Tkanina Dzianina Poliestrowa Elastyczna LK822

Dzianina elastyczna LK822 jest materiałem na odzież m.in. bluzki i sukienki, a także na akcesoria sportowe oraz pokrowce.

Opis tkaniny:

LK822 to dzianina, która w swoim składzie zawiera poliester z 3% domieszką włókien elastycznych, które powodują, że materiał jest sprężysty i rozciągliwy. Cechy te sprawiają, że jest to dzianina elastyczna, która łatwo dopasowuje się do różnych kształtów i nie wymaga stosowania w konstrukcji dużej ilości cięć, a co za tym idzie szwów by opinać sylwetkę ludzkiego ciała w odzieżownictwie lub różnorodne formy mebli w produkcji konfekcji stołowej. Dzianina elastyczna poliestrowa jest materiałem komfortowym również ze względu na przewiewność oraz szybkie odparowywanie wilgoci, które sprawiają, że jest to materiał o bardzo dobrych właściwościach użytkowych. Materiał LK822 jest cienką i gładką dzianiną elastyczną, która we chwycie jest miękka i lejąca, dlatego to dzianina, która cieszy się dużą popularnością w wielu branżach m.in. dekoratorstwie, odzieżownictwie i produkcji konfekcji stołowej.

Walory użytkowe:

 • materiał LK822 to elastyczna cienka dzianina poliestrowa z elastanem, 
 • Elastan sprawia, że dzianina jest sprężysta, rozciągliwa i dobrze układająca się,
 • dzianina elastyczna poliestrowa jest komfortowa w użytkowaniu- dopasowuje się do sylwetki,
 • lekka dzianina elastyczna to materiał przewiewny i szybkoschnący dzięki mikroporom,
 • wszechstronna dzianina z elastanem może sprawdzić się w druku,
 • dzianina LK822 jest materiałem popularnym w wielu branżach do produkcji artykułów tekstylnych.

Dzianina Elastyczna LK822 to uniwersalny materiał poliestrowy, z którego uszyć można pokrowce osłaniające meble na salach bankietowych lub restauracyjnych. Cienka dzianina sprawdzi się do szycia pokrowców na stoły cateringowe, małe stoliki koktajlowe oraz duże stoły bankietowe i konferencyjne. Elastyczna i gładka dzianina z elastanem sprawi, że wyposażenie sal weselnych i restauracji hotelowych, prezentować się będzie nowocześnie, a przede wszystkim schludnie, co jest szczególnie ważne dla dobrego odbioru miejsca przez gości. Z dzianiny elastycznej LK822 uszyć można pokrowce na krzesła dla branży HoReCa, które zdobić będą wnętrza sal restauracyjnych i weselnych. Pokrowce elastyczne z dzianiny są w stanie osłonić wiele mankamentów mebli, ale przede wszystkim pełnią funkcję ochronną i dekoracyjną, ponieważ zdecydowanie dodają elegancji prostemu wyposażeniu, które zwykle znajdziemy np. na salach bankietowych i w hotelach, gdzie serwuje się catering.

Co można wyprodukować z dzianiny LK822?

 • pokrowce na stoły np. cateringowe, bankietowe, koktajlowe z dzianiny elastycznej poliestrowej,
 • gładka dzianina elastyczna to materiał na pokrowce na krzesła do sal bankietowych i restauracji,
 • pokrowce na zagłówki samochodowe- jednokolorowe lub z nadrukowanym logo z dzianiny elastycznej LK822,
 • z dzianiny elastycznej uszyć można bluzki i topy letnie damskie- dopasowane lub w kroju oversize,
 • lekkie, dopasowane sukienki i spódnice z nie krępującej ruchów dzianiny elastycznej,
 • LK822 to dzianina na lamówki do zastosowania w odzieżownictwie i produkcji artykułów tekstylnych,
 • praktyczne i komfortowe w użytkowaniu cienkie maseczki wielorazowe z dzianiny elastycznej poliestrowej,
 • z cienkiej dzianiny wyprodukować można kominiarki i kominy dzianinowe wielofunkcyjne.

Biała dzianina elastyczna to materiał na gadżety reklamowe, z którego uszyć można np. pokrowce samochodowe na zagłówki- gładkie lub z nadrukowanym logo firmy. Elastyczny materiał dzianinowy z elastanem może sprawdzić się do szycia odzieży- dopasowanej lub o luźniejszym kroju. Z dzianiny LK822 uszyć można letnie topy na ramiączkach i cienkie bluzki damskie, które zapewnią swobodę ruchów. Dzianina elastyczna poliestrowa gładka lub drukowana w modne wzory to materiał na damskie sukienki dzianinowe lub spódnice o różnych długościach, ładnie opływających sylwetkę. Uniwersalna dzianina sprawdzi się do produkcji elastycznych lamówek, które wykorzystać można do szycia odzieży i akcesoriów tekstylnych. Z cienkiej dzianiny elastycznej uszyć można praktyczne maseczki wielorazowe oraz kominiarki pod kask. Dzianina poliestrowa posiada wiele zastosowań, wśród nich wymienić należy produkcję kominów dzianinowych wykorzystywanych głównie w turystyce, ale także jako element stroju, który stosować można podczas biegów lub jazdy na rowerze czy motocyklu.

Dostępne kolory Dzianiny Elastycznej LK822:

Oferujemy dzianinę elastyczną LK822 w bieli, która sprawdzi się jako materiał do druku, a także w kolorze ecru, szarości i czerni.

Dzianina Elastyczna LK822 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Dzianina Elastyczna LK822 w kolorze ecru (1004)

Dzianina Elastyczna LK822 w kolorze grafitowym (8905)

Dzianina Elastyczna LK822 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Dzianiny Elastycznej LK822 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.