Tkanina Dzianina Drapana PSU-1

Dzianina PSU-1 jest materiałem drapanym jednostronnie, który sprawdzi się w produkcji poduszek np. turystycznych, ciążowych, i dekoracyjnych, oraz na obicia do puf.

Opis tkaniny:

Materiał PSU-1 to poliestrowa dzianina drapana jednostronnie- surowiec syntetyczny i gęsty splot dzianiny sprawiają, że to materiał wytrzymały i lekko elastyczny. Dzianina drapana wyróżnia się odmiennym wyglądem stron materiału- prawa strona to ocieplający meszek, który powstaje w wyniku drapania dzianiny w procesie produkcji, natomiast lewa strona jest gładka z widocznymi ścisłymi oczkami. Poliestrowa dzianina drapana jest miękka i dobrze układająca się, dodatkowo to materiał, który nie jest podatny na gniecenie. Dzianina drapana często nazywana jest dzianiną „welurową”, ponieważ- podobnie, jak welur- jest materiałem z charakterystycznym meszkiem. PSU-1 to, przyjemna w dotyku, dzianina popularna przede wszystkim jako materiał na poduszki i podbicia do mebli tapicerowanych.

Walory użytkowe:

  • dzianina PSU-1 posiada stronę drapaną (matową) i gładką z widocznymi oczkami dzianiny,
  • poliestrowa dzianina drapana jednostronnie to materiał o wytrzymałym ścisłym splocie,
  • miękka dzianina „welurowa” to materiał lekko elastyczny i dobrze poddający się formowaniu,
  • PSU-1 jest wytrzymałą dzianiną poliestrową popularną w branży dekoracyjnej i reklamowej.

Z dzianiny drapanej uszyć można poduszki o przeróżnych formach- ta miękka i dobrze poddająca się formowaniu dzianina to materiał na poduszki do pokoju dziecięcego. Poduszki w formie gwiazdek, serc, chmurek, a nawet jednorożców, to tekstylia, które uszyć można z dzianiny drapanej. Biała dzianina drapana to materiał, który daje duże możliwości do kreowania oryginalnych poduszek- na dzianinę nadrukować można dowolny wzór, postać z kreskówki, ilustracje lub fotografie zwierząt, które uwielbiają dzieci. Dzianina „welurowa” z powodzeniem stosowana jest jako materiał na poduszki dekoracyjne w kształcie kwadratu, okrągłe oraz w formie wałków, które zapewnią komfortowy wypoczynek, będą też dodatkiem ocieplającym wnętrze. Poliestrowa dzianina drapana to materiał, który stosuje się niekiedy nieszablonowo m.in.  w produkcji mebli jako podbicie- wyściółkę wewnętrzną osłaniającą wnętrze mebla.

Co można wyprodukować z Dzianiny Drapanej PSU-1?

  • poduszki do pokoju dziecięcego z drukowanej dzianiny drapanej np. w formie gwiazdek, chmurek,
  • dzianina drapana to materiał na poduszki dekoracyjne o różnych kształtach np. wałka lub kwadratu,
  • poduszki rogale turystyczne z dzianiny drapanej PSU-1- dla komfortu podczas długiej podróży,
  • dzianina drapana to materiał na podbicie do mebli osłaniające wnętrze, 
  • miękka dzianina drapana to materiał na poduszki ciążowe w kształcie litery „C” i „U”,
  • poduszki do karmienia z miękkiej i miłej w dotyku dzianiny drapanej.

Dzianina drapana to materiał, który sprawdzić się może do produkcji popularnych, szczególnie w sezonie letnim, poduszek rogali turystycznych. Poduszki rogale to praktyczne gadżety, przydatne przede wszystkim podczas długich wakacyjnych wyjazdów, kiedy potrzebujemy wygodnego i miękkiego podparcia pod kark aby wypocząć po kilkugodzinnej jeździe samochodem. Tego typu poduszki z dzianiny drapanej produkowane są zarówno w wersjach dla dzieci np. w formie owoców i zwierząt oraz dla dorosłych w motywy geometryczne lub florystyczne. Dzianina drapana jest materiałem, który wykorzystać można do szycia poduszek ciążowych rogali w kształcie litery „C” lub „U”. Poduszki ciążowe z dzianiny drapanej mogą wspomóc dobre ułożenie ciała podczas snu, ale też być dobrym podparciem dla kręgosłupa podczas wypoczynku na kanapie. Z miękkiej dzianiny drapanej uszyć można poduszki do karmienia, które pozwolą na ułożenie dziecka w odpowiedniej pozycji. Najczęściej poduszki do karmienia występują w formie rogali, ale popularne są także kształty zwierząt np. króliczka, misia lub kurki. 

Dostępne kolory Dzianiny Drapanej PSU-1:

Posiadamy w ofercie dzianinę drapaną PSU-1 w kolorze białym, na którym nadrukować można dowolny wzór dekoracyjny lub logo marki dla branży reklamowej oraz neutralnych odcieniach ciemnego brązu, szarości i czerni.

Dzianina Drapana PSU-1 w kolorze śnieżnobiałym (0001)

Dzianina Drapana PSU-1 w kolorze ciemnego brązu (4213)

Dzianina Drapana PSU-1 w kolorze ciemnym musztardowym (4234)

Dzianina Drapana PSU-1 w kolorze klasycznej oliwki (4440)

Dzianina Drapana PSU-1 w kolorze popielatej szarości (8516)

Dzianina Drapana PSU-1 w kolorze czarnym (9077)

Kolory Dzianiny Drapanej PSU-1 wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przedstawione kolory mogą się różnić w odcieniach w danym kolorze w wyniku zmian substancji chemicznych, barwników lub użytego surowca. Powyższa paleta kolorów stanowi ofertę kolorystyczną i może się różnić od stanu faktycznego.