Tkanina Dzianina Poliestrowa Elastyczna LK818

Dzianina LK818 to elastyczny materiał do produkcji odzieży i akcesoriów oraz na pokrowce na krzesła, stoły cateringowe i zagłówki samochodowe.

Opis tkaniny:

Dzianina Elastyczna LK818 to materiał poliestrowy, który w swoim składzie zawiera również włókna lycry. Elastan sprawia, że lekka dzianina wyróżnia się dużą elastycznością i jest bardzo odporna na rozciąganie. Oferowana przez nas cienka dzianina elastyczna jest materiałem miękkim w dotyku, lejącym i gładkim, co sprawia, że może sprawdzić  się w produkcji odzieży. Dzianina LK818 jest przewiewna i szybkoschnąca dzięki mikroporom, które powstają w materiale w procesie dziania. Materiał dzianinowy od tkanin odróżnia duża sprężystość, która pozwala na bardzo dobre dopasowanie go do mebla przy zastosowaniu w produkcji konfekcji stołowej. Dzianina elastyczna to uniwersalny materiał, który cieszy się popularnością wszędzie tam, gdzie pożądana jest elastyczność i dobre właściwości wytrzymałościowe materiału m.in. w odzieżownictwie, branży reklamowej i dekoratorstwie. 

Walory użytkowe:

 • LK818 to cienka dzianina poliestrowa z lycrą, która zwiększa elastyczność materiału,
 • Dzianina Elastyczna LK818 jest sprężystym materiałem odpornym na rozciąganie,
 • elastyczna dzianina jest miękka, gładka i dobrze dopasowująca się do ciała,
 • dzianina elastyczna poliestrowa posiada mikropory, dlatego to materiał szybko schnący i przewiewny,
 • uniwersalna dzianina elastyczna to materiał popularny w wielu branżach do produkcji odzieży i akcesoriów tekstylnych.

Elastyczna dzianina LK818 jest szeroko stosowana w branży dekoracyjnej. Ten sprężysty materiał sprawdza się do produkcji różnego rodzaju pokrowców osłaniających meble. Dzianina elastyczna poliestrowa popularna jest przede wszystkim w branży HoReCa do produkcji pokrowców m.in. na krzesła do sal bankietowych oraz restauracji i na stoliki kawowe. Stoły to elementy wyposażenia sal, które zawsze powinny prezentować się schludnie i elegancko, dlatego często osłaniane są gładkimi pokrowcami z dzianiny elastycznej, które sprawiają, że niekiedy nadgryzione zębem czasu meble, odzyskują nowe życie- wyglądają estetycznie i nowocześnie. Cienka dzianina z elastanem może zostać wykorzystana do szycia pokrowców na stoły cateringowe, stoliki koktajlowe oraz stoły bankietowe i konferencyjne, które stanowić będą oprawę dla uroczystości odbywających się na salach weselnych lub restauracyjnych.

Co można wyprodukować z Dzianiny Elastycznej LK818?

 • dzianina elastyczna LK818 to materiał na pokrowce na krzesła i stoliki kawowe,
 • z dzianiny uszyć można pokrowce na stoły m.in. cateringowe, koktajlowe, bankietowe,
 • pokrowce samochodowe na zagłówki- gładkie lub drukowane reklamowe z dzianiny poliestrowej, 
 • z cienkiej dzianiny elastycznej uszyć można spódnice i letnie sukienki nie krępujące ruchów,
 • dzianina LK818 jest materiałem na topy i bluzki damskie- dopasowane lub oversize,
 • wielofunkcyjne kominy materiałowe i kominiarki z dzianiny elastycznej,
 • praktyczne maseczki wielorazowe z cienkiej dzianiny poliestrowej LK818.

Dzianina poliestrowa to materiał stosowany w branży reklamowej do szycia pokrowców samochodowych np. na zagłówki, na których zwykle nadrukowane jest logo firmy. Pokrowce samochodowe z dzianiny elastycznej to niezwykle popularny sposób na promocję marki. Materiał LK818 to dzianina elastyczna, z której tworzy się także odzież- gładką lub wzorzystą, ponieważ poliestrową dzianinę można również drukować. Cienka dzianina z elastanem to materiał na lekkie i dopasowane spódnice, które nie będą krępować ruchów oraz letnie sukienki dzianinowe damskie. LK818 jest przewiewną dzianiną na damskie topy i bluzki- nie tylko dopasowane, ale również w luźnym kroju oversize. Z elastycznej dzianiny uszyć można także wielofunkcyjne kominy na szyję, które sprawdza się jako elementy stroju dziecięcego, sportowego lub turystycznego. Dzianina elastyczna w jednolitym kolorze bieli lub czerni może zostać wykorzystana do szycia kominiarek oraz maseczek wielorazowych.

Dostępne kolory Dzianiny Elastycznej LK818:

Posiadamy w ofercie dzianinę LK818 w kolorze białym, który sprawdzi się na jednokolorowe lub drukowane artykuły dzianinowe. Oferujemy także dzianinę elastyczną w ciepłym brązie, beżu, zieleni oraz szarości i czerni.

Dzianina Elastyczna LK818 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Dzianina Elastyczna LK818 w kolorze czekoladowym (4015)

Dzianina Elastyczna LK818 w kolorze piaskowym (4095)

Dzianina Elastyczna LK818 w kolorze zieleni butelkowej (6708)

Dzianina Elastyczna LK818 w kolorze szarym (8501)

Dzianina Elastyczna LK818 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Dzianiny Elastycznej LK818 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.