrudzeń na jego powierzchni. Warstwa ochronna na materiale obiciowym znacznie ułatwia pielęgnację tkaniny i przedłuża jej trwałość oraz dobry wygląd. Mimo posiadanej impregnacji materiał obiciowy jest miękki i przyjemny w dotyku. Wodoodporna tkanina obiciowa to materiał, który jest szeroko stosowany do produkcji tekstylnych akcesoriów ogrodowych.  

Walory użytkowe:

  • tkanina obiciowa to materiał o wytrzymałym splocie płóciennym imitującym naturalny len,
  • poliestrowy materiał obiciowy posiada powłokę wodoodporną chroniącą tkaninę przed przemakaniem,
  • wodoodporna tkanina obiciowa to materiał komfortowy w użytkowaniu i pielęgnacji,
  • melanżowa tkanina obiciowa jest materiałem szeroko stosowanym w produkcji tekstylnych akcesoriów ogrodowych.

W ostatnim czasie rośnie popularność na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu- w ogrodzie, na balkonie i tarasie. Wiąże się z tym oczywiście rosnące zainteresowanie akcesoriami do wystroju przestrzeni ogrodowej lub balkonowej tak aby było to miejsce komfortowe i po prostu przyjemne dla oka. Wodoodporna tkanina obiciowa SM54 jest materiałem, który ze względu na swoje dobre właściwości użytkowe, z powodzeniem może zostać wykorzystany do szycia poduszek do mebli ogrodowych oraz na siedziska do krzeseł ogrodowych i tarasowych. Tkanina obiciowa to także materiał na siedziska do huśtawek ogrodowych w formie modnych kokonów, dla których melanżowa tkanina wodoodporna będzie stanowić praktyczną i stylową oprawę.

Co można wyprodukować z wodoodpornej Tkaniny Obiciowej SM54?

  • poduszki do mebli ogrodowych z wodoodpornej tkaniny obiciowej,
  • z tkaniny obiciowej uszyć można praktyczne siedziska do krzeseł tarasowych lub ogrodowych,
  • materiał obiciowy to tkanina na siedziska do huśtawek m.in. modnych kokonów,
  • wytrzymałe piórniki i kosmetyczki  z wodoodpornej tkaniny obiciowej imitującej len,
  • kosze i pojemniki do garderoby z tkaniny obiciowej w uniwersalnej szarości,
  • wodoodporna tkanina obiciowa to materiał na legowiska dla zwierząt domowych.

Z szarej tkaniny obiciowej uszyć można akcesoria codziennego użytku jak kosmetyczki, oraz piórniki. Tkanina obiciowa to materiał, który wykorzystać można do produkcji różnego rodzaju pojemników i koszy do przechowywania i segregowania w garderobie. Elegancki wygląd tkaniny imitującej naturalny len i uniwersalna szarość materiału sprawdzą się w każdym wnętrzu. Materiał obiciowy to tkanina poliestrowa, która może zostać wykorzystana do produkcji legowisk dla zwierząt domowych- impregnacja zabezpiecza materiał przed przemakaniem, co pozwala na stworzenia posłań nie tylko praktycznych, bo zdecydowanie łatwiejszych w codziennej pielęgnacji, ale też dobrze prezentujących się w domowej przestrzeni.

Dostępne kolory Tkaniny Obiciowej SM54?

Oferujemy tkaninę SM54 w trzech uniwersalnych melanżowych odcieniach szarości.