Tkanina Dzianina Poliestrowa Elastyczna LK828

Dzianina Elastyczna LK828 to materiał wykorzystywany do szycia odzieży i akcesoriów oraz produkcji pokrowców m.in. samochodowych, na krzesła i stoły.

Opis tkaniny:

Dzianina LK828 to poliestrowy materiał z domieszką włókien elastanowych, które sprawiają, że jest on bardziej elastyczny i lepiej poddający się formowaniu. Użyta w produkcji przędza z włókien syntetycznych sprawia, że dzianina ta jest szybkoschnąca, a występujące w jest strukturze mikropory umożliwiają przepływ powietrza i tym samym sprawiają, że materiał jest przewiewny. Dzianina elastyczna poliestrowa to materiał, który nie jest podatny na powstawanie zagnieceń, można go też prać w niskich temperaturach do 400C i przy użyciu delikatnych detergentów. LK828 to dzianina elastyczna przyjemna w chwycie, miękka i dobrze układająca się, dlatego jest materiałem popularnym do produkcji artykułów tekstylnych dla branży HoReCa i w odzieżownictwie.

Walory użytkowe:

 • LK828 to dzianina wyprodukowana z mieszanki poliestru z włóknami esastanowymi,
 • dzianina poliestrowa to materiał elastyczny i dobrze poddający się modelowaniu,
 • cienka dzianina elastyczna LK828 jest przewiewna i szybkoschnąca dzięki mikroporom,
 • dzianina elastyczna jest łatwa w pielęgnacji, ponieważ nie ma tendencji do gniecenia się,
 • poliestrową dzianinę można prać w niskich temperaturach do 400C,
 • LK828 jest dzianiną elastyczną, z której szyje się artykuły dekoracyjne i odzież.

Materiał LK828 to gładka dzianina elastyczna, która jest materiałem popularnym wśród producentów tekstyliów dla branży HoReCa. Z dzianiny elastycznej szyje się przede wszystkim pokrowce o różnym kształcie i wielkości, których zadaniem jest osłanianie, niekiedy niezbyt atrakcyjnych wizualnie mebli, które są na wyposażeniu hoteli, restauracji i sal weselnych. Elastyczna dzianina sprawdzi się jako materiał na pokrowce na stoły np. Pokrowiec na stół cateringowy, stolik kawowy, bankietowy lub konferencyjny. LK828 jest dzianiną elastyczną, którą wykorzystać można także do szycia pokrowców na krzesła- najczęściej są to pokrowce na krzesła restauracyjne lub do sal bankietowych. Materiał dzianinowy sprawdzi się w branży reklamowej do produkcji pokrowców na zagłówki samochodowe, na których umieścić można np. logo firmy motoryzacyjnej.

Co można wyprodukować z Dzianiny Elastycznej LK828?

 • Dzianina Elastyczna LK828 to materiał na pokrowce na stoły np. cateringowe i bankietowe,
 • z dzianiny uszyć można pokrowce na krzesła dla restauracji i sal bankietowych,
 • elastyczna dzianina sprawdzi się w produkcji pokrowców samochodowych na zagłówki,
 • bluzy i narzutki z cienkiej i dobrze układającej się Dzianiny Elastycznej LK828,
 • kominy dzianinowe do zastosowania w trekkingu i jeździe na rowerze lub motocyklu,
 • przewiewna dzianina elastyczna to materiał na maseczki ochronne do wielokrotnego użytku.

Elastyczna dzianina poliestrowa jest miękka i przyjemna w dotyku, dlatego może sprawdzić się jako materiał na lekkie bluzy np. bardziej obszerne w kroju oversize. Z dzianiny elastycznej uszyć można również cienkie narzutki, które nosić można o każdej porze roku- elastyczna dzianina to także materiał na lamówki do odzieży i akcesoriów tekstylnych. Materiał dzianinowy LK828 wykorzystać można do produkcji ciepłych kominów dzianinowych, które znajdą uznanie m.in. wśród miłośników trekkingu, jazdy na rowerze i dla motocyklistów. Z przewiewnej dzianiny poliestrowej uszyć można praktyczne wielorazowe maseczki ochronne, które sprawdzić się mogą szczególnie jesienią i wiosną.

Dostępne kolory Dzianiny Elastycznej LK828:

Nasza hurtownia tkanin i dzianin oferuje Dzianinę Elastyczną LK828 w kolorze jasnej szarości, która jako kolor neutralny, sprawdzi się w wielu aranżacjach.

Dzianina Elastyczna LK828 w kolorze szarym (8501)

Kolory Dzianiny Elastycznej LK828 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.