Tkanina Tkanina Poliestrowa Diagonal 1024/ 1026

Tkanina poliestrowa Diagonal jest materiałem na odzież codzienną i roboczą- jednokolorową lub wzorzystą- czapki oraz tekstylia domowe m.in. obrusy i poduszki dekoracyjne.

Opis tkaniny:

Tkanina Diagonal 1024/ 1026 to poliestrowy materiał o splocie skośnym diagonalnym. Splot diagonalny w materiale wyróżnia się wyraźnie widocznymi prążkami i wklęsłymi rowkami splotu. Diagonal to materiał odporny mechanicznie m.in. na rozciąganie i tarcie wynikające z normalnego codziennego użytkowania. Tkanina 1024/ 1026 o splocie skośnym diagonalnym posiada gramaturę 200-220 g/m2, a przy tym jest to materiał miękki, gładki i dobrze układający się. Odzież uszyta z Diagonalu jest komfortowa w noszeniu i łatwa w pielęgnacji, ponieważ jest to tkanina, którą można prać w temperaturze do 40°C w delikatnych środkach piorących. Wskazane jest prasowanie w niższych temperaturach- odpowiednia pielęgnacja każdej tkaniny, znacznie poprawia jej trwałość i zapewnia dobry wygląd przez dłuższy czas. Diagonal to tkanina uniwersalna w zastosowaniu i popularna w wielu branżach m.in. do produkcji odzieży roboczej i artykułów dekoracyjnych do użytku domowego.

Walory użytkowe:

 • tkanina poliestrowa Diagonal to mocny materiał o splocie skośnym diagonalnym, 
 • Diagonal jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne i rozciąganie, 
 • poliestrowy materiał Diagonal to tkanina przyjemna w dotyku i dobrze układająca się,
 • tkanina o splocie diagonalnym to materiał, który należy prać i prasować w niskich temperaturach,
 • odzież z materiału Diagonalu 1024/ 1026 jest komfortowa w użytkowaniu, dobrze też trzyma fason,
 • materiał diagonal to tkanina o wszechstronnym zastosowaniu w wielu branżach.

Diagonal jest materiałem, który ze względu na swoje właściwości, najczęściej wykorzystywany jest do produkcji odzieży roboczej wiosenno-letniej lub do użytku wewnątrz budynków. Wytrzymały materiał diagonal sprawdza się w produkcji odzieży takiej jak koszule, bluzy, a także materiał wierzchni do lekkich kurtek roboczych. Przyjemny w chwycie materiał, jakim jest Diagonal, sprawdzi się także na odzież codzienną w stylu militarnym np. żakiety, spódnice, sukienki i spodnie bojówki do codziennego użytku. Tkanina poliestrowa o splocie skośnym diagonalnym to materiał, z którego szyte są czapki robocze lub codzienne nakrycia głowy np. czapki z daszkiem. Materiał Diagonal można drukować np. w technice druku sublimacyjnego, a także haftować, co pozwala produkować z niego odzież roboczą z nadrukowanym lub wyhaftowanym logo firmy lub odzież codzienną zdobioną modnymi wzorami.

Co można wyprodukować z Materiału Diagonal 1024/ 1026?

 • Diagonal to tkanina poliestrowa na lekką odzież roboczą np. kurtki, bluzy, koszule, 
 • Tkanina o splocie diagonalnym to materiał na spodnie, ogrodniczki i kombinezony, 
 • Diagonal to materiał na odzież codzienną, jak kurtki wiosenno-letnie, spodnie i spódnice,
 • Odzież roboczą i codziennego użytku z nadrukiem lub haftem z wytrzymałego materiału diagonalu,
 • Materiał Diagonal 1024/ 1026 to tkanina na robocze i codzienne czapki z daszkiem i kapelusze,
 • dekoracje do wystroju wnętrz z materiału diagonal m.in. poduszki, narzuty i zasłony,
 • Diagonal to materiał na eleganckie obrusy, serwety i bieżniki- gładkie, drukowane lub haftowane,
 • mocne torby reklamowe, wielorazowe i worko-plecaki z materiału Diagonalu.

Materiał Diagonal, to tkanina, z której tworzyć można różnego rodzaju akcesoria do dekoracji wnętrz np. wytrzymałe poduszki dekoracyjne. Biały Diagonal to materiał, który zadrukowany odpowiednim wzorem, może stanowić stylową dekorację salonu jako narzuta na kanapę, ale także na łóżko do sypialni lub pokoju dziecięcego. Gładka tkanina poliestrowa o splocie skośnym może być wykorzystana do szycia zasłon, ale także obrusów, bieżników i serwet na stół. Poliestrowy materiał Diagonal 1024/ 1026, to tkanina praktyczna i wytrzymała, która odpowiednio pielęgnowana, służyć może swoim eleganckim wyglądem przez wiele lat. Tkanina Diagonal jest materiałem, który stosować można do produkcji toreb reklamowych z nadrukowanym logo, codziennych toreb wielorazowych lub worko-plecaków z gładkiego materiału lub zadrukowanego oryginalnym wzorem. Materiał Diagonal 1024, to uniwersalna tkanina o szerokim wachlarzu zastosowań w wielu branżach m.in. produkcji odzieży i branży reklamowej.

Dostępne kolory Tkaniny Diagonal 1024/ 1026?

Nasza hurtownia tkanin posiada w ofercie materiał Diagonal w bieli oraz palecie kolorystycznej m.in. pomarańczu, odcieniach niebieskiego i czerni.

Tkanina Poliestrowa Diagonal 1026 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Poliestrowea Diagonal 1024 w kolorze ciepłej bieli (1001)

Tkanina Poliestrowa Diagonal 1024 w kolorze bursztynowego pomarańczu (2807)

Tkanina Poliestrowa Diagonal 1024 w kolorze ciemnego błękitu (5133)

Tkanina Poliestrowa Diagonal 1024 w kolorze niebieskim lapis-lazuli (5151)

Kolory Tkaniny Poliestrowej Diagonalu 1024/ 1026 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.