Tkanina Tkanina Bawełniana BZ12

Tkanina Bawełniana BZ12 to wszechstronny materiał na pościele, torby wielorazowe, worki-plecaki, pokrowce i maseczki.

Opis tkaniny:

Materiał BZ12 to czarna tkanina bawełniana o splocie płóciennym, który sprawia, że materiał bawełniany jest nierozciągliwy i wytrzymały. Płócienna tkanina bawełniana jest przewiewna i nie elektryzuje się, co sprawia, że jest to materiał komfortowy w użytkowaniu. Oferowana przez nas biała i czarna tkanina bawełniana jest materiałem, który można drukować i haftować- posiada trwałe wybarwienie odporne na pranie. Materiał bawełniany jest matowy, gładki i dobrze poddaje się modelowaniu. Wytrzymała tkanina bawełniana jest wszechstronnym materiałem, który znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu tekstylnego do produkcji artykułów z naturalnej bawełny.

Walory użytkowe:

 • tkanina bawełniana BZ12 jest płótnem, które jest wytrzymałe i nie rozciąga się,
 • naturalna tkanina bawełniana jest oddychająca i nie elektryzuje się,
 • czarna tkanina bawełniana posiada trwałe wybarwienie odporne na pranie,
 • materiał bawełniany jest przyjemny w dotyku i dobrze poddaje się formowaniu,
 • tkanina bawełniana to materiał płócienny popularny w wielu branżach.

Lekka tkanina bawełniana to materiał na pościele oraz prześcieradła do użytku domowego lub w bazach noclegowych takich jak pensjonaty i hotele. Tkanina bawełniana BZ12 jest materiałem, który wykorzystuje się do produkcji toreb wielorazowych codziennego użytku- sprawdzą się one szczególnie podczas codziennych zakupów. Z tkaniny bawełnianej szyje się torby reklamowe z logo firmy, które są świetnym produktem reklamującym markę. Czarną i białą bawełnę zastosować można jako tkaninę wewnętrzną- podszewkę w torbach typu shopper i listonoszkach. Materiał bawełniany to także tkanina na popularne worko-plecaki, które ozdobić można nadrukiem, haftem lub dodatkami takimi, jak frędzle, pompony lub chwosty, które nadadzą temu prostemu produktowi oryginalnego charakteru. Worko-plecaki z tkaniny bawełnianej to także gadżety cieszące się powodzeniem w branży reklamowej. Cienki materiał bawełniany sprawdzi się jako tkanina na fartuszki kuchenne, które ochronią odzież przed zabrudzeniem.

Co można wyprodukować z Tkaniny Bawełnianej BZ12?

 • tkanina bawełniana sprawdzi się do produkcji pościeli i prześcieradeł,
 • z tkaniny bawełnianej uszyć można torby wielorazowe zakupowe i reklamowe,
 • wytrzymała tkanina bawełniana to naturalny materiał na worko-plecaki- gładkie lub zdobione,
 • materiał bawełniany wykorzystać można jako podszewkę do toreb typu shopper,
 • tkaninę bawełnianą potraktować można jako wyściółkę do koszy wiklinowych,
 • cienka tkanina bawełniana to materiał na lekkie fartuszki kuchenne do użytku domowego,
 • materiał BZ12 to tkanina bawełniana na woreczki uniwersalne do segregowania i przechowywania,
 • z materiału bawełnianego uszyć można pokrowce lub etui do przechowywania,
 • cienka tkanina bawełniana to materiał na maseczki ochronne wielorazowe,
 • namioty dla dzieci z wytrzymałej i przewiewnej czarnej tkaniny bawełnianej.

Mocna tkanina bawełniana to materiał, z którego uszyć można różnego rodzaju woreczki uniwersalne. Proste woreczki z tkaniny bawełnianej sprawdzą się do przechowywania i segregowania drobnych elementów w garderobie lub walizce na czas podróży np. bielizny, obuwia i pasków. Czarna tkanina bawełniana może zostać wykorzystana do produkcji pokrowców na pościel lub maty do ćwiczeń. Z gładkiej tkaniny bawełnianej uszyć można proste etui, które pozwoli uporządkować wnętrze codziennej torby m.in. na chusteczki higieniczne lub inne niewielkie przedmioty. Cienka tkanina bawełniana to wszechstronny, lekki materiał na maseczki wielorazowe, które należy prać po każdym użyciu. Naturalna tkanina bawełniana to materiał na namioty dla dzieci- popularne tipi, namiot w kształcie domku lub cyrku. Namioty dziecięce z bawełny sprawdzą się do zabawy w domu, ale także podczas słonecznej pogody na tarasie lub w ogrodzie.

Dostępne kolory Tkaniny Bawełnianej BZ12:

Nasza hurtowania tkanin oferuje tkaninę bawełnianą w uniwersalnym kolorze czarnym , który sprawdzi się jako materiał na gładkie, jednokolorowe artykuły tekstylne. Czarną tkaninę bawełnianą można również drukować i zdobić haftem.

Tkanina Bawełniana BZ12 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Bawełniana BZ12 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Tkaniny Bawełnianej BZ12  wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.