Tkanina Tkanina na ręczniki, Mikrofibra MS216

Tkanina Mikrofibra MS216 jest materiałem na praktyczne ściereczki kuchenne oraz ręczniki szybkoschnące np. kąpielowe, reklamowe lub plażowe.

Opis tkaniny:

Mikrofibra MS216 to tkanina o gęstym splocie, drapanym dwustronnie, wyprodukowana z mikrowłókien poliestrowych. Ten nowoczesny materiał z niezwykle cienkich mikrowłókien syntetycznych wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykłą chłonnością, wynikającą z odpowiedniego kształtu mikrofilamentu. Mikrofibra to tkanina lekka, miękka i miła w dotyku, a co za tym idzie bardzo komfortowa w codziennym użytkowaniu. Materiał Mikrofibra MS216 to tkanina łatwa w utrzymaniu, ponieważ wymaga prania w temperaturze do 40oC i w porównaniu do podobnych materiałów z włókien naturalnych, zdecydowanie szybciej schnie. Tkanina mikrofibra to materiał nie podatny na gniecenie, dlatego nie wymaga prasowania, które mogłoby zniwelować jej właściwości absorpcyjne (chłonność). Biały materiał z mikrowłókien to mikrofibra, którą można drukować, haftować oraz grawerować. Dwustronna materiał Mikrofibra MS216 to tkanina, która sprawdza się do produkcji praktycznych artykułów tekstylnych np. na ściereczki i ręczniki z mikrofibry.

Walory użytkowe:

 • materiał Mikrofibra MS216 to wytrzymała tkanina drapana dwustronnie,
 • tkanina mikrofibra to materiał z mocnych mikrowłókien poliestrowych,
 • cienki materiał mikrofibra jest chłonny i szybkoschnący dzięki mikrowłóknom poliestrowym,
 • lekką tkaninę mikrofibrę można prać w niskich temperaturach i w delikatnych detergentach,
 • materiał mikrofibra to tkanina szybkoschnąca i nie wymagająca prasowania,
 • dwustronna tkanina mikrofibra to materiał do druku, haftu i grawerowania,
 • cienki materiał z mikrowłókien jest popularny głównie jako tkanina na ściereczki i ręczniki.

Poliestrowa mikrofibra to materiał funkcjonalny, cieszący się dużą popularnością m.in. jako tkanina na ściereczki z mikrofibry. Delikatne i bardzo chłonne ściereczki z mikrofibry to wyroby niezwykle uniwersalne, które sprawdzą się zarówno do czyszczenia okularów, jak i polerowania karoserii samochodu. Ścierki z mikrofibry wykorzystuje się przy domowych porządkach, ponieważ mikrofibra to materiał, który doskonale zbiera kurz, szybko wchłania rozlany płyn, a po wypłukaniu schnie w bardzo krótkim czasie. Uniwersalna tkanina Mikrofibra MS216 to materiał niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Dwustronny materiał mikrofibra to tkanina na ręczniki do użytku domowego. Ręczniki z mikrofibry zdecydowanie szybciej schną od tradycyjnych ręczników bawełnianych, są też higieniczne, ponieważ jako materiał syntetyczny i szybkoschnący, stwarzają niekorzystne warunki dla rozwoju bakterii i grzybów. Materiał mikrofibra sprawdzi się także do produkcji plażowych ręczników szybkoschnących. Cienkie ręczniki z mikrofibry to tekstylia, które będą pomocne szczególnie podczas wyjazdów z dziećmi, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w bagażu, można je też spakować w mały woreczek i schować w plecaku- dzięki temu mamy więcej miejsca na zabawki i ubrania na zmianę.

Co można wyprodukować z tkaniny Mikrofibry MS216?

 • chłonny materiał Mikrofibra MS216 to tkanina na ściereczki uniwersalne np. do polerowania,
 • z dwustronnego materiału mikrofibra uszyć można duże ręczniki do użytku domowego,
 • wytrzymała tkanina mikrofibra to materiał na małe ręczniki np. na fitness lub turystyczne,
 • lekki i ciepły szlafrok kąpielowy z miękkiego materiału Mikrofibra MS216,
 • biały materiał mikrofibra to tkanina na ręczniki reklamowe- drukowane, haftowane lub grawerowane.

Materiał mikrofibra MS216 jest wszechstronną tkaniną, z której uszyć można małe ręczniki do użytku domowego lub np. po zajęciach fitness lub siłowni. Mniejsze ręczniki z materiału mikrofibra wykorzystać można podczas takich aktywności, jak biegi, jazda na rowerze, czy trekking w górach. Ręczniki turystyczne z materiału Mikrofibra MS216 to gadżety, które nie zajmą dużo miejsca, a mogą być bardzo pomocne po intensywnym treningu lub przemoknięciu podczas górskiej wspinaczki. Tkanina mikrofibra to nie tylko materiał na. ściereczki i ręczniki, ponieważ uszyć można z niej miękki i otulający szlafrok kąpielowy. Materiał Mikrofibra MS216 jest także oddychający i dobrze izolujący, więc pozwoli na zachowanie komfortu cieplnego. Cienka tkanina mikrofibra to materiał cieszący się dużą popularnością wśród producentów gadżetów reklamowych. Z białego materiału mikrofibry uszyć można ręczniki reklamowe z nadrukowanym, wyhaftowanym lub wygrawerowanym logo firmy. Ręczniki reklamowe z mikrofibry to popularny gadżet do promowania marki np. klubu fitness lub siłowni.

Dostępne kolory tkaniny Mikrofibry MS216:

Nasza hurtownia tkanin oferuje materiał Mikrofibrę MS216 w uniwersalnym kolorze białym, który wykorzystać można do produkcji jednokolorowych artykułów tekstylnych. Biała tkanina mikrofibra to materiał, który można drukować modnymi wzorami, haftować i grawerować.

Tkanina Mikrofibra MS216 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Kolory Tkaniny Mikrofibry MS216 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.