Tkanina Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1609

Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1609 to uniwersalny materiał , z którego uszyć można koszule robocze, lekkie fartuchy, woreczki do przechowywania i torby zakupowe.

Opis tkaniny:

Tkanina 1609 jest materiałem zawierającym w składzie surowce w postaci poliestru i wiskozy, które połączone są w celu uzyskania tkaniny o dobrych właściwościach użytkowych i wytrzymałościowych. Sztuczne włókno wiskozowe, jako pochodzące z naturalnej celulozy, wpływa na lepszą oddychalność tkaniny i sprawia, że materiał nie elektryzuje się. Materiał poliestrowy z wiskozą jest tkaniną o ścisłym splocie płóciennym, który powoduje, że tkanina nie jest podatna na rozciąganie i dobrze poddaje się modelowaniu. Tkanina poliestrowa z wiskozą to materiał gładki, matowy i nieco szorstki w chwycie. Tkaniny składające się z mieszanki włókien syntetycznych i pochodzących z surowców naturalnych, takie jak materiał poliestrowy z wiskozą, posiadają dobre właściwości użytkowe i wytrzymałościowe, dlatego cenione są m.in. przez producentów odzieży zawodowej.

Walory użytkowe:

  • materiał poliestrowy z wiskozą to tkanina o wytrzymałym splocie płóciennym,
  • tkanina poliestrowa z dodatkiem wiskozy jest oddychająca i nie elektryzuje się,
  • cienka tkanina poliestrowa z wiskozą jest matowa i lekko szorstka w chwycie,
  • tkanina 1609 nie rozciąga się i dobrze poddaje się formowaniu podczas szycia.

Poliestrowa tkanina z wiskozą jest lekkim materiałem popularnym w produkcji odzieży roboczej. Z materiału poliestrowego z dodatkiem wiskozy szyje się koszule robocze, które sprawdzić mogą się jako uniformy dla pracowników branży gastronomicznej np. obsługi restauracji, pracowników kawiarni m.in. baristów. Tkaninę poliestrową z wiskozą wykorzystać można do szycia koszul dla pracowników branży transportowej np. kierowców autobusów. Materiał z mieszanki poliestru i wiskozy to tkanina do produkcji lekkich fartuchów pracowniczych. Fartuchy z materiału poliestrowo- wiskozowego- białe lub z tkaniny z nadrukiem- sprawdzą się w zakładach produkcyjnych, ale też jako uniformy dla personelu sprzątającego i obsługi sklepów. Z cienkiej tkaniny uszyć można fartuchy medyczne i dla obsługi aptek.

Co można wyprodukować z Tkaniny Poliestrowej z Wiskozą 1609?

  • z materiału poliestrowego z dodatkiem wiskozy uszyć można koszule robocze,
  • lekkie fartuchy pracownicze- białe lub wzorzyste z tkaniny poliestrowej z wiskozą,
  • poliestrowy materiał z wiskozą to tkanina na woreczki uniwersalne do przechowywania,
  • lekkie torby reklamowe z nadrukowanym lub wyhaftowanym logo firmy,
  • cienka tkanina poliestrowa z wiskozą to materiał na podszewki do toreb,
  • maseczki wielokrotnego użytku z praktycznej tkaniny poliestrowej z wiskozą.

Materiał poliester z wiskozą wykorzystać można do produkcji artykułów z tkanin np. lekkich woreczków uniwersalnych, które sprawdzą się do segregowania i przechowywania drobnych elementów garderoby lub jako woreczki zapachowe np. z suszonymi ziołami. Wszechstronny materiał poliestrowy z wiskozą to tkanina, którą można drukować oraz haftować, dlatego wyprodukować można z niej torby reklamowe z nadrukiem w postaci grafiki lub logo firmy. Z tkaniny poliestrowej z dodatkiem wiskozy uszyć można również wytrzymałe torby zakupowe wielorazowe- cienką tkaninę wykorzystać można także jako podszewkę do toreb np. listonoszek lub typu shopper. Wytrzymały materiał z wiskozą sprawdzi się do szycia praktycznych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, które należy prać po każdym użyciu.

Dostępne kolory Tkaniny Poliestrowej z Wiskozą 1609?

Oferujemy tkaninę poliestrową z wiskozą w kolorze białym, który sprawdzi się do druku, haftu lub jako gładka tkanina do produkcji odzieży i artykułów tekstylnych. Posiadamy w ofercie również tkaninę w kolorze niebieskim i szarości.

Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1609 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1609 w kolorze bgołebiego błękitu (5415)

Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1609 w kolorze lekkiej szarości (8450)

Kolory Tkaniny Poliestrowej z Wiskozą 1609 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.