Tkanina Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 185T

Podszewka Poliestrowa 185T jest tkaniną na wyściółki do odzieży i toreb oraz materiałem na woreczki do przechowywania, zabawki i dekoracje do sal weselnych i kościołów.

Opis tkaniny:

Opis tkaniny:

Podszewka poliestrowa 185T/190T to cienki, ale gęsto tkany materiał, przy tym to tkanina lekka i delikatnie transparentna. Syntetyczny poliester to surowiec o dużej wytrzymałości, który dodatkowo nie chłonie wilgoci i szybko schnie. Lekka podszewka to poliestrowy materiał, który można prać w temperaturze do 40°C i prasować w niskich temperaturach żelazka. Biała podszewka poliestrowa to tkanina, którą można drukować i pikować, co daje duże możliwości do kreowania jej wyglądu w zależności od przeznaczenia- dodatkowo wybarwienia i naniesiony nadruk są intensywne i trwałe. Główną funkcją podszewki jest osłonięcie wewnętrznych części odzieży, tak aby ukryć widoczne szwy, oraz przesłonić tkaniny mocno prześwitujące, które często stosowane są do lekkich letnich sukienek. Wszystkie wymienione wyżej właściwości podszewki poliestrowej, sprawiają, że jest to tkanina ciesząca się dużą popularnością wśród producentów odzieży, a także w kaletnictwie i do tworzenia subtelnych dekoracji.

Walory użytkowe:

 • podszewka poliestrowa to cienka tkanina o gęstym, gładkim splocie,
 • poliestrowa tkanina podszewkowa to materiał wytrzymały, hydrofobowy, 
 • materiał na podszewki można prać i prasować w niskich temperaturach,
 • podszewka poliestrowa osłania wewnętrzne części odzieży- szwy i podwinięcia,
 • lekka tkanina na podszewki przesłania transparentne tkaniny w sukienkach,
 • biała podszewka to tkanina, która sprawdza się do druku i pikowania.

Podszewka poliestrowa jest tkaniną szeroko stosowaną do produkcji odzieży i akcesoriów. Gładka, drukowana lub pikowana podszewka poliestrowa sprawdzi się, jako wyściółka do marynarek męskich i damskich żakietów. Tkanina podszewkowa zadrukowana ciekawym wzorem jest często stosowanym elementem marynarek, w których tkanina zewnętrzna jest bardziej stonowana kolorystycznie i w jednolitym kolorze. Lekka podszewka poliestrowa to materiał, który często wykorzystywany jest jako tkanina wewnętrzna w płaszczach, kurtkach i kamizelkach, gdzie szczególnie ważna jest trwałość materiału. Konfekcja odzieżowa to główne przeznaczenie podszewki poliestrowej, jednak ten uniwersalny materiał sprawdza się również, jako podszewka do toreb i walizek lub materiał na torby zakupowe wielorazowe, które spakować można do podręcznego woreczka.

Co można wyprodukować z Podszewki Poliestrowej 185T/190T?

 • marynarki i żakiety z wyściółką z podszewki poliestrowej gładkiej lub drukowanej,
 • płaszcze i kurtki, gdzie materiałem wewnętrznym jest podszewka poliestrowa,
 • podszewka poliestrowa to materiał na wyściółkę do toreb i walizek,
 • z podszewki poliestrowej uszyć można lekkie torby wielorazowe do spakowania w woreczek,
 • pokrowce i woreczki z tkaniny podszewkowej, które sprawdzą się w każdej garderobie,
 • zabawki dla dzieci, gdzie podszewka poliestrowa to materiał na sukienkę lub wózek dla lalki,
 • dekoracje kościołów i sal bankietowych z delikatnej i eleganckiej białej tkaniny podszewkowej.

Z podszewki poliestrowej uszyć można woreczki do przechowywania delikatnych rzeczy oraz pokrowce do segregowania odzieży w garderobie np. woreczki na biżuterię lub pokrowce na bieliznę, sukienkę, garnitur. Podszewka poliestrowa często stosowana jest przy produkcji zabawek dla dzieci m.in. jako materiał do wózeczków, a także do szycia ubranek dla lalek. Tkanina 185T/190T to podszewka poliestrowa, która ze względu na swój subtelny wygląd i delikatność, wykorzystywana jest do tworzenia dekoracji do sal bankietowych. Popularne są szarfy podwieszane pod sufitem, biała tkanina upięta dekoracyjnie na stole pary młodej lub materiał ułożony finezyjnie na krzesłach i przewiązany atłasową wstążką. Podszewka poliestrowa jest tkaniną, która bardzo dobrze poddaje się forowaniu, dlatego stosuje się ją również do kreowania aranżacji kościelnych na uroczystości ślubu lub komunii, gdzie elegancka oprawa podkreśla wyjątkowy charakter ceremonii.

Dostępne kolory i wzory Podszewki Poliestrowej 185T/190T?

Posiadamy podszewkę poliestrową w kolorze białym, który dobrze sprawdzi się w druku i do pikowania, oraz czerwieni, granacie, szarości i czerni.

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 185T/ 190T w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 185T/ 190T w kolorze różanej czerwieni (3564)

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 185T/ 190T w kolorze kobaltowego granatu (5012)

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 185T/ 190T w kolorze chłodnego grafitu (8601)

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 185T/ 190T w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Podszewkowej Poliestrowej 185T wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.