Tkanina Elanobawełna Greta 1027

Elanobawełna Greta 1027 to wytrzymała tkanina na odzież roboczą, torby oraz akcesoria do mebli ogrodowych.

Opis tkaniny:

Greta 1027, to tkanina o gęstym splocie skośnym, która wyróżnia się gładką prawą stroną z delikatnym drobnym prążkiem i matową stroną lewą. Tkanina na odzież roboczą Greta, to elanobawełna, która w swoim składzie zawiera 80% poliestru i 20% bawełny- dzięki temu to materiał, który łączy w sobie właściwości obu tych surowców. Tkanina na odzież roboczą jest materiałem łatwym w pielęgnacji, dzięki zastosowaniu mieszanki włókien syntetycznych i naturalnych, a odzież z niej wykonana zapewnia komfort podczas codziennej pracy. Elanobawełna 1027, to materiał wytrzymały mechanicznie na rozciąganie i tarcie- w zależności od gramatury tkaniny, może być materiałem miękkim i lekkim lub grubszą i sztywniejszą tkaniną. Różne gramatury elanobawełny, które posiadamy w ofercie naszej hurtowni tkanin, pozwalają na dobranie odpowiedniego materiału do konfekcji, która ma zostać z niego wyprodukowana. Tkaniny na odzież roboczą takie jak Greta, to elanobawełny, które dobrze trzymają fason uszytych z nich wyrobów takich jak odzież i akcesoria tekstylne. Elanobawełna 1027 to tkanina o uniwersalnym zastosowaniu, która sprawdzi się w wielu branżach, na różnego rodzaju produktach. 

Walory użytkowe:

  • elanobawełna 1027 to wytrzymały materiał o gęstym splocie skośnym, 
  • Greta to elanobawełna o składzie 80% poliestru i 20% bawełny,
  • tkanina na odzież roboczą to materiał, który można prać w temp. do 60°C,
  • elanobawełna to tkanina, która dobrze zachowuje formę uszytej z niej odzieży i akcesoriów,
  • tkanina na odzież roboczą występuje w różnych gramaturach i kolorystyce,
  • elanobawełna Greta to tkanina popularna w wielu branżach do produkcji odzieży i akcesoriów.

Greta 1027 to elanobawełna, która cieszy się dużą popularnością wśród producentów odzieży roboczej. Ta wytrzymała tkanina to materiał, który sprawdzi się do szycia ubrań roboczych takich jak bluzy i kurtki do użytku wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz w sezonie wiosenno- letnim. Ten uniwersalny materiał może zostać wykorzystany do szycia fartuchów roboczych np. ogrodniczych Zastosowana w składzie elanobawełny mieszanka włókien, sprawia, że tkanina ta łączy w sobie wytrzymałość i dobre cechy użytkowe. Elanobawełna na odzież roboczą to tkanina, którą wykorzystać można do produkcji spodni, ogrodniczek i kombinezonów. Greta jest elanobawełną, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie odzież musi być wykonana z mocnych i trwałych materiałów. 

Co można wyprodukować z Elanobawełny Greta 1027?

  • elanobawełna Greta to materiał na odzież roboczą m.in. bluzy, kamizelki i kurtki,
  • tkanina 1027 to elanobawełna na spodnie, ogrodniczki i kombinezony robocze,
  • torby wielorazowe i shopperki z mocnej elanobawełny na odzież roboczą, 
  • z tkaniny na odzież roboczą uszyć można poduszki i siedziska do mebli ogrodowych.

Tkanina 1027 występuje w naszej ofercie w palecie kolorów dostosowanej do kolorystyki typowej dla odzieży roboczej- pozwala to na dopasowanie materiału do konkretnej branży. Elanobawełna Greta dzięki swojej wytrzymałości, jest materiałem, który może sprawdzić się w produkcji toreb wielorazowych lub codziennych shopperek. W ostatnim czasie bardzo popularne staje się spędzanie czasu na świeżym powietrzu- na zadaszonych tarasach i altanach bardzo dobrze sprawdzi się elanobawełna Greta. Można uszyć z niej poduszki dekoracyjne oraz siedziska do zestawów mebli ogrodowych i modnych mebli z palet.

Dostępne kolory Elanobawełny Greta 1027 :

Elanobawełna na odzież roboczą występuje u nas  w palecie kolorów m.in. czerwieni, chabrowym niebieskim, zieleni, szarości i czerni.

 

Tkanina Elanobawełna Greta 1027 w kolorze malinowej czerwieni (3655)

Tkanina Elanobawełna Greta 1027 w kolorze ciemnego chabru (5636)

Tkanina Elanobawełna Greta 1027 w kolorze jasnej zieleni butelkowej (6711)

Tkanina Elanobawełna Greta 1027 w kolorze chłodnego grafitu (8601)

Tkanina Elanobawełna Greta 1027 w kolorze mocnego grafitu (8914)

Tkanina Elanobawełna Greta 1027 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Elanobawełny Gretą 1027 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.