Tkanina Tkanina Bawełniana Drelich BZ15D

Tkanina Bawełniana Drelich BZ15D jest materiałem na pościele i prześcieradła, torby wielorazowe i namioty tipi dla dzieci.

Opis tkaniny:

Tkanina BZ15D to drelich bawełniany- materiał o ścisłym splocie skośnym, wyprodukowany w 100% z naturalnej przędzy bawełnianej. Drelich bawełniany to tkanina nieco szorstka w chwycie, ale miękka z charakterystycznym ukośnym prążkiem. Tkanina bawełniana, jaką jest drelich, wyróżnia się odpornością, nie jest też podatna na elektryzowanie się, co wynika z właściwości włókien bawełnianych. Szczególną cechą tkaniny bawełnianej jest jej przewiewność, a co za tym idzie- dobra oddychalność materiału, która jest szczególnie ważna w przypadku konfekcji pościelowej. Drelich bawełniany w gramaturze 140g/m2 to tkanina o uniwersalnym zastosowaniu w wielu branżach do produkcji różnego rodzaju produktów tekstylnych takich jak pościele, pokrowce i akcesoria.

Walory użytkowe:

  • tkanina bawełniana BZ15D to drelich bawełniany o splocie skośnym,
  • drelich bawełniany to tkanina gładka, matowa z delikatnym prążkiem,
  • tkanina bawełniana to materiał dobrze oddychający i nie elektryzujący się,
  • drelich bawełniany to tkanina popularna w wielu branżach m.in. do produkcji pościeli.

Wytrzymała tkanina bawełniana taka jak drelich, to materiał, który cieszy się popularnością wśród producentów konfekcji pościelowej jako materiał na prześcieradła dla baz noclegowych m.in. pensjonatów i hoteli. Drelich bawełniany w średniej gramaturze jest tkaniną, która z powodzeniem sprawdzi się także na poszewki i pościele również do użytku domowego. Posiadany w naszej ofercie drelich bawełniany- biały i surowy, to tkanina, która może zostać wykorzystana do produkcji pokrowców na pościel i kołdrę, ale także na woreczki do przechowywania. Ta uniwersalna tkanina bawełniana to materiał, który może być stosowany do produkcji wielu innych produktów codziennego użytku.

Co można wyprodukować z Tkaniny Bawełnianej Drelichu BZ15?

  • z drelichu średniej grubości uszyć można prześcieradła dla baz noclegowych,
  • tkanina bawełniana to materiał na pościele i poszewki do poduszek,
  • drelich bawełniany sprawdzi się jako tkanina na torby i worko-plecaki,
  • z drelichu bawełnianego uszyć można tipi do użytku domowego lub w ogrodzie.

Drelich bawełniany BZ15D ze względu na swoje właściwości jest dobrą bazą do tworzenia produktów takich jak torby reklamowe, torby zakupowe, sprawdzi się także jako tkanina bawełniana na worko-plecaki zarówno w wersji białej, jak i surowej. Torby i worko-plecaki z drelichu bawełnianego, ozdobione chwostami, frędzlami i aplikacjami, mogą stworzyć modny dodatek w stylu boho. Tkanina bawełniana jaką jest drelich bawełniany to mocny materiał, który posłużyć może jako materiał na akcesoria takie jak namioty tipi dla dzieci. Tipi z drelichu bawełnianego sprawdzić się może nie tylko do użytku w domu, ale także w pogodne dni na tarasie i w ogrodzie, gdzie stanowić może lekką osłonę przed słońcem.

Dostępne kolory Tkaniny Bawełnianej Drelichu BZ15D:

Posiadamy w ofercie drelich bawełniany w kolorze białym oraz naturalnym kolorze bawełny.

Tkanina Bawełniana BZ15D w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Bawełniana BZ15D w kolorze naturalnym (00M1)

Kolory Tkaniny Bawełnianej Drelichu BZ15D wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.