Tkanina Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1603

Tkanina poliestrowa z wiskozą to materiał na fartuchy robocze, torby zakupowe i uniwersalne woreczki do przechowywania.

Opis tkaniny:

Materiał 1603 to tkanina poliestrowa z wiskozą. Wiskoza jako włókno sztuczne, ale pochodzące z naturalnej celulozy, jest surowcem, który polepsza oddychalność tkaniny poliestrowej z wiskozą, sprawia też, ze materiał nie elektryzuje się. Syntetyczny poliester zdecydowanie wpływa na wytrzymałość materiału, oraz na to, że materiał poliestrowy z wiskozą schnie szybciej niż podobne tkaniny wykonane w 100% z włókien naturalnych. Tkanina poliestrowa z domieszką wiskozy posiada splot skośny, który charakteryzuje się delikatnym, drobnym prążkiem- przy tym tkanina ta jest gładka, miękka i dobrze poddająca się modelowaniu. 

Walory użytkowe:

  • tkanina 1603 to materiał poliestrowy, który w składzie zawiera dodatek włókien wiskozowych,
  • tkanina poliestrowa z wiskozą posiada splot skośny z widocznym delikatnym prążkiem,
  • wytrzymały materiał poliestrowy jest przyjemny w dotyku i dobrze poddaje się formowaniu,
  • tkanina poliestrowa z wiskozą to materiał szybkoschnący i nie elektryzujący się.

Poliestrowa tkanina z wiskozą jest materiałem o dobrych właściwościach użytkowych, dlatego najczęściej wykorzystywany jest do produkcji fartuchów. Z materiału poliestrowego z dodatkiem wiskozy uszyć można fartuchy robocze dla personelu sprzątającego, fartuchy sklepowe i dla pracowników gastronomii. Wytrzymałe fartuchy z tkaniny poliestrowej z wiskozą sprawdzić się mogą także w zakładach produkcyjnych oraz jako uniform dla medyków i farmaceutów. Jednak tkanina poliestrowa z wiskozą to materiał uniwersalny, z którego uszyć można także odzież codzienną np. tuniki i sukienki- białe, z nadrukiem lub haftem, które będą trwałe i komfortowe w użytkowaniu.

Co można wyprodukować z Tkaniny Poliestrowej z Wiskozą 1603?

  • materiał poliestrowy z wiskozą to tkanina na fartuchy robocze np. produkcyjne,
  • uniformy dla obsługi sklepów i pracowników gastronomii z tkaniny poliestrowej z wiskozą,
  • odzież codzienną białą lub wzorzystą z materiału poliestrowego z wiskozą, np. sukienki i tuniki,  
  • tkanina poliestrowa z wiskozą to materiał na torby m.in. zakupowe, reklamowe,
  • z tkaniny poliestrowej z domieszką wiskozy uszyć można praktyczne worko-plecaki, 
  • uniwersalne białe woreczki do przechowywania z tkaniny poliestrowej. 

Wytrzymała tkanina poliestrowo-wiskozowa posiada wiele zastosowań nie związanych z produkcją odzieży. Materiał poliestrowy z wiskozą można drukować, dlatego wykorzystać można po jako tkaninę na torby zakupowe, torebki reklamowe z ciekawym nadrukiem lub logo marki oraz lekkie worko-plecaki. Tkanina poliestrowa z wiskozą jest materiałem, z którego uszyć można uniwersalne woreczki do przechowywania, które sprawdzić się mogą w garderobie lub podczas podróży. Woreczki z białej tkaniny poliestrowej posłużyć mogą do segregowania drobnych elementów, jako woreczki zapachowe wypełnione np. lawendą lub do przechowywania pamiątek z podróży.

Dostępne kolory Tkaniny Poliestrowej z Wiskozą?

Posiadamy w ofercie tkaninę poliestrową z wiskozą w kolorze białym, która sprawdzi się do realizacji projektów w jednolitym kolorze, a także do druku i haftu dla branży reklamowej i wzorzystych artykułów tekstylnych.

Tkanina Poliestrowa z Wiskozą 1603 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Kolory Tkaniny Poliestrowej z Wiskozą 1603 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.