Tkanina Mikrofibra MF616

Materiał Mikrofibra MF616 to tkanina pościelowa, na pokrowce, maseczki ochronne, poduszki i akcesoria turystyczne.

Opis tkaniny:

Mikrofibra MF616 to delikatna tkanina, o gramaturze 65g/m2 i szerokości 165cm, wyprodukowana z cienkiej przędzy poliestrowej. Gęsto tkana mikrofibra, to tkanina wytrzymała i odporna biologicznie- dzięki temu to materiał hipoalergiczny, popularny na kołdry antyalergiczne. Poliestrowe lekkie mikrofibry, to tkaniny dobrze odparowujące wilgoć i „oddychające” dzięki mikroporom, które powstają w strukturze tkaniny podczas procesu tkanina. Mikrofibra jest materiałem prostym w pielęgnacji- wymaga prania i prasowania w niskich temperaturach i przy użyciu delikatnych detergentów. Biała mikrofibra to tkanina najbardziej popularna wśród producentów konfekcji pościelowej, w branży reklamowej i funeralnej.

Walory użytkowe:

 • materiał Mikrofibra MF616 to tkanina delikatna, gładka i dobrze układająca się,
 • biała mikrofibra to materiał gęsto tkany, ale „oddychający” i szybkoschnący,
 • tkanina z mikrowłókien poliestrowych to materiał hipoalergiczny,
 • lekka Mikrofibra MF616 to tkanina, którą można prać w temperaturze do 40°C,
 • mikrofibry poliestrowe należy prasować w niskich temperaturach,
 • gładki materiał mikrofibra, to tkanina, która sprawdzi się do druku i pikowania,
 • mikrofibra to materiał szeroko stosowany w różnych branżach.

Biały materiał Mikrofibra MF616 to przyjemna w dotyku tkanina, która popularna jest do produkcji pościeli i kołder, które w zależności od wielkości, sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i do pokoju dziecięcego. Kołdry, w których materiałem zewnętrznym jest mikrofibra poliestrowa, a do wypełnienia stosuje się sztuczny puch, to produkty najczęściej wybierane przez alergików. Tego typu lekka konfekcja pościelowa sprawdzi się również w bazach noclegowych, jak hotele i pensjonaty, które poszukują produktów wytrzymałych, łatwych w pielęgnacji i korzystnych cenowo. Mikrofibra MF616 to tkanina wykorzystywana do produkcji pokrowców ochronnych na materace, które zabezpieczają materac przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, są też dużo łatwiejsze w pielęgnacji. Tkanina mikrofibra w białym kolorze, to materiał z którego szyte są także akcesoria dla branży funeralnej np. lekkie obicia i materace. 

Co można wyprodukować z materiału Mikrofibry MF616?

 • kołdry, pościele i poszewki na poduszki dla baz noclegowych i do domowego użytku,
 • łatwą w pielęgnacji antyalergiczną pościel z materiału mikrofibry poliestrowej, 
 • pokrowce ochronne na materace z praktycznego materiału z mikrowłókien,
 • białe akcesoria z mikrofazy dla branży funeralnej,
 • delikatne maseczki ochronne wielorazowe z materiału Mikrofibry MF616,
 • akcesoria turystyczne np. poduszki rogale i śpiwory z materiału mikrofibry,
 • poduszki dekoracyjne i pościele z mikrofibry drukowanej w modne wzory,
 • tanie gadżety reklamowe np. poduszki z materiału mikrofibry nadrukiem promującym markę.

Gładka mikrofibra poliestrowa, to materiał popularny do druku np. sublimacji. Drukowana mikrofibra, to tkanina, która sprawdza się do produkcji różnego rodzaju poduszek- do sypialni, dekoracyjnych do salonu lub turystycznych tzw. rogali. W branży turystycznej wytrzymała mikrofibra wykorzystywana jest do produkcji śpiworów jako tkanina wewnętrzna/ podszewka. Białe tkaniny z mikrowłókien to tekstylia popularne w branży reklamowej, która używa ich do produkcji tanich gadżetów reklamowych m.in. poduszek, które służą do promowania marek lub są miłym upominkiem dla bliskiej osoby.  Biała mikrofibra to materiał często wybierany do produkcji maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, ponieważ jest to materiał szybkoschnący i łatwy w pielęgnacji.

Dostępne kolory tkaniny Mikrofibry MF616:

Oferujemy materiał Mikrofibrę MF616 w uniwersalnej bieli, która sprawdzi się zarówno w produkcji konfekcji pościelowej, jak i do druku.

Tkanina Mikrofibra MF616 w kolorze białym (0008)

Kolory Tkaniny Mikrofibry MF616 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.