Tkanina Tkanina Obrusowa Panama Deszczyk MM44DT

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT to materiał na obrus plamoodporny, bieżnik, serwety i fartuszki.

Оpis tkaniny

Tkanina na obrus Panama MM44DT to materiał poliestrowy, który branżowo nazywany jest „Deszczykiem” lub „Para Lnem”. Panama Deszczyk to materiał o gęstym splocie panamowym z charakterystyczną fakturą przypominającą naturalny len. Mocny splot materiału sprawia, że tkanina obrusowa Panama Deszczyk to materiał wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne wynikające z normalnego użytkowania np. rozdarcie i rozciąganie. Dodatkowo Panamę Deszczyk pokryto powłoką wodoodporną teflonową, która zabezpiecza tkaninę na obrus przed przemakaniem i trwałymi zabrudzeniami, które mogłyby pojawić się podczas codziennego użytkowania. Poliestrowa tkanina obrusowa Panama MM44DT to materiał, który można prać w niskiej temperaturze do 40°C i przy użyciu delikatnych detergentów oraz prasować w niższych temperaturach żelazka. Tkanina Panama Deszczyk to tkanina na obrus, którą można także drukować i haftować, co przekłada się na jej popularność w produkcji konfekcji stołowej.

ЯWalory użytkowe:

  • Panama Deszczyk/ Para Len to tkanina o splocie panamowym i fakturze naśladującej naturalny len,
  • tkania na obrus to materiał wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne,
  • Panama to tkanina z apreturą teflonową, która zabezpiecza materiał przed powstawaniem trwałych plam,
  • tkaninę obrusową Panamę Deszczyk można prać i prasować w niskich temperaturach,
  • poliestrową tkaninę na obrus można ozdabiać nadrukiem lub haftem,

Panama Deszczyk to materiał, który sprawdzi się przede wszystkim jako tkanina na obrus plamoodporny. Biały obrus to podstawowa dekoracja stołu podczas każdej większej uroczystości i akcent, który sprawdza się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Tkanina na obrus MM44DT to materiał, który popularny jest nie tylko do domowego użytku, ale także dla sal bankietowych, restauracji i hoteli. Plamoodporna tkanina obrusowa znacząco ułatwia pielęgnację obrusu, a także wydłuża jego trwałość i dobry wygląd. Panama Deszczyk w kolorze białym, kolorowa lub drukowana w modne motywy roślinne lub wzory geometryczne, to materiał, który sprawdzi się nie tylko jako tkanina na obrus, ale także dekoracyjny bieżnik na stół lub stolik kawowy. Para Len to tkanina obrusowa, z której uszyć można białe lub kolorowe serwety- tego typu dekoracje stołu popularne są szczególnie w restauracjach- nadają eleganckiego charakteru każdemu wnętrzu.

Co można wyprodukować z tkaniny na obrus Panamy Deszczyk MM44DT?

  • Panama Deszczyk to tkanina na obrus codzienny do użytku domowego lub dla restauracji i sal bankietowych,
  • tkanina obrusowa to materiał na elegancki obrus świąteczny z motywami bożonarodzeniowymi lub wielkanocnymi,
  • tkanina na obrus sprawdzi się jako materiał na serwety i bieżniki dekoracyjne,
  • plamoodporna tkanina obrusowa Panama Deszczyk to materiał na skirting stołowy, 
  • fartuszki kuchenne lub dla gastronomii z plamoodpornej tkaniny na obrus Para Lnu.

Tkanina Panama Deszczyk jest materiałem, który wykorzystać można na skirting stołowy- ta wytrzymała tkanina obrusowa mimo zastosowanej apretury, jest materiałem miękkim i ładnie układającym się w eleganckie fałdy. Materiał panama jest tkaniną obrusową, która może być stosowana na co dzień, ale doskonale sprawdzi się także, jako obrus świąteczny. Tkanina na obrus Panama Deszczyk ozdobiona dekoracyjnym haftem lub zadrukowana wzorem nawiązującym do Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy, stanowić może wyjątkową ozdobę świątecznego stołu. Para len z fakturą naśladującą tkaninę z naturalnego lnu, to tkanina obrusowa, która sprawdzi się także jako materiał na plamoodporne fartuszki kuchenne do domowego użytku lub fartuchy i zapaski kelnerskie dla pracowników restauracji.

Dostępne kolory tkaniny na obrus Panamy Deszczyk MM44DT:

Posiadamy w ofercie Panamę Deszczyk w kolorze białym, która sprawdzi się jako tkanina na obrus gładki, ale także jako baza do obrusów drukowanych lub haftowanych. Oferujemy również tkaninę obrusową w palecie kolorów takich jak pomarańcz, odcieniach czerwieni, fiolecie, niebieskim i grafitowej szarości.

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT, kol. ecru (1004)

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT, łososiowym (2333)

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT, kol. czerwieni (3168)

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT, kol. jasnego turkusu (5122)

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT, kol. jasnej śliwki (5825)

Tkanina Panama Deszczyk MM44DT, kol. grafitowym (8905)

Kolory tkaniny Panama MM44DT wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.