Tkanina Materiał na flagi DEDERON PDR1

Dederon PDR1 to materiał na flagi i lekka dzianina do produkcji fartuchów, kamizelek, toreb i elementów dekoracyjnych.

Opis tkaniny:

Opis tkaniny:

Dederon co to jest? Dzianina poliestrowa Dederon PDR-1 to materiał, który charakteryzuje się gęstą, a przy tym delikatnie transparentną strukturą. Lekkość i zwiewność dederonu oraz to, że bardzo dobrze unosi się na powiewającym wietrze, sprawiają, że często wybierany jest jako materiał na flagi. Włóka syntetyczne poliestrowe wpływają na to, że dederon to nie tylko materiał na flagi, lecz wytrzymała i szybko schnąca dzianina, która wykorzystywana jest często do produkcji odzieży roboczej. Lekka dzianina dederon jest przewiewna, niegniotąca się i delikatnie rozciągliwa, dlatego to materiał komfortowy w codziennym użytkowaniu. Poliestrowy materiał flagowy to dzianina, która bardzo dobrze sprawdza się w druku, natomiast wersje kolorowe posiadają trwałe wybarwienia.

Walory użytkowe:

 • dederon to lekka dzianina poliestrowa o delikatnie transparentnej strukturze,
 • bardzo dobrze powiewa na wietrze, dlatego dederon to materiał na flagi,
 • poliestrowy Dederon to materiał wytrzymały, szybko schnący i niegniotący się,
 • dederon to materiał komfortowy w codziennym użytkowaniu- przewiewny i rozciągliwy,
 • dzianina Dederon PDR-1 posiada trwałe wybarwienia i dobrze sprawdza się w druku.

Materiał na flagi musi być lekki, powinien także posiadać mikropory, które sprawią, że będzie ładnie unosić się na wietrze- wszystkie te cechy posiada Dederon PDR-1, który najczęściej wybierany jest do produkcji flag- najbardziej popularna jest biało-czerwona polska flaga, ale też flaga Europy z gwiazdami na niebieskim tle oraz flagi reklamowe z logo marki, które zawiesić można na masztach przed siedzibą firmy. Flagi z dederonu wyróżniają się wytrzymałością, która jest cechą ważną również w produkcji odzieży roboczej. Dederon cieszy się dużą popularnością jako materiał do szycia fartuchów do użytku domowego tzw. podomek, ale też na lekkie fartuszki kuchenne. Bardzo często odzież z dederonu noszona jest przez pracowników restauracji, stołówek i sklepów spożywczych. Fartuchy z dederonu sprawdzają się również w dużych zakładach produkcyjnych, gdzie konieczny jest lekki strój roboczy. Dederon to nie tylko popularny materiał flagowy, ale także dzianina, z której uszyć można fartuszki oraz kamizelki dla przedszkolaków. Lekkie kamizelki odblaskowe z praktycznego i przewiewnego dederonu, mogą być wykorzystywane m.in. przez kierowców, rowerzystów i pracowników zajmujących się utrzymaniem autostrad- lekka kamizelka z elementami odblaskowymi sprawia, że użytkownicy dróg są lepiej widoczni dla innych kierowców.

Co można wyprodukować z materiału na flagi Dederonu PDR-1?

 • Dederon to materiał na flagi, które sprawdzą się podczas świąt państwowych,
 • ładnie unoszące się flagi reklamowe, które zawiesić można przed siedzibą firmy,
 • poliestrowy dederon to materiał na lekkie fartuszki do użytku domowego tzw. podomki,
 • z dederonu uszyć można fartuchy pracownicze dla pracowników produkcji i obsługi punktów gastronomicznych,
 • kamizelki odblaskowe i fartuszki dla dzieci w wieku przedszkolnym,
 • dobrze widoczne kamizelki z elementami odblaskowymi m.in. dla kierowców rowerzystów, 
 • torby, plecaki i kosmetyczki z podszewką z wytrzymałego Dederonu PDR-1,
 • biały dederon to materiał na dekoracje do kościołów, sal bankietowych i restauracji,
 • dederon jest materiałem na produkty tekstylne drukowane we wzory lub z nadrukowanym logo marki. 

Dederon to uniwersalna dzianina, która posiada wiele nieszablonowych zastosowań. Materiał na flagi można wykorzystać w produkcji odzieży roboczej jako podszewkę, która osłoni wewnętrzne szwy w kurtkach lub kamizelkach. Z dodatkiem dederonu szyje się torby transportowe np. podróżne oraz kosmetyczki i plecaki, gdzie dederon pełni funkcję podszewki, wzmacnia też konstrukcję i przedłuża trwałość wyrobów kaletniczych. Delikatny biały dederon sprawdzić się może do tworzenia dekoracji do sal bankietowych, restauracji i kościołów np. jako materiał okrywający krzesła pary młodej. Dederon PDR-1 to uniwersalna dzianina, którą wykorzystać można do produkcji wielu artykułów tekstylnych- jednokolorowych i drukowanych- to nie tylko materiał na flagi, lecz solidna podszewka poliestrowa i materiał na odzież roboczą.

Dostępne kolory materiału na flagi Dederonu PDR-1?

Oferujemy materiał na flagi w kolorze białym, który można drukować w ozdobne wzory, oraz w intensywnych odcieniach żółcieni, czerwieni i niebieskiego.

Materiał na flagi Dederon PDR-1 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Materiał na flagi Dederon PDR-1 w kolorze cynkowym żółtym (1658)

Materiał na flagi Dederon PDR-1 w kolorze chromowym żółtym (1957)

Materiał na flagi Dederon PDR-1 w kolorze jasnym chabrowym (5630)

Kolory materiału na flagi Dederonu PDR-1 wyświetlone na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.