Tkanina Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 170L

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 170L to materiał na wyściółkę do odzieży roboczej i codziennej oraz toreb, a także do produkcji strojów karnawałowych, zabawek i dekoracji.

Opis tkaniny:

Tkanina 170L jest materiałem o ścisłym splocie wykonanym z bardzo cienkiej przędzy poliestrowej. Materiał 170L to podszewka poliestrowa, która wyróżnia się delikatnością, lekkością i transparentnością. Podszewka poliestrowa jest gładka i miękka, dodatkowo to materiał, który dobrze się układa i poddaje modelowaniu. Syntetyczny poliester użyty do produkcji tkaniny podszewkowej, sprawia, że jest ona szybkoschnąca i łatwa w pielęgnacji, ponieważ podszewkę poliestrową pierzemy i prasujemy w niskich temperaturach. Biała tkanina podszewkowa jest materiałem do druku, sprawdzi się także do pikowania i haftu dekoracyjnego. Nadruki naniesione na podszewkę poliestrową są intensywne i trwałe. Podstawową funkcją tkaniny podszewkowej jest osłanianie tych części wewnętrznych konstrukcji odzieży lub akcesoriów, które nie wyglądają estetycznie, a są niekiedy konieczne np. w płaszczach, marynarkach. Podszewka poliestrowa to lekka tkanina o wszechstronnych właściwościach, która znajduje swoje zastosowanie w produkcji odzieży, kaletnictwie i jako tkanina dekoracyjna do wystroju wnętrz.

Walory użytkowe:

 • podszewka poliestrowa jest transparentną tkaniną poliestrową o gęstym splocie,
 • tkanina podszewkowa to materiał gładki, miękki i dobrze układający się,
 • podszewka poliestrowa to szybkoschnąca i łatwa w pielęgnacji tkanina podszewkowa,
 • białą tkaninę podszewkową można drukować, pikować i haftować,
 • podszewka poliestrowa ma za zadanie osłaniać wewnętrzne części odzieży i akcesoriów,
 • tkanina 170T to podszewka poliestrowa popularna w kaletnictwie i branży odzieżowej.

Biała tkanina podszewkowa 170T to uniwersalny materiał, który najczęściej wykorzystywany jest jako tkanina wewnętrzna- wyściółka do płaszczy i marynarek. Przeważnie podczas produkcji tego typu odzieży, po stronie wewnętrznej powstają przeszycia, które dzięki tkaninie podszewkowej zostają osłonięte, a gotowy wyrób np. płaszcz damski, podszyty podszewką poliestrową z nadrukowanym ciekawym deseniem, prezentuje się estetycznie i modnie. Podszewki poliestrowe, szczególnie te przeznaczone do odzieży wierzchniej na sezon jesionko-zimowy, są pikowane w uniwersalne motywy geometryczne np. romby lub kratkę. Transparentna podszewka poliestrowa z nadrukowanym modnym wzorem florystycznym, abstrakcyjnym lub tradycyjnym deseniem, jest materiałem, który sprawdzi się także do produkcji kamizelek, kurtek i damskich żakietów. Wzorzysta tkanina podszewkowa pozwala na tworzenie oryginalnych projektów odzieżowych, w których materiał zewnętrzny jest gładki i stonowany kolorystycznie, natomiast podszewka pełni funkcję ozdobną.

Co można wyprodukować z Podszewki Poliestrowej 170L?

 • tkanina podszewkowa to materiał na drukowaną wyściółkę do marynarek i żakietów,
 • poliestrowa tkanina 170L sprawdzi się jako materiał na gładkie lub wzorzyste podszewki do płaszczy,
 • podszewka poliestrowa to materiał na drukowaną lub pikowaną wyściółkę do toreb,
 • delikatna podszewka poliestrowa to tkanina na woreczki uniwersalne do przechowywania,
 • z tkaniny podszewkowej uszyć można akcesoria dla lalek i wózki do zabawy dla dzieci,
 • uniwersalna tkanina podszewkowa to materiał na stroje karnawałowe dla dzieci i dorosłych,
 • transparentna, biała podszewka poliestrowa to tkanina na dekoracje sal bankietowych i kościołów. 

Wszechstronny materiał podszewkowy używany jest często w formie wyściółki do toreb codziennych, lub jako tkanina na torby wielorazowe. Drukowane lub haftowane torby to gadżety popularne w branży reklamowej, stosowane często do promowania marek. Z poliestrowej podszewki uszyć można uniwersalne woreczki do przechowywania i segregowania drobnych przedmiotów np. Pamiątek z wakacji lub elementów garderoby takich jak paski, bielizna. Tkaninę podszewkową wykorzystać można do produkcji zabawek dla dzieci np. ubranek dla lalek lub jako wyściółkę do wózeczków dla lalek. Lekka podszewka poliestrowa znajdzie swoje zastosowanie jako tkanina na stroje karnawałowe m.in. suknie, spódnice, peleryny. Delikatna biała tkanina poliestrowa 170L może sprawdzić się do tworzenia dekoracji do sal bankietowych i wystroju kościoła. Subtelna tkanina podwieszoną ozdobnie pod sufitem lub ułożona fantazyjnie na stole, stworzy odpowiednią oprawę dla uroczystości ślubu lub komunii.

Dostępne kolory i wzory Podszewki Poliestrowej 170L?

Nasza hurtownia tkanin oferuje podszewkę poliestrową w kolorze białym, która może sprawdzić się jako jednokolorowa tkanina do produkcji dekoracji i gadżetów reklamowych. Tkanina podszewkowa to materiał do druku, haftu i pikowania, które pozwalają na tworzenie oryginalnych projektów odzieżowych lub kaletniczych.

Tkanina Podszewkowa Poliestrowa 170L, kol. białym (0008)

Kolory Tkaniny Podszewkowej Poliestrowej 170L wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.