Tkanina Tkanina Bawełniana Drelich 2305

Wytrzymała Tkanina Bawełniana Drelich 2305 jest materiałem na odzież roboczą, torby i akcesoria tekstylne.

Opis tkaniny:

Materiał 2305 to tkanina o splocie skośnym, wyprodukowana ze 100% przędzy bawełnianej. Drelich bawełniany jest grubym materiałem o wyższej gramaturze, jest to jednak tkanina miękka i dobrze układająca się. Tkanina bawełniana drelichowa to materiał  oddychający i nie elektryzujący się, co wynika z naturalnych właściwości włókien bawełnianych. Drelich bawełniany to wytrzymała tkanina odporna na rozciąganie i tarcie wynikające z normalnego codziennego użytkowania. Tkanina bawełniana taka jak drelich, to materiał, który można drukować i haftować. Wszystkie cechy drelichu bawełnianego przekładają się na jego popularność jako tkaniny na odzież roboczą, a także materiału na akcesoria i produkty do codziennego użytku.

Walory użytkowe:

 • drelich bawełniany to gęsto tkany materiał o splocie skośnym,
 • tkanina bawełniana to materiał oddychający i nie elektryzujący się,
 • drelich bawełniany to tkanina wytrzymała na tarcie i rozciąganie,
 • bawełniany drelich to tkanina, na której można drukować i dekorować haftem,
 • drelich to materiał o szerokim zastosowaniu do szycia odzieży roboczej i akcesoriów.

Drelich to mocna tkanina, która cieszy się dużą popularnością wśród producentów gadżetów reklamowych m.in. na torby reklamowe i worko-plecaki, na których można nadrukować lub wyhaftować logo firmy lub ciekawe hasło reklamowe. Tkanina bawełniana Drelich 2305 jest materiałem, który sprawdzi się jako materiał na kosmetyczki, woreczki do przechowywania i różnego rodzaju pokrowce np. na pościel. Drelich bawełniany to tkanina, którą wykorzystać można do produkcji akcesoriów dla zwierząt m.in. legowisk dla kotów i psów, a także derek stajennych dla koni. Mocny materiał, jakim jest drelich bawełniany, sprawdzi się także jako materiał na różnego rodzaju kosze, które pomogą uporządkować garderobę lub pokój dziecięcy. Tkanina bawełniana jest materiałem, z którego uszyć można namiot tipi dla dziecka- używać go można nie tylko w domu, ale także podczas słonecznej pogody na tarasie lub w ogrodzie.

Co można wyprodukować z Tkaniny Bawełnianej Drelichu 2305?

 • drukowane lub haftowane torby reklamowe i worko-plecaki z wytrzymałego drelichu bawełnianego,
 • tkania bawełniana to materiał na pokrowce i woreczki do przechowywania,
 • akcesoria dla zwierząt z drelichu bawełnianego m.in. legowiska dla kotów i lekkie derki dla koni, 
 • drelich bawełniany to tkanina na wytrzymałe kosze do segregowania np. do pokoju dziecięcego,
 • z drelichu bawełnianego uszyć można namiot tipi dla dzieci do użytku w domu i ogrodzie,
 • lekką odzież roboczą z tkaniny bawełnianej Drelichu 2305 m.in., bluzy, spodnie i ogrodniczki,
 • z drelichu uszyć można odzież codzienną w stylu militarnym np. kurtki i spodnie,
 • mocna tkanina bawełniana drelichowa to materiał na fartuchy robocze np. gastronomiczne,
 • drelich bawełniany to materiał na nakrycia głowy takie jak czapki robocze z daszkiem.

Najbardziej popularnym przeznaczeniem drelichu bawełnianego, jest produkcja odzieży roboczej. Tkanina bawełniana to materiał, z którego szyje się przede wszystkim bluzy i kurtki robocze do użytku wewnątrz pomieszczeń lub w porze wiosenno- letniej. Drelich bawełniany to tkanina na wytrzymałe spodnie robocze  i ogrodniczki, które zapewnią nie tylko ochronę, ale też komfort podczas codziennej pracy. Tkanina bawełniana drelichowa to także materiał na odzież codziennego użytku np. spodnie, sukienki i kurtki w stylu militarnym. Drelich to tkanina szeroko stosowana w produkcji odzieży- z drelichu szyte są fartuchy pracownicze np. dla gastronomii lub laboratoriów, ale także fartuchy kuchenne do użytku domowego. Tkanina bawełniana Drelich 2305 to materiał, który wykorzystać można do szycia czapek roboczych takich jak czapki z daszkiem i ocieplane czapki uszanki.

Dostępne kolory Tkaniny Bawełnianej Drelichu 2305:

Posiadamy w ofercie drelich bawełniany w kolorze białym oraz palecie kolorów m.in. odcieniach granatu, szarościach i czerni.

Tkanina Bawełniana Drelich 2305 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Bawełniana Drelich 2305 w kolorze jasnego granatu (5633)

Tkanina Bawełniana Drelich 2305 w kolorze kwarcowej szarości (8855)

Tkanina Bawełniana Drelich 2305 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Bawełnianej Drelichu 2305 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.