Tkanina Elanobawełna Venetus 1805

Elanobawełna koszulowa Venetus 1805 to tkanina na fartuchy m.in. medyczne i produkcyjne oraz wytrzymały materiał na koszule robocze.

Opis tkaniny:

Tkanina Venetus 1805 to elanobawełna koszulowa, która zawiera w swoim składzie syntetyczne włókna poliestrowe i naturalne włókna bawełniane w proporcji 65% poliestru i 35% bawełny. Mieszanka obu surowców łączy w sobie ich najlepsze cechy i sprawia, że wyprodukowana z nich elanobawełna- w porównaniu do tkanin w 100% bawełnianych- jest materiałem dobrze odprowadzającym wilgoć i szybciej schnącym. Elanobawełna to tkanina o ścisłym splocie płóciennym, który sprawia, że materiał ten jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i nie poddaje się rozciąganiu. Tkanina 1803 jest materiałem, który nie elektryzuje się, dodatkowo to elanobawełna matowa i miękka w chwycie, co sprawia, że jest to materiał przyjemny w codziennym użytkowaniu. Elanobawełnę można drukować i haftować, dlatego jest to tkanina, z której produkować można odzież reklamową lub roboczą z nadrukowanym lub wyhaftowanym logo firmy.

Walory użytkowe:

 • Venetus 1805 to elanobawełna łącząca w składzie poliester i naturalną bawełnę,
 • elanobawełna jest materiałem koszulowym przewiewnym i szybko schnącym,
 • tkanina elanobawełniana jest wytrzymała dzięki mocnemu splotowi płóciennemu,
 • materiał koszulowy 1805 to elanobawełna, która nie rozciąga się i nie elektryzuje,
 • elanobawełna to tkanina łatwa w codziennej pielęgnacji i komfortowa w użytkowaniu,
 • białą i jednokolorową elanobawełnę można drukować i haftować np. dla branży reklamowej i roboczej.

Elanobawełna 1803 jest tkaniną, która cieszy się dużą popularnością wśród producentów odzieży zawodowej. Wytrzymała tkanina Venetus to materiał na koszule robocze i medyczne. Z elanobawełny uszyć można lekkie koszule dla pracowników placówek ochrony zdrowia m.in. rejestratorów medycznych i asystentów pielęgniarek (salowych). Koszule z elanobawełny sprawdzić się mogą dla personelu medycznego oraz pracowników placówek weterynaryjnych i farmaceutów, gdzie konieczne jest częste pranie i prasowanie materiału w celu zachowania czystości. Odporna na intensywne użytkowanie elanobawełna koszulowa, może być wykorzystana do produkcji koszul roboczych dla kierowców zawodowych, pracowników służb mundurowych oraz kapłanów.

Co można wyprodukować z Elanobawełny Venetus 1805?

 • tkanina Venetus to elanobawełna na koszule dla pracowników placówek ochrony zdrowia,
 • elanobawełna to materiał na koszule robocze dla kierowców zawodowych, kapłanów i służb mundurowych,
 • koszule dla pracowników gastronomii z wytrzymałej elanobawełny Venetus 1805,
 • lekka tkanina elanobawełniana to materiał na fartuchy dla personelu sprzątającego,
 • fartuchy dla pracowników sklepów i produkcji z komfortowej elanobawełny,
 • z elanobawełny uszyć można praktyczne maseczki ochronne wielorazowe.

Tkanina Venetus 1805 to materiał, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagany jest schludny uniform zapewniający nie tylko dobrą prezencję, ale przede wszystkim komfort podczas codziennej pracy. Elanobawełna to materiał na koszule dla pracowników gastronomii i kawiarni m.in. baristów, kelnerów i barmanów. Z mocnej elanobawełny koszulowej uszyć można lekkie fartuchy dla personelu sprzątającego, które sprawdzą się szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Wytrzymała tkanina koszulowa 1805 wykorzystywana jest także do szycia fartuchów dla pracowników sklepów spożywczych i fartuchów produkcyjnych. Ta uniwersalna elanobawełna koszulowa może sprawdzić się jako materiał na maseczki ochronne wielorazowe, które należy prać każdorazowo po użyciu. Venetus to elanobawełna charakteryzująca się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi i wytrzymałością, dlatego jest to tkanina koszulowa popularna w tak wielu branżach.

Dostępne kolory Elanobawełny Venetus 1805:

Tkanina Venetus to elanobawełna, którą oferujemy w kolorze białym, a także palecie kolorów m.in. różu, łososiowym pomarańczu, czerwieni, odcieniach niebieskiego, zieleni i czerni.

Tkanina Elanobawełna Venetus 1805 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1805 w kolorze pastelowego różu (3311)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1805 w kolorze pastelowego błekitu (5321)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1805 w kolorze ultramarynowym niebieskim (5751)

Tkanina Elanobawełna Venetus 1805 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Elanobawełny Venetus 1805 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.