Dzianina Lacosta PLV6

Dzianina lacosta jest funkcjonalnym materiałem poliestrowym przeznaczonym na komfortową odzież sportową, pracowniczą oraz codzienną np. koszulki, spodenki i sukienki.

Opis tkaniny:

Materiał PLV6 to dzianina poliestrowa branżowo nazywana "Lacosta". Dzianina ta charakteryzuje się delikatną rozciągliwością, jest miękka i dobrze układająca się. Lacosta jest dzianiną ściśle dzianą o gładkiej powierzchni, jednak jest to materiał przewiewny i dobrze odprowadzający parę wodną, a co za tym idzie szybkoschnący. Dzianina lacosta dzięki swoim dobrym właściwościom użytkowym cieszy się dużą popularnością w produkcji odzieży sportowej i do codziennego użytku.

Walory użytkowe:

  • gładka dzianina lacosta to materiał o średniej gramaturze, miękki i przyjemny w chwycie,
  • dzianina poliestrowa szybko schnie i dobrze odparowuje wilgoć na zewnątrz materiału,
  • poliestrowa dzianina lacosta jest materiałem elastycznym i dobrze dopasowującym się do sylwetki,
  • jednobarwna dzianina poliestrowa może być drukowana i haftowana,
  • dzianina lacosta jest szeroko stosowana w produkcji odzieży codziennej oraz dla sportowców. 

Dzianina lacosta to materiał, którego główne przeznaczenie to produkcja odzieży sportowej m.in. piłkarskiej, golfowej lub do tenisa. Odzież sportowa z poliestrowej dzianiny lacosta pozwala na komfortowy trening, ponieważ dobrze współpracuje z ruchami ciała i może zapewnić odpowiednie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz materiału. Z dzianiny lacosta uszyć można koszulki sportowe oraz spodenki, które sprawdzą się do sportów statycznych, a także takich, które wymagają intensywnego ruchu. Materiał lacosta często wykorzystywany jest do szycia odzieży pracowniczej np. dla obsługi punktów gastronomicznych, sprzedawców lub dostawców firm kurierskich. Dzianinę lacosta można drukować i haftować, co pozwala na stworzenie strojów o bogatej kolorystyce i wzornictwie odpowiednich dla danej dyscypliny sportowej i branży.

Co można wyprodukować z Dzianiny Lacosta PLV6?

  • z dzianiny lacosta uszyć można stroje sportowe np. spodenki, topy treningowe i koszulki,
  • odzież reklamową, sportową i codzienną drukowaną lub haftowaną z poliestrowej dzianiny lacosta,
  • koszulki pracownicze np. dla gastronomii, obsługi sklepów i firm kurierskich z dzianiny lacosta,
  • dzianina poliestrowa to materiał na przewiewne koszulki polo, sukienki i tuniki damskie.

Gładka dzianina lacosta jest materiałem popularnym nie tylko wśród sportowców. Przewiewny i szybkoschnący materiał lacosta sprawdza się również do produkcji odzieży codziennej, jak np. koszulek typu polo, które najczęściej noszone są podczas cieplejszych dni w sezonie wiosenno- letnim. Dzianina lacosta często wykorzystywana jest do szycia letnich sukienek damskich, a także zwiewnych, lekkich tunik. Rosnąca popularność aktywności na świeżym powietrzu sprawia, że coraz częściej poszukujemy materiałów funkcjonalnych takich, jak dzianina lacosta, które nie tylko będą wyglądać estetycznie, ale przede wszystkim pozwolą na swobodę ruchów i komfort podczas użytkowania.

Dostępne kolory Dzianiny Lacosta PLV6:

Nasza hurtownia tkanin posiada w ofercie dzianinę lacosta w kolorze białym, którą wykorzystać można pod nadruk i haft. Dajemy także możliwość zakupu dzianiny lacosta w palecie kolorystycznej pod indywidualne zamówienie.

Dzianina Lacosta PLV-6 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Kolory Dzianiny Lacosta PLV-6 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.