Tkanina Tkanina Bawełniana BZ11

Tkanina bawełniana BZ11 to materiał na pościele, torby zakupowe, pokrowce i namioty tipi dla dzieci.

Opis tkaniny:

Materiał BZ11 to tkanina bawełniana o wytrzymałym splocie płóciennym, który tworzy charakterystyczne naprzemienne przeploty wątku i osnowy. Tkanina bawełniana oferowana przez naszą hurtownię to materiał gładki, matowy i nieco sztywny w chwycie, co wynika z naturalnych cech bawełny. Naturalne tkaniny bawełniane wyróżniają się dobrą oddychalnością i higroskopijnością (chłonnością), które sprawiają, że materiały te są komfortowe w codziennym użytkowaniu. Bawełna pościelowa to materiał łatwy w formowaniu i szyciu, dzięki właściwościom włókien bawełnianych i mocnemu splotowi płóciennemu. Tkanina bawełniana pościelowa, tak jak wszystkie materiały z włókien naturalnych, nie elektryzuje się, co znacząco wpływa na jej popularność w produkcji konfekcji pościelowej i akcesoriów z bawełny.

Walory użytkowe:

 • tkanina bawełniana BZ11 to materiał o splocie płóciennym,
 • bawełniana tkanina pościelowa jest gładka, matowa i lekko sztywna,
 • cienka tkanina bawełniana dobrze oddycha i nie elektryzuje się,
 • tkanina pościelowa nie rozciąga się i jest łatwa w modelowaniu,
 • naturalna tkanina bawełniana jest popularna m.in. do produkcji pościeli i dekoracji.

Tkanina bawełniana o splocie płóciennym, to materiał wyjątkowo wytrzymały i nie podatny na rozciąganie- cechy te mają wpływ na to, że jest to materiał często stosowany do szycia poszewek na poduszki i pościel. Cienką tkaninę bawełnianą wykorzystać można jako materiał na prześcieradła, które sprawdzą się w bazach noclegowych takich jak hotele i pensjonaty, ale także do użytku codziennego. Bawełna pościelowa to gładka tkanina bawełniana, która może być wykorzystana do szycia różnego rodzaju pokrowców na pościele i akcesoria takie jak maty do jogi. Oferowana przez naszą hurtownię tkanina bawełniana, to doskonały materiał na woreczki zapachowe, które wypełnić można ulubionymi suszonymi roślinami i zawiesić w garderobie lub szafie aby stopniowo uwalniały swój zapach.

Co można wyprodukować z Tkaniny Bawełnianej BZ11?

 • z cienkiej tkaniny bawełnianej uszyć można prześcieradła, poszewki na poduszki i pościel,
 • tkanina bawełniana to materiał na torby zakupowe i worko-plecaki,
 • gładka bawełna może posłużyć za podszewkę w dużych torbach typu shopper,
 • tkanina bawełniana pościelowa sprawdzi się do szycia pokrowców i woreczków,
 • naturalna tkanina bawełniana to materiał na serwety, podkładki i bieżniki zdobione haftem,
 • z jednokolorowej tkaniny bawełnianej uszyć można tipi lub namiot dla dziecka.

Tkanina bawełniana to materiał pościelowy, ale stosowany często nieszablonowo do produkcji toreb wielorazowych, które z powodzeniem zastępują popularne niegdyś torby foliowe. Delikatna tkanina bawełniana może być użyta jako podszewka do obszernych toreb typu shopper lub modnych worko-plecaków, które polubiły już nie tylko dzieci, ale też dorośli. Tkanina bawełniana to także materiał obrusowy na haftowane serwety, bieżniki i podkładki na stół. Lekka bawełna to tkanina, która sprawdzi się szczególnie latem np. jako materiał na tipi lub namiot dla dzieci, który w słoneczne dni może stanowić schronienie przed palącym słońcem.

Dostępne kolory Tkaniny Bawełnianej BZ11:

Oferujemy tkaninę bawełnianą BZ11 w naturalnej bieli, która sprawdzi się do produkcji artykułów w jednolitym kolorze.

Tkanina Bawełniana BZ11 w kolorze naturalnym (00M1)

Kolory Tkaniny Bawełnianej BZ11  wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.