Tkanina Tkanina Pościelowa PV616

Tkanina pościelowa to materiał na wzorzyste poszewki do kołder i poduszek do użytku domowego i dla baz noclegowych, oraz na torby zakupowe i namioty tipi.

Opis tkaniny:

Tkanina PV616 to gęsto tkany, wytrzymały materiał poliestrowy. Materiał pościelowy jest tkaniną szybkoschnącą, ponieważ włókna poliestrowe użyte do produkcji przędzy są hydrofobowe, a to oznacza, że nie chłoną wody i szybko odparowują ją z powierzchni materiału. Tkanina pościelowa PV616 w dotyku jest miękka, gładka i dobrze układająca się. Tkanina poliestrowa jest odporna na działanie czynników biologicznych, dlatego nie stwarza dobrego środowiska dla rozwoju mikroorganizmów takich jak roztocza. Cecha ta sprawia, że tkanina pościelowa może sprawdzić się dla osób cierpiących na alergie. Tkanina pościelowa to uniwersalny materiał poliestrowy, który wykorzystać można również do produkcji artykułów dekoracyjnych i zabawek dla dzieci.

Walory użytkowe:

  • poliestrowy materiał PV616 to wytrzymała tkanina o mocnym splocie płóciennym,
  • tkanina pościelowa jest szybkoschnąca i łatwa w codziennej pielęgnacji,
  • poliestrowa tkanina pościelowa jest odporna na działanie mikroorganizmów,
  • materiał pościelowy to wszechstronna tkanina, która sprawdzi się w wielu branżach.

Poliestrowy materiał PV616 to uniwersalna tkanina pościelowa, której główne przeznaczenie to produkcja konfekcji pościelowej dla baz noclegowych takich jak hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe, ale także do codziennego użytku domowego. Z lekkiej tkaniny pościelowej uszyć można wzorzyste poszewki na kołdry i poduszki m.in. pościele hipoalergiczne, które będą nie tylko praktyczne, ale też łatwe w utrzymaniu. 

Co można wyprodukować z Tkaniny Pościelowej PV616?

  • z materiału pościelowego uszyć można poszewki na kołdry i poduszki dla baz noclegowych
  • tkanina pościelowa sprawdzi się na pościele hipoalergiczne do codziennego użytku domowego
  • lekkie torby wielorazowe zakupowe z wytrzymałego materiału poliestrowego PV616
  • materiał poliestrowy to tkanina na podszewki do toreb codziennych i kosmetyczek
  • wzorzysta tkanina poliestrowa to materiał na namioty do zabawy dla dzieci np. tipi

Poliestrowy materiał pościelowy to tkanina, którą wykorzystać można do szycia lekkich toreb wielorazowych, ale także jako podszewkę do kosmetyczek lub toreb codziennych. Z wytrzymałej tkaniny pościelowej uszyć można namioty do zabawy dla dzieci np. w formie tipi, domku lub namiotu cyrkowego. Uniwersalny poliestrowy materiał to tkanina, z której powstać mogą zabawki dla dzieci i ubranka dla zabawek np. lalek.

Dostępne kolory Tkaniny Pościelowej PV616:

Posiadamy w ofercie tkaninę pościelową z nadrukowanym wzorem w szerokie pasy. Wzorzysty materiał pościelowy oferujemy w dwóch wersjach kolorystycznych czerwono-pomarańczowej i pasach w odcieniach koloru niebieskiego.

Tkanina Poscielowa PV616 w kolorze oranżowej czerwieni (3657)

Tkanina Poscielowa PV616 w kolorze kobaltowego niebieskiego (5650)

Kolory Tkaniny Pościelowej PV616  wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.