Tkanina Tkanina Obiciowa Oxford SB42/ SB52

Tkanina Obiciowa SB42/ SB52 to materiał, z którego wyprodukować można m.in. poduszki dekoracyjne oraz siedziska do krzeseł i foteli ogrodowych.

Opis tkaniny:

Tkanina SB42/ SB52 to poliestrowy materiał obiciowy, w którym prawa strona tkaniny tkana jest gęstym splotem płóciennym, natomiast strona lewa to warstwa gładkiej, jednokolorowej tkaniny. Połączone razem warstwy tworzą tkaninę obiciową, która jest wytrzymała, niej podatna na powstawanie trwałych zabrudzeń i szybko schnąca dzięki zastosowanym w produkcji syntetycznym włóknom poliestrowym. Tkanina obiciowa to materiał przyjemny w dotyku i łatwy w codziennym użytkowaniu- można go prać w temperaturze do 40°C. Poliestrowa tkanina obiciowa jest wszechstronnym materiałem, który popularny jest do produkcji tekstylnych dodatków i akcesoriów na balkony, tarasy i do ogrodu. Bogata kolorystyka tkaniny obiciowej, w jednolitych kolorach i wersjach melanżowych, które naśladują naturalny len, pozwala na dopasowanie materiału do każdej przestrzeni.

Walory użytkowe:

  • materiał SB42/ SB52 to warstwowa tkanina obiciowa z przędzy poliestrowej,
  • mocny splot i warstwowa budowa sprawiają, że materiał obiciowy jest wytrzymały,
  • tkanina obiciowa to materiał, który można prać i prasować w niskich temperaturach,
  • poliestrowy materiał obiciowy jest szeroko stosowany w produkcji tekstylnych dodatków.

Materiał obiciowy SB42/ SB52 jest tkaniną, która może sprawdzić się zarówno w domowym zaciszu, jak i na zewnątrz np. pod zadaszonym tarasem lub do altany ogrodowej. Tkaninę obiciową wykorzystać można do szycia poduszek dekoracyjnych do mebli ogrodowych. Miękka poduszka z tkaniny obiciowej to dodatek, który zapewni komfortowy wypoczynek podczas leniwego letniego popołudnia, ale sprawdzi się też na co dzień, kiedy potrzebujemy wygodnego oparcia w czasie obiadu na tarasie. Z mocnego materiału obiciowego uszyć można siedziska do krzeseł ogrodowych i hamaków np. modnych kokonów. 

Co można wyprodukować z Tkaniny Obiciowej Oxfordu SB42/ SB52?

  • poduszki dekoracyjne do użytku w domowym zaciszu z tkaniny obiciowej gładkiej lub dwutonowej,
  • tkanina obiciowa to materiał na poduszki do mebli tarasowych lub ogrodowych,
  • siedziska do krzeseł i foteli ogrodowych z tkaniny obiciowej jednokolorowej lub wzorzystej,
  • z jednokolorowego lub drukowanego materiału obiciowego uszyć można kosze do przechowywania. 

Tkanina obiciowa w kolorze ecru to materiał, który dobrze sprawdza się w druku, co pozwala na tworzenie kreatywnych projektów akcesoriów tekstylnych ozdobionych oryginalnymi wzorami. Poduszki ogrodowe i siedziska uszyte z tkaniny obiciowej zadrukowanej modnymi motywami roślinnymi, kwiatami lub ornamentami, wpiszą się w otaczającą je przyrodę, będą także ozdobą miejskiego balkonu lub tarasu, na którym nie zawsze może rosnąć bujna roślinność. Gładka lub dwutonowa tkanina obiciowa to materiał, który wykorzystać można do produkcji koszy i pojemników do przechowywania bielizny, lub elementów stroju, które warto jest posegregować w garderobie lub dziecięcej szafie.

Dostępne kolory i wzory Tkaniny Obiciowej Oxfordu SB42/ SB52:

Posiadamy w ofercie tkaninę obiciową w jednolitych kolorach ecru, szarości i brązie oraz dwutonowych odcieniach brązu, granacie i szarościach.

Tkanina Obiciowa SB42 w kolorze skandynawskiej szarości (8503)

Tkanina Obiciowa SB42 w kolorze szaro-brązowym (8606)

Kolory Tkaniny Obiciowej SB42/ SB52 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.