Tkanina Panama MM204

Tkanina Panama MM204 to uniwersalny materiał, z którego uszyć można konfekcję stołową, poduszki dekoracyjne, jak i szaty liturgiczne.

Opis tkaniny:

Tkanina Panama MM204 to wytrzymały materiał o mocnym splocie panamowym- pochodnym splotu płóciennego. Stretch panama jest tkaniną wyprodukowaną w 100% z włókien poliestrowych, które sprawiają, że materiał ten jest wytrzymały i mniej podatny na powstawanie zagnieceń. Poliestrowa tkanina panama jest bardziej odporna na plamienie w porównaniu do podobnych tkanin z włókien naturalnych, ponieważ surowiec, z którego została wykonana jest hydrofobowy- nie chłonie wody. Cecha ta sprawia, że tkanina panama jest także szybkoschnąca, a co za tym idzie, łatwa w codziennej pielęgnacji. Poliestrową tkaninę panamę można prać w niskich temperaturach i przy użyciu delikatnych środków piorących- właściwa pielęgnacja materiału znacznie przedłuża jego trwałość i dobry wygląd. Stretch Panama MM204 jest tkaniną, którą można drukować i zdobić haftem, co sprawia, że jest to materiał szczególnie ceniony przez producentów konfekcji stołowej i branżę reklamową.

Walory użytkowe:

 • stretch panama to poliestrowa tkanina o mocnym splocie panamowym,
 • tkanina panama jest mniej podatna na trwałe zabrudzenia od naturalnej bawełny,
 • materiał panama to tkanina szybkoschnąca i łatwa w codziennej pielęgnacji,
 • białą tkaninę Panama MM204 można drukować i i ozdabiać haftem,
 • tkanina stretch panama jest uniwersalnym materiałem popularnym w wielu branżach.

Materiał panama to tkanina popularna w branży dekoracyjnej, z której produkuje się głównie obrusy na stoły- gładkie lub drukowane w modne motywy np. roślinne lub geometryczne. Biały obrus z tkaniny panama to podstawowa ozdoba stołu, która w sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, do użytku domowego, jak i dla lokali gastronomicznych. Tkanina panama z nadrukowanymi motywami gwiazdek, śnieżynek, zajączków lub piskląt to idealna propozycja na obrus świąteczny. Tkanina na obrus świąteczny może być także zdobiona eleganckim haftem, który doda charakteru nawet najprostszemu stołowi. Z gładkiej lub wzorzystej tkaniny panama uszyć można również bieżniki na stół i serwety, które popularne są zarówno w prostych formach, jak np. kwadratowe, prostokątne i okrągłe, a także w bardziej złożonych forma z dekoracyjnymi brzegami, ażurami i ozdobnymi aplikacjami. Biała tkanina panama może zostać wykorzystana do produkcji skiringu stołowego, który sprawdzi się szczególnie na salach bankietowych i w hotelach do osłaniania stołów cateringowych.

Co można wyprodukować z tkaniny Panamy MM204?

 • tkanina panama to materiał na białe obrusy, serwety i bieżniki dekoracyjne na stoły,
 • z tkaniny panama uszyć można wzorzyste i haftowane obrusy, serwety i bieżniki,
 • panama to tkanina na obrus świąteczny- bożonarodzeniowy lub z okazji  Świąt Wielkanocnych,
 • materiał panama to tkanina na skirting stołowy dla sal bankietowych i cateringu,
 • zasłony z nadrukowanymi modnymi motywami z gładkiej i wytrzymałej tkaniny panama,
 • stretch panama to tkanina na wzorzyste poduszki dekoracyjne i reklamowe dla firm,
 • tkanina panama to materiał na pokrowce na krzesła dla sal weselnych i do wystroju kościoła,
 • odświętne, skromne alby i torebeczki komunijne z białej tkaniny Panama MM204,
 • stretch panama to tkanina na białe alby dla kapłanów i szatki pamiątkowe z okazji Chrztu Świętego,
 • z białej lub drukowanej tkaniny panama uszyć można fartuszki kuchenne.

Biała tkanina Panama MM204 to materiał, który wykorzystać można do produkcji zasłon z nadrukami. Poliestrowy materiał pozwala uzyskać bardzo dobrą jakość i nasycenie nadruków, które stanowić będą ozdobę wnętrza nawet po wielu praniach. Zasłony z drukowanej tkaniny panama, sprawdzą się w każdym wnętrzu w zależności od wzoru. Stretch panama to tkanina do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego- uszyć można z niej zarówno obrusy i zasłony, ale także wytrzymałe i przyjemne w dotyku poduszki dekoracyjne. Poduszki z tkaniny panama można zadrukować lub ozdobić haftem dla branży reklamowej- tego typu akcesoria to jedne z najbardziej popularnych gadżetów firmowych. Stretch panama to tkanina uniwersalna, z której szyte są m.in. pokrowce dekoracyjne na krzesła, które stanowić mogą oprawę dla uroczystych ceremonii w kościołach, sprawiają także, że sale bankietowe i restauracyjne prezentują się wyjątkowo szykownie. Biała tkanina Panama MM204 to materiał na proste alby komunijne dla dzieci oraz akcesoria związane z uroczystościami kościelnymi, jak torebeczki dla dziewcząt. Z gładkiego materiału panama uszyć można również proste szaty dla kapłanów oraz szatki pamiątkowe np. z okazji Chrztu Świętego.

Dostępne kolory tkaniny Panamy MM204:

Oferujemy tkaninę Panama MM204 w uniwersalnej bieli, która najczęściej wybierana jest do produkcji jednokolorowej konfekcji stołowej. Biała tkanina panama bardzo dobrze sprawdzi się w druku i hafcie, które pozwolą na nadanie tej jednobarwnej tkaninie innego charakteru np. świątecznego.

Tkanina Panama MM204, kol. latte (4108)

Tkanina Panama MM204, kol. grafitowym (8905)

Kolory tkaniny Panama MM204 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.