Tkanina Mikrofibra Adamaszek Paski ME822

Materiał Mikrofibra Adamaszek to tkanina na pościele gładkie lub z nadrukiem- do użytku domowego i dla baz noclegowych.

Opis tkaniny:

Materiał Mikrofibra ME822 to tkanina o gramaturze 85g/m2 i szerokości 225cm. Spośród innych białych tkanin z mikrowłókien poliestrowych, wyróżnia ją charakterystyczny deseń tzw. adamaszek. Specjalny sposób tłoczenia tworzy na tkaninie mikrofibrze wyraźny, lekko połyskujący prążek, który uwypukla się w zależności od światła padającego na powierzchnię materiału. Gęsto tkana mikrofibra to materiał wytrzymały i łatwy w pielęgnacji, dlatego jest tkaniną, która najczęściej wybierana jest przez producentów konfekcji pościelowej dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych i pensjonatów. Praktyczny materiał mikrofibra nie wymaga prania w wysokich temperaturach, można go prasować na niższych ustawieniach żelazka- jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie pościel musi być zmieniana często, ponieważ pranie i prasowanie w niskich temperaturach pozwala na zmniejszenie kosztów zużycia energii. Do prania materiału mikrofibry poliestrowej należy stosować delikatne środki piorące- odpowiednia pielęgnacja znacznie wydłuża trwałość każdego materiału.

Walory użytkowe:

 • materiał mikrofibra to wytrzymała tkanina, gęsto tkana, z cienkiej przędzy poliestrowej, 
 • tkanina ME822 to mikrofibra o charakterystycznym deseniu tzw. adamaszku,
 • delikatne połyskujące prążki uzyskiwane są na mikrofibrze poprzez tłoczenie,
 • lekki materiał mikrofibra to tkanina dobrze „oddychająca” i szybkoschnąca,
 • materiał mikrofibra poliestrowa to tkanina odporna na działanie mikroorganizmów,
 • tkanina z mikrowłókien to materiał ekonomiczny i łatwy w pielęgnacji,
 • materiał mikrofibra w prążek to tkanina, która dobrze sprawdzi się w druku,
 • Mikrofibra ME822 to tkanina stosowana do produkcji pościeli dla hoteli i do użytku domowego.

Mikrofibry to tkaniny odporne na działalność różnego rodzaju mikroorganizmów takich jak roztocza, grzyby i bakterie- włókna poliestrowe tworzą niekorzystne środowisko dla ich rozwoju. Dlatego też materiał mikrofibra to tkanina, która doskonale sprawdza się do produkcji konfekcji pościelowej bezpiecznej dla alergików. Dodatkowo jest to materiał, który bardzo szybko schnie i wbrew pozorom jest przewiewny- dzięki mikroporom, które powstają podczas tworzenia splotu tkaniny. Adamaszek na materiale mikrofibrze to deseń prosty, klasyczny, ale jednocześnie elegancki. Konfekcja pościelowa, z tłoczonym deseniem, prezentuje się schludnie i luksusowo- czysta biała pościel to wizytówka każdego hotelu. Materiał Mikrofibra ME822 to tkanina miękka i przyjemna w dotyku- to szczególnie ważne aby pościel hotelowa była komfortowa dla gości.

Co można wyprodukować z materiału Mikrofibry ME822?

 • komplety pościeli z materiału mikrofibry w paski-  dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych i pensjonatów,
 • elegancką konfekcję pościelową do użytku domowego z materiału mikrofibry we wzór adamaszkowy,
 • materiał mikrofibra to tkanina na poszewki do kołder i poduszek antyalergicznych, 
 • tkanina mikrofibra jest materiałem na pościele drukowane w modne wzory.

Prosty wzór i klasyczna biała kolorystyka sprawiają, że pościele z materiału mikrofibry dodają wnętrzom ekskluzywnego charakteru. Materiał Mikrofibra ME822 to tkanina, która sprawdzi się także do użytku domowego- wszędzie tam, gdzie cenione jest klasyczne wzornictwo i praktyczne materiały. Jednak tkanina mikrofibra w prążek wcale nie musi być biała- to materiał, który sprawdzi się również w druku. Z drukowanego materiału mikrofibry stworzyć można eleganckie komplety pościeli w modne wzory roślinne np. akwarelowe kwiaty lub liście monstery, które dodadzą sypialni wyjątkowego charakteru. 

Dostępne kolory tkaniny Mikrofibry Adamaszek ME822:

Oferujemy materiał Mikrofibrę ME822 w uniwersalnej bieli z tłoczonym deseniem w delikatne prążki tzw. adamaszek, która sprawdzi się w produkcji konfekcji pościelowej- na poszewki do kołder i poduszek. Biała tkanina mikrofibra to materiał, który może być wykorzystany do druku i produkcji wzorzystej pościeli z tłoczonym eleganckim prążkiem.

Tkanina Mikrofibra Adamaszek ME822 w kolorze białym (0008)

Kolory Tkaniny Mikrofibry Adamaszek ME822  wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.