Tkanina Tkanina Oxford SO583

Tkanina Oxford SO583 jest wytrzymałym materiałem na poduszki dekoracyjne, lekkie zasłony i konfekcję stołową.

Opis tkaniny:

Tkanina Oxford SO583 to materiał w 100% poliestrowy o mocnym splocie pochodzącym od splotu płóciennego, z wyraźnie widocznym krzyżowaniem się wątku i osnowy w postaci drobnej kostki. Wytrzymała tkanina oxford jest materiałem, który nie rozciąga się, jest gładki i lekko szorstki w chwycie. Poliestrowy materiał oxford jest łatwy w użytkowaniu, ponieważ można prać go w niższej temperaturze, nie jest też materiałem podatnym na gniecenie, dlatego nie wymaga częstego prasowania.  Lekka tkanina oxford jest materiałem, który szybko schnie, dzięki zastosowanym w składzie syntetycznym włóknom poliestrowym, które są hydrofobowe- odpychają cząsteczki wody. Tkanina oxford znajduje zastosowanie w wielu branżach do produkcji dekoracyjnych akcesoriów tekstylnych.

Walory użytkowe:

 • materiał Oxford SO583 to wytrzymała tkanina o mocnym splocie z fakturą kostki,
 • lekka tkanina oxford nie jest podatna na rozciąganie i gniecenie się,
 • poliestrową tkaninę oxford można prać i prasować w niskich temperaturach,
 • materiał Oxford SO583 to tkanina szybkoschnąca dzięki przędzy z włókien poliestrowych,
 • tkanina oxford jest popularna w wielu branżach do produkcji artykułów dekoracyjnych.

Z wytrzymałego materiału oxford uszyć można lekkie zasłony do dekoracji wnętrza domu, które dzięki uniwersalnej kolorystyce, sprawdzą się zarówno do przestrzeni minimalistycznych, jak i klasycznych. Tkaninę oxford wykorzystać można również do dekoracji altany ogrodowej lub pergoli- zasłony z materiału oxford stanowić mogą lekką osłonę przed słońcem, pozwolą też na zachowanie prywatności podczas spotkań w gronie znajomych. Tkanina Oxford SO583 jest materiałem, z którego uszyjemy dekoracyjny bieżnik, serwetę lub gładki obrus, który z odpowiednimi dodatkami, można wykorzystać podczas świąt. Obrus, bieżnik lub serwetę z tkaniny oxford można ozdobić dekoracyjną koronką lub frędzlami- pozwoli to na stworzenie konfekcji stołowej o wyjątkowym charakterze.

Co można wyprodukować z Tkaniny Oxford SO583?

 • tkanina oxford to materiał na kolorowe poduszki dekoracyjne do użytku domowego,
 • z wytrzymałej tkaniny oxford uszyć można poduchy do mebli pod zadaszony taras lub altanę,
 • poliestrowy materiał Oxford SO583 to tkanina na zasłony do salonu lub ogrodu,
 • jednokolorową tkanina oxford to materiał na obrus, bieżnik lub serwetę na stół,
 • torby wielorazowe z tkaniny oxford, które sprawdzą się na zakupach i podczas wyjść na plażę,
 • wytrzymałe kosze i pojemniki do segregowania z uniwersalnej tkaniny Oxford SO583.

Wszechstronna tkanina Oxford SO583 to materiał na poduszki dekoracyjne, które stanowić mogą ozdobę salonu, ale sprawdza się także jako poduchy do mebli na zadaszonym tarasie lub do altany ogrodowej. Materiał oxford jest lekką tkaniną, która może znaleźć swoje zastosowanie jako tkanina na torby wielorazowe. Mocna torba wielokrotnego użytku z wytrzymałej tkaniny oxford, sprawdzi się szczególnie podczas codziennych zakupów, ale także w czasie wakacyjnych wyjazdów, kiedy często chcemy zabrać ze sobą na plażę kilka niezbędnych rzeczy. Uniwersalna tkanina oxford to materiał szeroko stosowany w branży dekoracyjnej, dlatego posłużyć może jako tkanina zewnętrzna do pojemników i koszy do segregowania i porządkowania drobnych akcesoriów i elementów garderoby lub zabawek w pokoju dziecięcym.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Oxfordu  SO583:

Nasza hurtowania tkanin oferuje tkaninę oxford w palecie neutralnych kolorów takich jak beż, ciemna zieleń, odcienie szarości i czerń.

Tkanina Oxford SO583 w kolorze latte (4108)

Tkanina Oxford SO583 w kolorze zieleni butelkowej (6708)

Tkanina Oxford SO583 w kolorze szarym (8501)

Tkanina Oxford SO583 w kolorze głębokiej czerni (9900)

Kolory Tkaniny Oxford SO583 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.