Tkanina Tkanina Bawełniana Drelich 2701/ 2702

Mocna tkanina bawełniana Drelich to materiał na ubrania robocze, odzież codzienną np. lekkie kurtki, a także czapki, torby zakupowe oraz akcesoria dla zwierząt.

Opis tkaniny:

Tkanina 2701/ 2702 to drelich bawełniany- materiał, który w 100% wyprodukowany jest z naturalnej przędzy bawełnianej. Drelich to gruba tkanina bawełniana o splocie skośnym, która charakteryzuje się widocznym ukośnym prążkiem, przy tym jest to materiał gładki i miękki w chwycie. Tkanina bawełniana to materiał, który dobrze oddycha i nie elektryzuje się, co znacząco wpływa na komfort użytkowania odzieży uszytej z drelichu. Gładki biały drelich to tkania, która sprawdzi się w druku i hafcie. Drelich bawełniany jest materiałem wytrzymałym na rozciąganie i tarcie, co przekłada się na jego popularność w produkcji odzieży roboczej i akcesoriów bawełnianych.

Walory użytkowe:

 • drelich bawełniany to gęsto tkany materiał o splocie skośnym,
 • tkanina bawełniana to materiał oddychający i nie elektryzujący się,
 • drelich bawełniany to tkanina wytrzymała na tarcie i rozciąganie,
 • gładki materiał drelichowy można drukować i haftować,
 • drelich to materiał o szerokim zastosowaniu do szycia odzieży roboczej i akcesoriów.

Drelich bawełniany to materiał najczęściej stosowany do produkcji odzieży roboczej. Z drelichu bawełnianego szyte są fartuchy robocze np. laboratoryjne, ale także kelnerskie lub kuchenne. Tkanina bawełniana, którą jest drelich, to materiał na wytrzymałe bluzy i kurtki robocze, ale także odzież codziennego użytku, jak kurtki katany wiosenno-letnie lub spodnie bojówkowe. Często drelich bawełniany używany jest do produkcji spodni roboczych i ogrodniczek, które przeważnie wyposażone są w dodatkowe praktyczne kieszonki na narzędzia, niezbędne na stanowisku pracy. Drelich bawełniany to gruby materiał, który bardzo dobrze sprawdzi się do produkcji nakryć głowy takich jak czapki robocze z daszkiem, ale także ocieplane czapki zimowe tzw. uszanki.

Co można wyprodukować z drelichowej tkaniny bawełnianej?

 • drelich bawełniany to tkanina na fartuchy robocze dla gastronomii, laboratoriów i do użytku domowego,
 • wytrzymałe bluzy i kurtki robocze z drelichu, które zapewnią komfort podczas codziennej pracy,
 • trwałą odzież codziennego użytku, jak kurtki i spodnie w stylu militarnym, 
 • drelich to gruba tkanina bawełniana na czapki robocze z daszkiem i ocieplane uszanki,
 • meble, gdzie drelich bawełniany to tkanina obiciowa do wewnętrznych części mebli,
 • z drelichu bawełnianego uszyć można pokrowce, kosmetyczki i piórniki szkolne,
 • drelich bawełniany to materiał na haftowane lub drukowane torby reklamowe i worko-plecaki, 
 • tkanina bawełniana to materiał na legowiska dla zwierząt domowych i derki dla koni,
 • z drelichu bawełnianego uszyć można namioty tipi dla dzieci i kosze na zabawki.

Ta mocna tkanina bawełniana to materiał na akcesoria do codziennego użytku, takie jak pokrowce i worki różnego rodzaju np. worko-plecaki, kosmetyczki lub piórniki szkolne. Drelich bawełniany to materiał popularny w produkcji toreb reklamowych lub jako tkanina na torby typu shopper, które wytrzymają ciężar nie jednych dużych zakupów- torby tego typu mogą być drukowane lub haftowane m.in. logo marki. Materiał drelichowy bardzo dobrze sprawdza się do szycia akcesoriów przeznaczonych dla zwierząt np. na derki dla koni lub legowiska dla domowych zwierząt- kotów i psów. Gruby drelich bawełniany to dobry materiał na kosze na maskotki lub namiot tipi dla dziecka, którego, podczas dobrej pogody, można używać także w ogrodzie lub na tarasie.

Dostępne kolory Tkaniny Bawełnianej Drelichu 2701/ 2702:

Oferujemy drelich bawełniany w kolorze białym, naturalnym kolorze bawełny (Drelich 2701), odcieniach czerwieni, niebieskiego, ciemnym granacie, zieleni butelkowej, szarości i czerni, które popularne są w produkcji odzieży roboczej.

Tkanina Bawełniana Drelich 2702 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Bawełniana Drelich 2701 w kolorze naturalnym (00M1)

Tkanina Bawełniana Drelich 2702 w kolorze buraczkowej czerwieni (3745)

Tkanina Bawełniana Drelich 2702 w kolorze jasnego granatu (5633)

Tkanina Bawełniana Drelich 2702 w kolorze chłodnej zieleni butelkowej (6553)

Kolory Tkaniny Bawełnianej Drelichu 2701/ 2702 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.