Tkanina Elanobawełna Orion 1124EU

Elanobawełna Orion 1124 to tkanina na odzież roboczą np. bluzy i spodnie oraz materiał na gadżety reklamowe i konfekcję stołową.

Opis tkaniny:

Elanobawełna Orion 1124 to certyfikowana tkanina, która w składzie zawiera 65% poliestru i 35% bawełny. Tkanina na odzież roboczą musi być wytrzymała na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania, dlatego elanobawełna Orion posiada mocny splot skośny, który sprawia, że tkanina jest odporna na rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Tkanina elanobawełniana jest materiałem wytrzymałym na wielokrotne pranie i suszenie temperaturze do 60°C, co jest szczególnie ważne w przypadku odzieży zawodowej, która bardzo często musi być odświeżana. Elanobawełna Orion to tkanina, która nie elektryzuje się, jest oddychająca i szybciej schnąca od tkanin w 100% bawełnianych. Kolorowa elanobawełna to materiał, który posiada trwałe wybarwienia, odporne na częste pranie w wysokich temperaturach, natomiast biały materiał sprawdzi się jako tkanina do druku i haftu. Materiał na ubrania robocze to elanobawełna popularna nie tylko do produkcji odzieży zawodowej, ponieważ jest to tkanina, którą wykorzystać można również do produkcji artykułów dekoracyjnych i gadżetów reklamowych.

Walory użytkowe:

 • Orion 1124 to certyfikowana elanobawełna o wytrzymałym splocie skośnym,
 • Elanobawełna Orion jest materiałem odpornym na codzienne, intensywne użytkowanie,
 • Tkanina na ubrania robocze i medyczne (elanobawełna) jest odporna na codzienną pielęgnację- pranie i prasowanie,
 • Wytrzymała elanobawełna, to tkanina dobrze odparowująca parę wodną i nieelektryzująca się,
 • Elanobawełna Orion posiada trwałe wybarwienia, odporne na codzienne pranie,
 • Materiał na odzież medyczną i roboczą, Elanobawełna 1124 to uniwersalna tkanina.

Elanobawełna Orion to wszechstronny materiał o bardzo dobrych właściwościach użytkowych, który sprawdzi się jako tkanina na ubrania robocze. Z wytrzymałej elanobawełny uszyć można odzież roboczą taką jak bluzy robocze np. dla pracowników gastronomii (kucharzy), budownictwa i produkcji. Elanobawełna to tkanina na odzież roboczą, która jest najlepszym połączeniem właściwości poliestru i bawełny, dla zapewnienia komfortu użytkowania odzieży z niej wykonanej. Materiał na odzież roboczą- elanobawełna Orion 1124 to tkanina, z której uszyć można lekkie spodnie robocze i ogrodniczki, które wykorzystać można podczas cieplejszych dni lub jako odzież roboczą do użytku wewnątrz budynków. Elanobawełna jest miękka i przyjemna w dotyku, dlatego może się sprawdzić jako materiał na fartuchy robocze np. dla obsługi restauracji, baristów, oraz do użytku domowego. 

Co można wyprodukować z Elanobawełny Orion 1124?

 • z tkaniny na odzież roboczą elanobawełny Orion 1124 uszyć można bluzy robocze, 
 • materiał na odzież roboczą sprawdzi się do szycia spodni i ogrodniczek roboczych,
 • fartuchy robocze oraz do codziennego użytku z tkaniny na odzież roboczą Orionu 1124,
 • elanobawełna to tkanina na gadżety reklamowe np. solidne torby i fartuchy z logo marki,
 • z elanobawełny uszyć można gładkie, drukowane lub haftowane obrusy, bieżniki i serwety. 

Biała elanobawełna to uniwersalna tkanina na odzież roboczą, którą wykorzystać można w branży reklamowej do produkcji drukowanych lub haftowanych fartuchów i wytrzymałych toreb z logo marki. Gadżety reklamowe z elanobawełny to tekstylia praktyczne i często wybierane do promowania firmy. Tkanina na odzież roboczą Orion to elanobawełna, która posiada wiele zastosowań nie związanych z produkcja odzieży zawodowej. Z materiału na odzież roboczą uszyć można gładkie obrusy, bieżniki lub serwety. Elanobawełna to także tkanina do druku, dlatego pozwala na tworzenie oryginalnych wzorzystych tekstyliów z tkaniny drukowanej lub ozdabianej dekoracyjnym haftem. Orion 1124 to elanobawełna na obrus i różnego rodzaju konfekcje stołową, która w zależności od zastosowanych dodatków, sprawdzi się zarówno na codzień, jak i na wyjątkowe m.in. jako element świątecznego wystroju.

Dostępne kolory Elanobawełny Orion 1124:

Oferujemy elanobawełnę Orion w kolorze białym, ciemnym brązie, odcieniach granatu i czerni.

 

Tkanina Elanobawełna Orion 1124 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Tkanina Elanobawełna Orion 1124 w kolorze czekoladowym (4015)

Tkanina Elanobawełna Orion 1124 w kolorze ciemnego granatu (5075)

Tkanina Elanobawełna Orion 1124 w kolorze atramentowym (5864)

Tkanina Elanobawełna Orion 1124 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Elanobawełny Orion 1124 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.