Tkanina Mikrofibra MF1116/ MF1124

Materiał Mikrofibra 1116/ 1124 to lekka, biała tkanina pościelowa na gładkie lub wzorzyste kołdry, poszewki i pikowane narzuty.

Opis tkaniny:

Mikrofibra MF1116/ MF1124 to tkanina poliestrowa, wyprodukowana z mikrowłókien. Biała mikrofibra, tak jak wszystkie mikrofibry, wyróżnia się dobrym odprowadzaniem wilgoci i potu przez mikropory, a tym samym odpornością biologiczną tkaniny na zasiedlanie się mikroorganizmów np. roztoczy na powierzchni  materiału. Tkanina MF1116/ MF1124 występuje u nas w gramaturze 110 g/m2 i szerokości 165cm i 240cm. Gładka mikrofibra to materiał miękki, dobrze układający się i przyjemny w dotyku. Biała tkanina z mikrowłókien to materiał, który można prać w niskich temperaturach do 40°C i przy użyciu delikatnych detergentów, a także prasować na niższych trybach prasowania- w niskiej temperaturze. Mikrofibra MF1116/ MF1124 to materiał, który doskonale sprawdza się do produkcji konfekcji pościelowej takiej jak kołdry, ale także na poszewki do poduszek do użytku domowego lub dla hoteli.

Walory użytkowe:

 • tkanina z mikrowłókien to materiał wytrzymały i szybkoschnący,
 • materiał mikrofibra poliestrowa jest łatwa w pielęgnacji- praniu i prasowaniu,
 • mikrofaza to materiał dobrze oddychający i zapewniający komfort użytkowania,
 • gładka tkanina mikrofibra MF1116/ MF1124 to lekki materiał jednostronnie drapany,
 • biały materiał mikrofibrę można pikować i drukować w ozdobne wzory, 
 • mikrofaza jest materiałem popularnym w branży reklamowej i do produkcji konfekcji pościelowej,
 • materiał mikrofibra poliestrowa to tkanina korzystna cenowo.

Biały materiał Mikrofibra MF1116/ MF1124 to gładka tkanina, która najczęściej wybierana jest jako lekki materiał na pościel antyalergiczną i poszewki do poduszek, które sprawdzą się do codziennego użytku w sypialni, ale też dla hoteli i pensjonatów. Materiał mikrofibra szczególnie polecany jest dla właścicieli baz noclegowych, ponieważ to tkanina łatwa w pielęgnacji i korzystna cenowo, a jej  biały kolor prezentuje się czysto i schludnie. Producenci konfekcji pościelowej używają białej tkaniny mikrofibry do produkcji pikowanych ochronnych pokrowców na materace, a także na lekkie kołdry wypełnione wkładem silikonowym.

Co można wyprodukować z materiału Mikrofibry?

 • pościel dla alergików  z tkaniny mikrofibry białej lub drukowanej w modne wzory,
 • tanią i łatwą w pielęgnacji konfekcję pościelową dla hoteli i pensjonatów,
 • gadżety dla branży reklamowej np. poduszki z logo z materiału mikrofibry,
 • lekkie poduszki hipoalergiczne z tkaniny mikrofibry poliestrowej, 
 • gładkie lub drukowane poduszki dekoracyjne z mikrofazy,
 • pikowane kołdry codzienne z materiału mikrofibry z wypełnieniem syntetycznym,
 • materiał mikrofibra sprawdzi się na pikowane pokrowce ochronne na materace,
 • komfortowe w użytkowaniu śpiwory turystyczne z materiałem mikrofibrą , 
 • maseczki wielorazowe z materiału mikrofibry- białe lub z nadrukiem,
 • akcesoria dla branży funeralnej z białej tkaniny mikrofibry.

Tkanina Mikrofibra MF1116/ MF1124 to materiał, który bardzo dobrze poddaje się drukowaniu, dlatego jest tkaniną popularną w branży reklamowej do produkcji drukowanych poduszek z dedykacją lub na gadżety reklamowe z logo firmy. Tego typu artykuły reklamowe to świetny sposób na wypromowanie marki. Materiał mikrofibra wykorzystywany jest do produkcji wzorzystych drukowanych pościeli. Pościel z materiału mikrofibry w modne motywy roślinne- kwiaty, liście i egzotyczne zwierzęta takie jak papugi, to element wystroju sypialni, który może nadać jej wyjątkowego charakteru. Biały i drukowany materiał mikrofibra to tkanina, która z powodzeniem sprawdzi się do szycia maseczek ochronnych wielorazowych. Producenci akcesoriów turystycznych stosują mikrofibrę jako materiał wewnętrzny do śpiworów, który może być także zadrukowany nawiązującym do natury wzorem lub logiem marki. 

Dostępne kolory tkaniny Mikrofibry MF1116/ MF1124:

Oferujemy białą mikrofibrę, która jest materiałem uniwersalnym i najbardziej popularnym do produkcji konfekcji pościelowej i gadżetów reklamowych. Biały materiał mikrofibra, to tkanina, która bardzo dobrze sprawdzi się do druku i pikowania.

Tkanina Mikrofibra MF1116/ MF1124 w kolorze białym (0008)

Kolory Tkaniny Mikrofibry  wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.