Tkanina Tkanina Oxford S67

Tkanina Oxford S67 jest wytrzymałym, poliestrowym materiałem do produkcji parawanów, zasłon, obrusów oraz toreb i akcesoriów dla zwierząt.

Opis tkaniny:

Tkanina Oxford S67 jest materiałem w 100% poliestrowym. Wytrzymałe włókna syntetyczne w połączeniu ze ścisłym splotem oxfordowym sprawiają, że tkanina ta jest odporna na rozciąganie i tarcie wynikające z normalnego codziennego użytkowania. Tkanina oxford posiada wysoką gramaturę, jednak to materiał miękki i dobrze układający się, który dobrze poddaje się modelowaniu. Podobnie, jak w przypadku innych poliestrowych tkanin oxford, także S67 posiada widoczne przeploty, które uwypuklają się w postaci drobnej kostki. Całokształt tkaniny oxford sprawia, że jest to materiał, który sprawdza się w wielu różnych branżach m.in. do tworzenia artykułów dekoracyjnych oraz wytrzymałych akcesoriów do codziennego użytku.

Walory użytkowe:

  • poliestrowa tkanina Oxford S67 to materiał wytrzymały i wiatroszczelny,
  • tkanina oxford jest przyjemna w chwycie i dobrze poddająca się formowaniu,
  • materiał oxford jest gładki i lekko matowy z widoczną fakturą drobnej kostki,
  • tkanina oxford to materiał uniwersalny i cieszący się popularnością w różnych gałęziach przemysłu tekstylnego.

Mocna tkanina oxford dzięki swojej zwartej budowie nie prześwituje, a także jest nieprzewiewna, dzięki czemu wykorzystać można ją do produkcji parawanów i markiz balkonowych. Biały materiał oxford to tkanina pod nadruk, dlatego tworzyć można z niej produkty, które spośród innych wyróżniać się będą oryginalnym wzornictwem. Parawan plażowy z tkaniny oxford to gadżet, który doskonale sprawdza się na plażach chłodnego Bałtyku- pozwala na osłonięcie się przed chłodnym północnym wiatrem i unoszącymi się drobinkami piasku, które często uniemożliwiają komfortowe korzystanie z kąpieli słonecznych. Uniwersalna poliestrowa tkanina oxford to także materiał, który wykorzystać można do szycia poduch na podłogę oraz worków sako- cenionych szczególnie przez najmłodszych. Z białego materiału oxford lub zadrukowanego modnymi wzorami, uszyć można ozdobne obrusy, serwetki oraz bieżniki na stół lub ławę. 

Co można wyprodukować z Tkaniny Oxford S67?

  • z wytrzymałej tkaniny oxford uszyć można parawany i markizy chroniące przed wiatrem,
  • poduchy i worki siedziska na podłogę z poliestrowej tkaniny Oxford S67,
  • tkanina oxford to materiał na codzienne torby shopperki, worko-plecaki i gadżety reklamowe,
  • materiał oxford to tkanina zasłonowa, która jest nie tylko dekoracyjna, ale też praktyczna,
  • biała lub wzorzysta tkanina oxford jest materiałem na obrusy i bieżniki dekoracyjne na stół,
  • wytrzymałe legowiska i zabawki dla zwierząt z trwałego, poliestrowego Oxfordu S67.

Wszechstronna tkanina Oxford S67 jest materiałem, z którego uszyć można trwałe damskie torebki shopperki oraz torby reklamowe. Jednokolorowa lub wzorzysta tkanina oxford może sprawdzić się jako tkanina na wytrzymałe worko-plecaki, ale także do produkcji pokrowców do przechowywania pościeli lub drobnych elementów garderoby. Garderoba to często punkt mieszkania, który chcielibyśmy osłonić przed oczami gości- w tej roli doskonale sprawdzi się gęsta i nieprześwitująca tkanina oxford, która zastosowana w roli zasłony, przesłoni półki z odzieżą, chroniąc je także przed nadmiernym kurzeniem się. Zasłony z Oxfordu S67 mogą stanowić ozdobę każdego wnętrza, a odpowiednio dobrany nadruk nada pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Materiał oxford często wykorzystywany jest do produkcji akcesoriów dla zwierząt domowych m.in. miękkich legowisk w formie poduchy oraz zabawek do aportowania dla psów.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Oxford S67?

Hurtownia Himmeltek oferuje tkaninę Oxford S67 w kolorze białym, która jest materiałem pod nadruk np. sublimacyjny- do produkcji tkanin we wzory oraz gadżetów reklamowych.

Tkanina Oxford S67 (100% poliester), kol. śnieżnobiałym (0001)

Kolory Tkaniny Oxfordu S67 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.